2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Maalesef gece gidemedim hastaneye gelmeye devam etmesi bebegimde hareket ediyor ama icim rahat etmedi suan babami çağırdım simdi gidiyorum mutlaka bilgi vericem
Hakkında hayırlısı canım , dualarım seninle …
İnşAllah Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin .

...........kızlar akıntı cok normal. Benim çok fazla oluyor akıntım . Çoğumuzun da öyledir zaten.
Akıntı ile suyu karıştırmamak gerek sadece
Aynen öyle ,
Ben günde 2/3 kez peçete değiştiriyorum demlilik oluyor çünkü .
Sürekli yaşıyorum ,kokusuz bazen çol hafif sarımtırak renginde bazen şeffaf

Maalesef gece gidemedim hastaneye gelmeye devam etmesi bebegimde hareket ediyor ama icim rahat etmedi suan babami çağırdım simdi gidiyorum mutlaka bilgi vericem
Geçmiş olsun normal akıntı olabilir ama risk almamak en güzeli. Bence yatırmak ve takip etmek isterse kabul et.

Akarken hissediyorsa sürekli
Sudur diye duşünürüm ben.
Zaten su akıntı gibi kurumaz
Ya ben mesela bazen akıntımı hissediyorum.
Ama bence zaten su ile akıntı çamaşırı ıslatma şeklinden anlaşılır mutlaka. Su gibi akıntım da oluyor ama ıslattığı yer küçücük yani. Normal su olsa o kadar az yeri ıslatmaz. Kaldı ki eskiden daha çok oluyordu su gibi akıntı. Defalarca doktora gittim hiçbir sorun yoktu mesela.

Her zamankinden garip bir sey varsa mutlaka doktora gitmek gerek bence

Ya ben mesela bazen akıntımı hissediyorum.
Ama bence zaten su ile akıntı çamaşırı ıslatma şeklinden anlaşılır mutlaka. Su gibi akıntım da oluyor ama ıslattığı yer küçücük yani. Normal su olsa o kadar az yeri ıslatmaz. Kaldı ki eskiden daha çok oluyordu su gibi akıntı. Defalarca doktora gittim hiçbir sorun yoktu mesela.

Her zamankinden garip bir sey varsa mutlaka doktora gitmek gerek bence
İnsan anlıyor zaten emin ol.

Arkadaşlar herkese selam ,
Ankara sehir hastanesine sabah erkenden gidip perinatoloji ye kons istedim takipli olduğum için randevusuz girebildim. Aslında üniversite hastanesi daha iyi olur diye GAZİ ye gidecektim ama belki daha önce hiç takip edilmedim diye kabul etmezlerse diye riske atmak istemedim.
Perinatoloji dr u bakti suyun şu an için bebeğe yeterli, Ayrıntılı doktoru alt sınır diye not etmiş ancak suan ne çok iyi ne alt sınırda tam normal yeterli ancak bu tüm hamileler için geçerli bi gün normal bi gün azalmış olabilir garantisi yok dedi. Çok şükür artık havuc suyundan mı suyu arttırmadan mi bilmiyorum su alt sınırdan normal seviyeye dönmüş masaallah 🤲🏻

Bu arada Morkahve Morkahve benim de baş çevresi hâlâ 1 hafta geride hatta pazartesi ayrıntılı usg den bu yana diğer ölçümler artmış ancak baş çevresi sabit kalmış o an kağıdı vermediği için cikinca gördüm içeri hasta girmişti soramadim bi iki gun da olsa artma mi olmalıydı hiç mi gelişmedi dr mu yanlış ölçtü bilmiyorum iki hafta sonra bir daha gideceğim bakalım ne diyecek seni de merak ediyorum bakalım baş çevresi sende ilerlemiş mi benimki gibi sabit mi kalmış haber edersen çok sevinirim 🤷🏻‍♀️

X