2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben 31 yaşındaydım bana önerdiğinde :işsiz:
Sektör tabiki. Amaç müşteri kazandırmak.

Bir sorun görürse tabi ki doğumdan sonra hemen müdahale etmek için tedbir almak gerekebilir. Ama ortada sorun yokken kafa karıştırmak fırsatçılıktır.

Perinatolog önermeleri de böyledir. Anlaştığı tanıdığı uzmanın ismini verirler.
Bende 29 yaşındaydım test yaptırdığımda ikili test için perinatoloğa gitmiştim o direk yönlendirmişti ama çevremde kimi duysam hemen öneriyorlar zaten

Selam kızlar. Akşam koltukta içim geçmişken kabus gördüm. Hayır olsun inşallah. Etkisinde kaldım ya..
Regl kanı gibi yoğun bir kan vardı akıyordu bacağıma falan bulaştı. Kapıyı açıp anneme sesleniyorum yanıma geliyor. Ki gerçekte daha bilmiyor hamile olduğumu. 🙄

Sonra o sıvı kan dolgulu pütürlü bir hale geliyor. Düştü diye üzülüyorum. Doktora gitsem artık fayda etmez diyorum anneme. Çok gerçekti. Bir anda gözümü açıp karnımı tuttum filmlerdeki gibi. İçimden oh çektim ama gözümün önüne geliyor. 😒
Kan rüyayı bozar, anlam arama canım. Kötü rüya gördüğünüzde uyanır uyanmaz karnınızı elinizle kesiyor gibi çizerek gerçekle rüya arasındaki bağlantıyı koparıyorum deyin.

Bende 29 yaşındaydım test yaptırdığımda ikili test için perinatoloğa gitmiştim o direk yönlendirmişti ama çevremde kimi duysam hemen öneriyorlar zaten
kızlar ben ne hakkında konuştuğunuzu anlamadım okudum bulamadım da ben de 39 yaşındayım ne öneriyorlar valla merak ettim

Kan rüyayı bozar, anlam arama canım. Kötü rüya gördüğünüzde uyanır uyanmaz karnınızı elinizle kesiyor gibi çizerek gerçekle rüya arasındaki bağlantıyı koparıyorum deyin.

Evet öyle derler. Gece uyudum uyandım bu aklıma geldi. Bilinçaltımda yaratıyorum demek ki. Sanki ilk gebelikmiş gibi geriyorum demekki farketmeden..
Normalde sakin soğukkanlı biriyimdir. Hemen herşeye telaş yapmam 🙄

vallahi süper ya ben oğlumu suni sancı ile doğurdum artık dayanamayıp epidürel aldım doğumun ortasında , ölen bebeğimi de suni sancı ile doğurdum ne illet bişey onda epidürel de almadım tam 22 saat sürdü o sancı nasıl hissetmedin canım inanılmaz mucize gibisin vallahi 😅😅
Yok ayol suni sancı yapsam ölürüm ben herhalde, benimki sunisizdi doğumhanede nefes al dedikçe bağırıyordum nefes alıyorum herhalde yoksa ölürdüm dimi falan diye. Eşim çıktığımda seni sağlık çalışanına şiddetten hapise atmaları gerekiyor demişti 🤣 ikinci çocuk sezeryandı doğumdan sonra baya ağrı çekmiştim onda da🤣

Nifty ya da prenatest öneriyorlar genelde 35 yaş üstü herkese öneriyor doktorlar kromozom bozuklukları çıkıyor testte allah kimseye vermesin
anladım canım Allah korusun kesin benden isterler özel hastaneye daha gitmedim tamamlayıcı sigortam bitmesin diye 11-14 test zamanı gitmeyi düşünüyorum ekstra ücret alırlarmı acaba bide yaşadığın stres cabası 🤔

