2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Eklentiler

• 78E69D23-3D20-40D8-A7C0-72EE2D17D0DC.jpeg
    78E69D23-3D20-40D8-A7C0-72EE2D17D0DC.jpeg
    176,7 KB · Görüntüleme: 64
Anneler anne adayları yardımınıza ihtiyacım var 3. Gebeligim bu önümüzdeki ay 36 yaşına girecem. Tiroit sorunumuz vardı gebelik tiroiti.onu ilaçla hallettik derken şimdide idrarda protein kaçağı var 24 saatlik idrar testinde 630 çıktı. Bu rakam baya yüksek var mı başına gelen napmam lazım. Bulunduğum şehirde nefroloji bölümü yok o yüzden dahiliye doktoruna gidecem yarın ozele. İlaç falan da vermediler. Tansiyon sıkıntım da yok.gecen ay protein düşük cikmisti. Şimdi de bu sıkıntı var. Allah hepimize sağlıkla bebislerimizi almayı nasip etsin. yazan yazmayan herkesten Allah razı olsun

Kizlar simdi bu alınan şeylerde 0-3 ay diyorsunuz ya bi sadece 0 sadece 3 bi de 0-3 ay olayı varmış yeni doğan çocuğa sadece 0 mi alınacak yoksa 0-3 ay ikili takım ve zibin alsam olur mu yoksa bol mu olur ?

Kizlar simdi bu alınan şeylerde 0-3 ay diyorsunuz ya bi sadece 0 sadece 3 bi de 0-3 ay olayı varmış yeni doğan çocuğa sadece 0 mi alınacak yoksa 0-3 ay ikili takım ve zibin alsam olur mu yoksa bol mu olur ?
Ben 0-3 ay aldım bence 0 anca 1 hafta olur yazık günah.
Çocuklar 20 günde büyüyomuş zaten oyuzden yeni doğanları 0-3 ay almak en iyisi bence 😍

Aynen yaaaa direk bahçeye bakıyo evin camı 🤦🏼‍♀️😃 teşekkürler , bu arada geldimi kargoların, benim geldi e bebekden ıslak mendil, ben dayanamdım ordanda verdim siparş😂
Geldi canım bugün benimkiler de 🤭iyi yapmışsın almakla fiyatı çok iyiydi lazım olcak zaten ben daha öncede başka almisdim bundan da aldım indirimi görünce dayanamıyorum 😂köpük şampuanla pişik kremide aldım 4 al 3 öde vardı.yorumlarida çok güzeldi lazım nasılsa diye aldım😊

Hastane çıkışları varya onlar yenidoğan zaten ben 1 tane 10 lu hastane çıkışı aldım şu anlık, 3 lu var 1 tane belki birde 5 li bir takım alırım ondan emin değilim.kalanlari hiç küçük almadım çabuk kuculuyor diyor herkes.

Geldi canım bugün benimkiler de 🤭iyi yapmışsın almakla fiyatı çok iyiydi lazım olcak zaten ben daha öncede başka almisdim bundan da aldım indirimi görünce dayanamıyorum 😂köpük şampuanla pişik kremide aldım 4 al 3 öde vardı.yorumlarida çok güzeldi lazım nasılsa diye aldım😊
Aynen hertürlü lazım olucak bencede o fiyata düşermi bilmem ama hemen tükendi o fiyattaki ıslak mendiller😃 allahdan alabilidk.
Bende pişik kremlerini göğüs ucu kremlerini, göğüs kapaklarını fln öbür aya alırım azcıkda bakımlara geçelim😃

Zaten batmışız😂😂

Ben de 0-3ay aldım. 2 takım aldım. Ama oglandan kalan 3-4 taneyi de giyer diye düşünüyorum. Ama işte çocuğun boyuna bağlı. Benim oğlan 52 cm doğmuştu. Sonra da uzamaya devam etti. 1,5 ay anca giydi onlari.

Aynen hertürlü lazım olucak bencede o fiyata düşermi bilmem ama hemen tükendi o fiyattaki ıslak mendiller😃 allahdan alabilidk.
Bende pişik kremlerini göğüs ucu kremlerini, göğüs kapaklarını fln öbür aya alırım azcıkda bakımlara geçelim😃

Zaten batmışız😂😂
Bitmiyor bitmiyor 🙈 o kadar çok şey varki alınacak. Bu arada 1 Nisan da bime bebek ürünleri geliyormuş. Geçen geldiğinde ana kucağı almisdim 179 TL di 219 a geliyor aynısı. Aradan 2 2 bucuk ay anca gecdi. Katlanan küvette öyle zamlanmis. Gün geçmiyor ki zam yemeyelim 🤦

Bitmiyor bitmiyor 🙈 o kadar çok şey varki alınacak. Bu arada 1 Nisan da bime bebek ürünleri geliyormuş. Geçen geldiğinde ana kucağı almisdim 179 TL di 219 a geliyor aynısı. Aradan 2 2 bucuk ay anca gecdi. Katlanan küvette öyle zamlanmis. Gün geçmiyor ki zaman yemeyelim 🤦
Aaaaaa yinemi geliyo bakıyım bende broşüre, şaka gibi yaa ne alırsan o cidden kâr artık🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Dün sağlık ocağına gttim 2.tetanozu yaptırdım, kan idrra falan verdim. Sonucu cikdi ferritin değerim giderek düşüyor, hgb değerimde oyle🙄 demir ilacı alıyorum o kadar yinede düşmesi normal mi ki acaba 🤔sağlık ocağında ki doktor çay kahve içme ilacını da gece yatarken al ki yiyip icdigin şeyler emilimini azaltması dedi.eee doktorda sabah aç karnına al emilimi azalmasin demisdi 😅 nasıl cogalcak bu ilacin emilimi yav 😅

Dün sağlık ocağına gttim 2.tetanozu yaptırdım, kan idrra falan verdim. Sonucu cikdi ferritin değerim giderek düşüyor, hgb değerimde oyle🙄 demir ilacı alıyorum o kadar yinede düşmesi normal mi ki acaba 🤔sağlık ocağında ki doktor çay kahve içme ilacını da gece yatarken al ki yiyip icdigin şeyler emilimini azaltması dedi.eee doktorda sabah aç karnına al emilimi azalmasin demisdi 😅 nasıl cogalcak bu ilacin emilimi yav 😅
Dün kızlar söylemişti sanki. Yemeklerle arasında iki saat olmalıymıs galiba. Sabah 6 da içiyordu biri Morkahve Morkahve sen miydin :KK45:

Bana doktorum kan ilacı falan vermedi henüz, kan değerlerim iyiydi baya. Ama arkadaşım bu ayda yine de vermeliydi falan dedi bilemedim 🤷‍♀️ çok da hevesli değilim açıkçası :KK53:
Bakdirdin mi hiç canım degerlerine yakın zamanda, bencede vermeliydi sanki bu zamana kadar.benimde en üst sınıra yakındı nerdeyse gebelik başladığında ama her kan verdiğimde azaldı şu an 20 kusur e düşmüş.

X