2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de bugün 26+1 oldummm, çok heyecanlıyım, her şey hazır olsun istiyorum ama bi yandan da daha çok zaman var gibi hissediyorum :) doğum ne zaman olacak onu da kestiremiyorum ama çevremdeki deneyimli herkes Haziran son hafta diyor, hayırlısıyla gelsin de.
En önde olanlardansın sende galibaaa 😃😃 aynen normal doğumsa 39. Haftalarda gelebilir 😍 zaman daralıyo

Valla bu normal ayva gobegi😅
Hamileyim demesen anlamaz kimse ,öyle duruyor🙈 maşallah diyelim
Ben çok zayıf olduğum için insanlar farkediyor hemen. Özellikle son iki haftada bayağı belirginleşti. En güzeli de bebeğin hareketlerini hissetmekmiş 🥰

Kizlar mesela ben aksam uyuyunca bebegimde uyuyor ,sabah gozumu actigim an oda uyaniyor🥰
Gece hic oynamaz akilli guzzum 👀
Eğer sizinki gece harektliyse bilinki doguncada bu süreç devam edecekmiş aa dostlar:confused::rolleyes:
Maaalesef öyle oğlumda tam öyle olmuştu. Benimkini hiç anlayamadım. İlk zamanalr gündüz hareketliydim hisssetmiyordum hareket. Ama sanırım minik olduğu için öyleydi. Ama şimdi gündüz de sürekli fikir dönüp duruyor. Ama gece 1.5-2 başlıyor kudurmuya. 🙈Dün akşam yine uyutmadi. Sabah da 7 de başladı. Yine vuruyor vuruyor. Şimdilik sakin öğleden sonra yine başlıyor fikirdamaya. Üstelik ayaktayken bile hissediyorum.🙈 Bu da abisi gibi uykusuz olacak anlaşılan.

Küçük resimde poponu göbek sandım fotoyu açınca şok oldum benim normal göbeğim bundan büyük😄 Kilo falan yok ne güzel valla
😂😂 ben hep diyorum zaten bebek karnımda değil popomda sanki. 6 kilo aldım totalde. Ama hepsi meme, bacak ve popoda birikmiş durumda.😂

Benim karnım hamile kalmadan önce bile böyle değildi daha fazlaydı😂😂😂😂😂🫣 ama güzel yaaaa bence😍😍
Bebeği son bir iki haftadır hissediyorum. Bu biraz can sıkıcı oldu. Bir de ilk hamilelik ve zorla olunca herkes gebe olduğumu anlasın istiyorum aslında 😂😂

Maaalesef öyle oğlumda tam öyle olmuştu. Benimkini hiç anlayamadım. İlk zamanalr gündüz hareketliydim hisssetmiyordum hareket. Ama sanırım minik olduğu için öyleydi. Ama şimdi gündüz de sürekli fikir dönüp duruyor. Ama gece 1.5-2 başlıyor kudurmuya. 🙈Dün akşam yine uyutmadi. Sabah da 7 de başladı. Yine vuruyor vuruyor. Şimdilik sakin öğleden sonra yine başlıyor fikirdamaya. Üstelik ayaktayken bile hissediyorum.🙈 Bu da abisi gibi uykusuz olacak anlaşılan.
Evet dogruluk payi var ne yazikki kizimda gece benle uyur benle kalkardi hamileyken🙈

Doğdu yine oyle oldu maşşallah buda ablasi gibi olcak belliki diyorum🥰

En önde olanlardansın sende galibaaa 😃😃 aynen normal doğumsa 39. Haftalarda gelebilir 😍 zaman daralıyo

Evet evet, çok heyecanlı :halay: Normal doğum konusunda hala emin değilim. Sezeryan olma ihtimali de var. Yaşım 35, kilom da var, sezeryan daha yakın görünüyor bana doktoruma göre de.

Bu arada kanguru aldınız mı kızlar? Hayat kurtarıcı olduğunu söylüyor yakın arkadaşlarım.

