2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim bir çok tanıdığımda var aslında ama nebilim zaten vajinal muayeneden bile nefret ediyorum o biraz daha zor olur sanki. Benim işi kökünden halletmem lazım

Biliyorum benim dudağım uçukladı içten içten üzülmüşüm işte annelik kimse istemez evladına zarar gelsin Allaha emanetler yapacak bir şey yok.
Dün ilk duyduğumda büyük bir şok yaşadım. Ama sonra 4-5 arkadaşıma sordum. Eşim de sağolsun beni yatıştırdı. Kötü düşünmemeye, kendimi rahatlatmaya çalıştım ama demek ki bilinç altına yerleşmiş. Sabah uyandığımda sanki tüm gece dayak yemişim gibi uyandım. Hakkaten zor bir durum.

Benim bebiş 2 gündür baya az hareket ediyor mesela tetanoz aşısından etkilendi belki diyorum yada büyüme evresine girdi diğer gebeliklerimde de oluyordu bazen yavaşlıyorlardı ben bir yerleri gelişiyordur diye düşünüyordum inşallah yine öyledir. Allah verdi Allaha da emanetler ne diyeyim canım hepimize sağlıklı evlatlar hayırlı doğumlar nasip etsin istiyoruz ama kader kısmet tabi insanız yarın ne olacağımızı bilemiyoruz malesef

Gaziye gitmeye uğraşma çünkü 10 hafta sonrası hasta kabul etmiyor. Bende sırf kayıt olsun diye gitmiştim. Aslında yazdim burada ama gözden kaçmış demek ki.
Aaa hacettepe yi aradim 10 hafta sonrası almıyoruz dediler ama gazi hiç böyle bir şey demedi sagol canim söyledin boşa gidecektim yani.
İnşallah canım hayırlısı. Ben Dr. Kağan Kocatepe videolarını izlemeni tavsiye ederim en güzel dille açıklama yapan o. Birşey olmaz Allahın izniyle.
Ayyy ne güzel doktor o ya her zaman en iyisini söylüyor ben hangi doktora gitsem en kötüsünü söylüyor
Canım benim bebek o kadar hareket ediyordu ki keseyi delecek diye korkuyordum o derece yani ama son 1 haftadır hareketleri oldukça azaldı ve ettiğinde de oldukça kuvvetsiz vuruyor ben gün geçtikçe daha kuvvetli vurur sanmıştım dışarıdan belli olur falan diye tahmin ettiğim gibi olmadı gerçi baska çocuğum yok ama ben uyku düzeni oluştu hareketi ondan az , kuvvetsiz vurması da yeri dar ondandır diye tahmin ediyorum sen de üzülme hareket herkeste farklı burada bazısı bak hiç durmuyor diyor bazısı yeni yeni hissediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…