2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bi arkadasim emzirirken bu atletlerden kullanmis. Cocugu 2 yasini gecti ama hala Simdi de devam ediyorum vazgecemedim cok rahat demisti. Belki bunları deneyebilirsiniz. Ben sanırım alacagım güzel bir rahatlık gibi duruyor. Ama sanirim pahalı azcik biraz arastirmam lazim.
Resim atarmısın canım lütfen

Ya o kadar büyüdüğünde ben de bırakırım birkaç saat. Ben ilk 1 yaşa kadar olan süreden emin değilim. Yaşayıp göreceğiz.😬

Ama @Mervveeee 6 aylıkken küçük de sonrasında büyüdüğünde alışmışsındır muhtemelen. Değil mi? 🤣
Ben o zaman da bırakıyordum hem de emzirmeme rağmen 🤭 zamanım az oluyordu ama çıkıyordum. Üç aylıkken spora başlamıştık haftada üş gün o vardı zaten sadece. Bebeğe göre düzen kurulacak mecbur ama kendini de çok sıkma. Babayı da baya alıştır bu duruma derim🤭

Müslin kumaştan ağiz mendili. Ben 3 tane müslin aldim ikisi normal biri büyük boy. Penye battaniye var 4 tane hastane çıkışlarından. Bir polar bide top top olandan var. Annem bide yumuşak bir tane dikmisti o var. Yeter yani.
Aynen canım baya varmış zaten bende müslin dışında da vardı dediğin gibi yeter

Eklentiler

• Screenshot_20220328-084334_LC Waikiki.jpg
    Screenshot_20220328-084334_LC Waikiki.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 66
Günaydınlar, evham yapmak istemiyorum iki gündür bebegin hareketleri az geldi. Bugun sabah daha hissedemedim. Yatınca en azında hiseederdim o da yok. Telaşlanmalı mıyım 🙄

X