Ergobaby - inglesina ve babybjörn arasında kaldım. Fiyatlar da uçuk ama en güvenli ve ergonomik olanlar bunlarmış. Kullanan var mı ? Yahut başka tavsiyesi olanlar?

Bebeği son bir iki haftadır hissediyorum. Bu biraz can sıkıcı oldu. Bir de ilk hamilelik ve zorla olunca herkes gebe olduğumu anlasın istiyorum aslında 😂😂
Bence artık bu aydan sonra yavaş yavaş dahada belli etmeye başlar, interntten bazı insanlara bakıyorum onlarında göbekleri minicik herkesin ayrı oluyor😍😍😍 artık belli etmeye başlar annesi😍😍💜
Geçen mesela bana ilk defa toplu taşımada yer verdiler hamilesiniz buyrun oturun diye🫣 :mad::KK70:

Evet evet, çok heyecanlı :halay: Normal doğum konusunda hala emin değilim. Sezeryan olma ihtimali de var. Yaşım 35, kilom da var, sezeryan daha yakın görünüyor bana doktoruma göre de.

Bu arada kanguru aldınız mı kızlar? Hayat kurtarıcı olduğunu söylüyor yakın arkadaşlarım.

Ergobaby - inglesina ve babybjörn arasında kaldım. Fiyatlar da uçuk ama en güvenli ve ergonomik olanlar bunlarmış. Kullanan var mı ? Yahut başka tavsiyesi olanlar?
Ozman sen haziran başı yada ortadı gibi bile doğum olabilir sezeryanlar daha erkn diyolar yaa bende sezeryan istiyorum oyuzden hep haziran sonu gibi düşünüyorum olur diye 😃😃

Bu arada ben kanguru aldık ama dediğim şeylere bakmadan almıştım

Eklentiler

• 6E656B74-621C-4092-88C7-9ADDD3991515.jpeg
    6E656B74-621C-4092-88C7-9ADDD3991515.jpeg
    118 KB · Görüntüleme: 49
Bence artık bu aydan sonra yavaş yavaş dahada belli etmeye başlar, interntten bazı insanlara bakıyorum onlarında göbekleri minicik herkesin ayrı oluyor😍😍😍 artık belli etmeye başlar annesi😍😍💜
Geçen mesela bana ilk defa toplu taşımada yer verdiler hamilesiniz buyrun oturun diye🫣 :mad::KK70:
Darısı başıma 😂😂 evet ben de öyle düşünüyorum. Artık yavaş yavaş belli olur.

Ozman sen haziran başı yada ortadı gibi bile doğum olabilir sezeryanlar daha erkn diyolar yaa bende sezeryan istiyorum oyuzden hep haziran sonu gibi düşünüyorum olur diye 😃😃

Bu arada ben kanguru aldık ama dediğim şeylere bakmadan almıştım

20 haziran sonrasına gelsin de yengeç olsun kızcağızım, yoksa ikizler olacak :63:

sağlıkla gelsin de, ikizler gelsin ne yapalım :KK48:

Neko tavsiye edeceğim. Babybjörn ergonomik değil tum modellerde bende vardi bir kere bile kullanmadim boba4g alip kullandim ergonomik. Ergobaby ergonomik evet.

Boba4g ergobaby kumaş dokuma değil, neko Türk markası ve kumaşı dokuma yani daha yumuşak. Bende hem neko hem boba4g var suan ikisinide çok severek kullanıyorum.

Neko tavsiye edeceğim. Babybjörn ergonomik değil tum modellerde bende vardi bir kere bile kullanmadim boba4g alip kullandim ergonomik. Ergobaby ergonomik evet.

Boba4g ergobaby kumaş dokuma değil, neko Türk markası ve kumaşı dokuma yani daha yumuşak. Bende hem neko hem boba4g var suan ikisinide çok severek kullanıyorum.

Boba'yı da tavsiye ettiler evet, ama internette baktığımda çok memnun olmayan da vardı. Ergobaby baya önde görünüyor ama o da 3.500 civarı, gerekli mi emin olamadım...

Neko'yu da inceleyeceğim, çok teşekkür ederim

X