2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yaaaa cidden bulantılar öldürüyo beniii allahdan bu ara işe gitmiyorum, gitsem çok kötü olucakmışım belli kahvaltıyı zor hazırladım , yumurta acayip koktu bana bozuk gibi, eşime soruyorum hayır çok güzeldi dedi. Sofradan kalktım edemedim kahvaltı.. sofrayı toplayamadım. Bu böyle devam etmez inşallah🥺

Kız erkek tahminleri alayımm :eek::KK45:

8181D094-F6E5-4194-8E88-88A3C21B3585.jpeg

Ya siz kontrole gittikçe benim de gidesim geliyor 😁 Ama doktor 10 gün sonra demişti. Pazartesi veya salı dan önce gitme niyetinde değilim. Gerek yok çünkü. Zaman geçmiyor 🙄
Benim içinde çoooooooook yavaş geçiyor... Gün sayıyoruz resmen... Sanki bir şeyler ters gidiyormuş gibi hissediyorum ama korkuma doktorada gidemiyorum. Verdiği tarihe kadar bekleyeceğim. 😔😔

Kızlar şimdi muayeneden çıktım. Bebeği gördük kalp atisini da gördük ama dinlettirmedi zararlı olduğu için onu da inşallah haftaya dinleriz. 3 gun gerideyiz onun da bir önemi yok döllenme üç gün geç olmuş dedi. ♥️☺️
Ahahaha hcg den bunu ilk ben anlamıştım 🤣🤣 Hayırlı olsun canım 🥰🥰 Ne zararı varmış dinletmenin?

Kızlar şimdi muayeneden çıktım. Bebeği gördük kalp atisini da gördük ama dinlettirmedi zararlı olduğu için onu da inşallah haftaya dinleriz. 3 gun gerideyiz onun da bir önemi yok döllenme üç gün geç olmuş dedi. ♥️☺️
Gözün aydın sağlıkla gelsin 😍😍 bu arada garip bir şekilde içime kız doğdu fotoğrafa bakınca 🥰

X