2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sonuç olarak ikizler kesin. Diğeri bir ihtimal yaşıyor, şimdilik sıkıntılı bir durum yok. Çok şükür. Her defasında yeni bir haber, birdahakine aa 4 taneymiş demesinler

Galiba kendime iyiyim diyerek nazar değdirdim. karnımın sol biraz üst kısmı sancı gibi ağrıyor. Ve acayip halsizim başım ağrıyor midem de kaynıyor offf bu ne ki böyle.
Canım ben bunun için pazar günü acile gittim dr dediki 8 haftaya kadar bu agrılar normal 8 haftada bitecek ama 12 haftada tekrar başlayacak dedi ben kasık ve bel agrısı ile gitmiştim

Galiba kendime iyiyim diyerek nazar değdirdim. karnımın sol biraz üst kısmı sancı gibi ağrıyor. Ve acayip halsizim başım ağrıyor midem de kaynıyor offf bu ne ki böyle.
Canım hemen telaşlanma uzan dinlen sadece yorulmuşsundur belki... Eğer kanama tarzı birşey görürsen allah korusun o zaman endişelenirsin ufak tefek ağrılar normalmiş

Eki Görüntüle 2953509 kızlar ultrason fotoğrafı biraz tuhaf değil mi bakıyorum bakıyorum bişey anlamıyorum sağdaki siyah nokta yolk kesesi galiba anlayan var mı
Kız aynı benim keseye benziyo bende anlayamamıstım dr ince kıl gbi beyaz bi çizgi ölçtü bu bebek dedi hala usg ye bakıyorm bakıyorum diyorumki bunun bebek oldugunu nerden cıkardı

Kız aynı benim keseye benziyo bende anlayamamıstım dr ince kıl gbi beyaz bi çizgi ölçtü bu bebek dedi hala usg ye bakıyorm bakıyorum diyorumki bunun bebek oldugunu nerden cıkardı
Yaaa ay neyse yalnız değilmişim canım su serptin içime valla İnternetten kese örneklerine bakıyorum çok net gözüküyor benim ki tövbe estağfurullah birşey çıkmış

Eki Görüntüle 2953509 kızlar ultrason fotoğrafı biraz tuhaf değil mi bakıyorum bakıyorum bişey anlamıyorum sağdaki siyah nokta yolk kesesi galiba anlayan var mı
Bana sanki sol üst tarafta yolk kesesi varmış gibi geldi GS diye işaretlemiş ya hani sol tarafın üstünde yuvarlak yüzü gibi

Yaaa ay neyse yalnız değilmişim canım su serptin içime valla İnternetten kese örneklerine bakıyorum çok net gözüküyor benim ki tövbe estağfurullah birşey çıkmış
bak buda benımki ordaki çizik bebeymiş başı poposu varmısda bide baş popo ölçtü doktor bendemi problem hic bisi anlayamadım

Eklentiler

• IMG_20211115_002836.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 76
Canım hemen telaşlanma uzan dinlen sadece yorulmuşsundur belki... Eğer kanama tarzı birşey görürsen allah korusun o zaman endişelenirsin ufak tefek ağrılar normalmiş
Durmuyorum ki yerimde. Esim çalışıyor sadece ev kira olunca bende destek olmak için evden ahşap boyama işine devam ediyorum. Sanırım biraz yoruldum. İnsallah geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…