2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydınlar, evham yapmak istemiyorum iki gündür bebegin hareketleri az geldi. Bugun sabah daha hissedemedim. Yatınca en azında hiseederdim o da yok. Telaşlanmalı mıyım 🙄
Artık uyku düzenleri varmış bilgilerde okumuştum ,az hareket ettiğini düşünüyosanız bebeğiniz uyu düzeni oluşmaya başladı diyodu😍

Hepsiburadada bu var. Aldım burdan sizin dediginiz siteyi de muhakkak inceleyecegim.
Ben 1 no.yu fazla kullanmamıştım diye hatırlıyorum 4 kg doğdukları için 1 ve 2 no bir arada daha mantıklı geldi ama bu ne zaman ve kaç kg dopar bilemiyorum tabi doğduktan sonra duruma göre alırım. 3 no.da aktif bebeğe geçerim diye düşünüyorum hiçbişeye acımıyorum şu bez parasına acıdığım kadar ama yapacak birşey yok diğerleri de çok ucuz değil ucuz olanlar da kötü.

Günaydınlar, evham yapmak istemiyorum iki gündür bebegin hareketleri az geldi. Bugun sabah daha hissedemedim. Yatınca en azında hiseederdim o da yok. Telaşlanmalı mıyım 🙄
Benim de bazı günler çok hareketli bazen çok az geçende tetanoz aşısından sonra 2-3 gün durgundu belki aşı etkiledi belki konumundan dolayı belki de bir yerleri gelişiyordu insan ister istemez evham yapıyor ama genelde sıkıntı olmuyor. Mesela bu sabah bakıyorum göbeğimden çok yukarıda mide altına tekme atıyordu dün aşağı vuruyordu anlamıyorum bu çocuğun neresi nerede😂

Dün çıktık gezdik ailecek herkes karnıma bakıyor kadına bak 3.yü yapmış ne cesaret diyorlardır🙄
Muhtemelen erkek doğurmak için 3.yü yapıp havamı aldığım düşünülecek ama napalım sağlık olsun☺️ Ben hamile olduğuma dahi inanamıyorum ya yazın ortasında doğum yapmak dikişler ağlayan bir bebe hepsi gözümde o kadar büyüyor ki😔

Dün çıktık gezdik ailecek herkes karnıma bakıyor kadına bak 3.yü yapmış ne cesaret diyorlardır🙄
Muhtemelen erkek doğurmak için 3.yü yapıp havamı aldığım düşünülecek ama napalım sağlık olsun☺️ Ben hamile olduğuma dahi inanamıyorum ya yazın ortasında doğum yapmak dikişler ağlayan bir bebe hepsi gözümde o kadar büyüyor ki😔
Seni çok iyi anlıyorum 🙈

Bu calistigin yere göre degisiyormus. Benim arkadaşlarım dönemedi. İdare madem öyle neden izin aldın demiş. Yani şuan çalışman daha da riskli anlaminda. Yasal olarak dönme hakkı varmış ama yinede idarenin elinde anladığım kadarıyla. Ama 32 de dönüp sonra devam edenleri okudum burada.
Yani zaten hamileliğin stresini fazlasıyla yaşıyoruz üstüne bir de bunları düşünüp strese girmek…Cidden yazık hamilelere 😮‍💨

İyiyim canım çok şükür , tıngır mırgır ilerliyoruz Rabbim’e şükrolsun .

Şeker yüklemesi yaptırmayı şöyle ki istiyorum ;
Benim baba tarafım şeker hastası , insülin kullanan akrabalarım var . Haliyle bu duruma karşılık tedbirli olmak istiyorum .
Bunları geçtim , şuan bile çayın yanında çikolata paketi açtım bi güzel yedim 😌
Evet haklısın canım bana da doktor testi muhakkak yapalım, ona göre durumumuzu görmüş oluruz önlemini alırız dedi. Ben de o yüzden sanırım yaptıracağım gibi görünüyor mecburen, aklım çok karışmıştı normalde :)

25 26 dan sonra takip edebilirsin. Bebek pozisyonuna göre değişiklik gösteriyor bazen. Arkasını dönüyor mesela popo karna bakınca hissedilmiyor çok fazla.

Selam kızlar, bu gün 24+0 oldum ben de. zaman akıyo resmen. Sakin ve tadını çıkaracağım bir gebelik olacak demiştim:KK48: koşuşturma ile ve çok hızlı geçiyor. Günlerdir yanımda Dr. Hakan Çoker'le 100 soruda Doğal Doğum kitabıyla geziyorum, hala başlayamadım. Doktorum önermişti bu kitabı. İlgisi olanlara tavsiyedir:KK52:
Bir de o emzirme atletlerini çok sevmiştim ben, uzun süre kullandım yine alıcam.

X