2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben sürekli yürüyorum başından beri. Dr um risk yok dediği için. Sizin durumunuzu bilemedim. Hafif tempoyla başlayıp bir deneyin 🧡
Ben soğuk havalarda pek yürüyemedim ama artık her gün düzenli en az yarım saat yürüyeceğim.

Bu arada doğuma hazırlık eğitimi var Zeynep Kamil'in. Ben kayıt yaptırdım, başlıyorum haftaya. Ücretsiz bir eğitim, düşünenler olursa başvuru yapın bence.

Kızlar 🤣🤣🤣🤣
IMG_20220324_232347.jpg

Maalesef devam ediyor ve birde akinti gibi surekli ic camasirim islaniyor su geliyor olabilirmi anlayan varsa acil bilgi verebilirmi sizinti olurmu
Anlayanla olmaz yalnız bu iş. Ya iyi bir özele yada araştırma hastanesine gitseniz olmaz mı? Yani çok ciddi duruyor? Ya ters birşey olsa, doğum başlasa vs. Bunu aksatmamanız lazım. Gerekirse yatış yapıp kalın bir iki gün. Bebeğinizden önemli değil hiçbir şey.

Anlayanla olmaz yalnız bu iş. Ya iyi bir özele yada araştırma hastanesine gitseniz olmaz mı? Yani çok ciddi duruyor? Ya ters birşey olsa, doğum başlasa vs. Bunu aksatmamanız lazım. Gerekirse yatış yapıp kalın bir iki gün. Bebeğinizden önemli değil hiçbir şey.
Evet ama maalesef suan gidebilecek durumda degilim yarin sabah erkenden gidicem

İyice korkmaya basladim bi sekilde gitmeye caliscam dualarinizi eksik etmeyin
Bencede bir şekilde gitmelisin bu şekilde stres olman daha zararlı.
Umarım kötü bir şey yoktur, bize mutlaka haber ver. Dua edeceğim senin için🙏
Yinede en kötüyü düşünüp kendini üzme sen, bi doktor görsün bakalım belki yanılıyoruzdur

Canım bütün kızlar için de söylüyüm az az su gibi akan bi durumsa hiç bekleme..inşaallah kötü bir şey yoktur korkma
Ben akintimk degilmi ayirt edemedim gun icinde daha az geliyoedu biraz once wc girdigimde ic camasirim sirilsiklamdi idrar kacirmis olsam farkederim sanirim esimin gelemsini bekliyorum ic camasiri i degistirdim bakalim gene islancakmi

Ben akintimk degilmi ayirt edemedim gun icinde daha az geliyoedu biraz once wc girdigimde ic camasirim sirilsiklamdi idrar kacirmis olsam farkederim sanirim esimin gelemsini bekliyorum ic camasiri i degistirdim bakalim gene islancakmi
Kendin bir sıcaklık sızıntı vs hissetmiyor musun peki?

X