Evet öyle derler. Gece uyudum uyandım bu aklıma geldi. Bilinçaltımda yaratıyorum demek ki. Sanki ilk gebelikmiş gibi geriyorum demekki farketmeden..
Normalde sakin soğukkanlı biriyimdir. Hemen herşeye telaş yapmam 🙄
İnsanız, hassas dönemlerden geçiyoruz, bende bu gece nelerle uğraştım rüyamda ama takılmıyorum, bilinçaltı rüyaları insanı kukla yapar😁

Dusuk yapan kadinlarin kaderi bu. Ben de hep bakıyorum hatta 7. Haftada kanama bekliyorum daha önce 7den 9a kanama oldugu için😔🤲 herkes sakin ol diyor abartma diyor ama yasayan insanlar böyle evhamlı oluyor ama dua edelim yapacak bir şey yok inşallah senin de benim de herkesin de endisesi bosa cikar...
🥺🥺 Gerçekten öyle, siz kalp atışı duydunuz mu? Telefondan bebeklerle ilgili bir seylere bakiyorum esim hemen kapattırıyor 3 ayı geçmeden bakma hayal kırıklığı olucak yine diye :KK43:( Çok ümitlenip sonunda hüsrana uğramaktan çok yoruldum :KK43:( İnşallah bu sefer düzgün gider herşey 🥰

Kızlar Günaydın
Bulantılarınızla nasıl başa çıkıyorsunuz.
Ben doğru düzgün yemek yiyemiyorum.
Meyvelerde filan sıkıntı yok ancak hiç sıcak yemek yiyemiyorum Kahvaltılıklar da yiyemiyorum ağzımda büyüyor ve bulandırıyor. Her şey kokuyor.
Yataktan kalkar kalkmaz bulantıyla başlıyor gün boyu devam ediyor.
Siz neler yiyorsunuz ben hiç sağlıklı beslenemiyorum

Kızlar Günaydın
Bulantılarınızla nasıl başa çıkıyorsunuz.
Ben doğru düzgün yemek yiyemiyorum.
Meyvelerde filan sıkıntı yok ancak hiç sıcak yemek yiyemiyorum Kahvaltılıklar da yiyemiyorum ağzımda büyüyor ve bulandırıyor. Her şey kokuyor.
Yataktan kalkar kalkmaz bulantıyla başlıyor gün boyu devam ediyor.
Siz neler yiyorsunuz ben hiç sağlıklı beslenemiyorum
Canım bende acillik oldum geçen hafta... Kadın doktoruna yönlendirdiler. Doktor prilam yazdı.. Gece uyumadan önce içiyorum sabah bulantısız kalkıyorum. Dün içmeyeyim dedim mesela denemek için.. Gece 3 te bir bulantıyla uyandım.. Hemen koştum ilaca :KK43: Keşke içmek zorunda kalmasak ama bende su dahi içemiyorum ilaçsız.. Bir zararı yok diyorlar 9 ay boyunca içilebiliyormuş. İnşallah yoktur.

anladım canım Allah korusun kesin benden isterler özel hastaneye daha gitmedim tamamlayıcı sigortam bitmesin diye 11-14 test zamanı gitmeyi düşünüyorum ekstra ücret alırlarmı acaba bide yaşadığın stres cabası 🤔
Nifty test falan çok pahalı canım ben 3 sene önce 2 bin civarı ödemiştim şimdi kim bilir ne kadar olmuştu

Bu her gün ek gıda denettirme olayından nefret ediyorum🥴 oğluma denettirdiğim şeylerden midem bulanıyor bazen, bide hepsi küçük küçük birbiriyle karışıyor falan, üzülüyorum bebeklere ya🤧

Nifty test falan çok pahalı canım ben 3 sene önce 2 bin civarı ödemiştim şimdi kim bilir ne kadar olmuştu

Bu her gün ek gıda denettirme olayından nefret ediyorum🥴 oğluma denettirdiğim şeylerden midem bulanıyor bazen, bide hepsi küçük küçük birbiriyle karışıyor falan, üzülüyorum bebeklere ya🤧
Ben karıştırmadan veriyordum canım hem tek bir gıdanın tadını almadı daha iyi ne veriyorsun bu ara

X