2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bende ilk gebeliğimde 10 kg aldım ama son ay 4 kg geri verdim yani toplamda 6 kg aldım ikinci gebeliğimde 10 kg aldım bu sefer daha az almak istiyorum çünkü 65 kg olmuşum7 8 bitirsem harika olur

Benimde öyle birinde 6 kg diğerinde 10 kg aldım doğumla birlikte hemen gitti ama onlarda 59 60 kg şimdi 65 olmuşum

Bende ikiliyi yaptırırım diğer gebeliğimde nifty önermişti doktorum ayyy ne stresli bekleyişlerdi onlar doktor istemedikçe bende ikili hariç düşünmüyorum

Benim de ilk gebeliğim ve 35 yaşında olduğum için korkuyorum biraz açıkçası. Nifty test yaptırayım diyorum sizler ne düşünüyorsunuz?? Yaptıracak mısınız kızlar? Daha önce Yaptıran oldu mu?
Cinsiyet de öğreniliyormuş bu testte

Bende ilk gebeliğimde 10 kg aldım ama son ay 4 kg geri verdim yani toplamda 6 kg aldım ikinci gebeliğimde 10 kg aldım bu sefer daha az almak istiyorum çünkü 65 kg olmuşum7 8 bitirsem harika olur
İnsallah canım az alırız yarısı gidiyor dogumda kalanıda vermek zor oluyor birde boy yok bende yanarım valla

Dur yaşı dolsun sütüne birsey olmasın dedim 22 aylık olduk sütten kesince saglam diyete başlayıp yaza fit olacaktım ama bunda az alacagım ilkde yaptıgım hataları yapmayacağım birde bunda iştahım yok bulantıdan

Bana 2. Gebeliğimde dr önerdi yaptırmamı istedi sonra öğrendim ki o da bi sektör haline gelmiş çevremdeki herkese önermiş doktoru 35 yaş üstüne direk öneriyorlar zaten ben kan verince çok strese girmiştim 10 gün falan sürüyor çıkması eğer dr gerekli görmezse ben yaptırmayı düşünmüyorum

Yok canım orası öyle allahıma binlerce şükürler olsun ❤ evet eski bir monitörü vardı muhtemelen eskiydi.. doktoru ilerleyen zamanlarda değiştireceğim

Herkesin kendi tercihi ama ben nifty testi yaptırmayı doğru buluyorum %99 doğruluk payı var. Diğer testlerden çok daha güvenilir nifty test+ detaylı ultrason yeterli benim için. İlk çocuğumda yaptırdım ikincisinde o dönem yaşadığım bazı zor şeyler vardı yaptırmak aklıma bile gelmedi. Bunda da yaptırmak istiyorum ama ikiz gebelikte de oluyor mu bilmiyorum tam, doktorun bugün tavsiye edecek vakti bile olmadı üçüzlerden dolayı.

Ben ilkinde 16 kg aldım ikincisinde 12. Ama bana göre çok geldi özellikle birincide balon gibi olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…