2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk gun deneme amacli Sahuru 4..4 lük yapip tutmayi düşünüyorum bi deneyelim bakalim
Ben normalde de çok fazla yiyip su içiyorum sahurda ve şişkinlikten gün ışıyana kdar da uyuyamazdım
Simdi zaten sindirimimiz iyi değil nasıl olur bilmiyorum

Canım her dr un ölçümü farklı oluyor bence. Mesela benim detaylıya bakan ile devletteki dr un o kadar farklı ki sanki başka bebeğe bakmışlar
Geçen cuma 367 gr olan bebek bu salı 481 gr çıktı 3 günde bu kadar gr alması zor bence.
Detaylıya 20+5 te girmiştim BPD 19+6 ölçmüş dr bana hiçbişe demedi bununla ilgili. 21+2 de devlet BDP yi 21+3 ölçmüş Valla hangisine güveneyim şaşırdım. Haftaya da özeldekine gitcem bakalım. Tek ortak nokta böbreklerindeki hafif büyüme inşallah o da geçer.

Aynen canım her dr un ölçümü farklı oluyor buns eminim. Ancak şöyle ki benim öncesinde bpd hep haftası ile uyumluydu sonradan gün gün geriledi ve her kontrolde başka doktor da olcse mutlaka ya 1 hafta ya 5 gün geri den geliyor aman bu fark her geçen hafta daha da açılmasın da 1 hafta sorun görmüyor çünkü dr lar yapısal diyorlar hafta hafta daha da geri çıkmasın inşallah , canım büyüme benim bizzat ablamın oğlunda oldu doğunca bilmem kaç aylık olunca ultrasona sokun dedi baktırdılar düzelmiş dediler çok şükür , inşallah senin de düzelir

Ben tutmayacağım, tutamayacak olmak zoruma gidiyor
Bir sürü ilacım var, hepimizin olduğunu gibi… Yok aç karnına, yok tok karnına… Riske atmak istemiyorum hiç.
Tamamen böyle düşünüyorum tutamamak zoruma gidiyor ama bebeğimi riske atmakta istemiyorum
Artık ya parasını ödiycem ya da sonra tutucam ama sonra dediğim ne zaman olur kim bilir

Tamamen böyle düşünüyorum tutamamak zoruma gidiyor ama bebeğimi riske atmakta istemiyorum
Artık ya parasını ödiycem ya da sonra tutucam ama sonra dediğim ne zaman olur kim bilir
Parası ne kadar baktın mı şok olursunuz ben ödeyemem zaten maaş ucu ucuna yetiyor bir de çocuk olunca , anca rabbim izin verirse sonra tutmaya çalışırım işte

Parası ne kadar baktın mı şok olursunuz ben ödeyemem zaten maaş ucu ucuna yetiyor bir de çocuk olunca , anca rabbim izin verirse sonra tutmaya çalışırım işte
Evet 40 tl günlük fidye miktarı.yani 1200 tl toplamda.ödeyemeyeck durumdaysanız dinen fidyeden sorumlu olmuyorsunuz zaten.
ben çalışıyorum inşallah öderim ya da sonra tutarım şimdlik bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…