2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyyy bende fb liyim
Eşim gs li , çocuk gs li olcak diyo
Neymiş ismi ben koymuşum, bari takımı onun istediği olsunmuş ne münasebet
Hahaha
Eşim özellikle çok koyu gs li
Ben başka takım tutsam bile bizim bebenin şansı olmazdı bence
Kedimizin adı bile GS li futbolcu adı duyan şaşırıyor

Hahaha
Eşim özellikle çok koyu gs li
Ben başka takım tutsam bile bizim bebenin şansı olmazdı bence
Kedimizin adı bile GS li futbolcu adı duyan şaşırıyor
Hadi yaaaaa o derece koyu takım tutanda sıkkntı her maçı kaçırmaz fln Allahdan kız olmuş bari bebiş hahahaha gerçi aslan ismide güzelde bunaralar herkes koyuyo

Doktor istemese bile bazı arkadaşlar kendi isteğiyşe yaptırdı diye biliyorum nolur nolmaz baktırmak için, bende düşünmüyorum şimdilik yaptırmayı

Hadi yaaaaa o derece koyu takım tutanda sıkkntı her maçı kaçırmaz fln Allahdan kız olmuş bari bebiş hahahaha gerçi aslan ismide güzelde bunaralar herkes koyuyo
İşin garip tarafı bende acayip bı Maçkolik oldum
O bazen arkadaşlarıyla izlemeye gidiyor yada oğlanla antrenmanda oluyorlar ben açıp maç izliyorum

İşin garip tarafı bende acayip bı Maçkolik oldum
O bazen arkadaşlarıyla izlemeye gidiyor yada oğlanla antrenmanda oluyorlar ben açıp maç izliyorum
Vayy karısınıda kendisine bezetmiş bu konuda eminim eşin mutludur ben gelemiyorum hiç helal valla eşine sana sevdirdiği için

Şeker kontrolü kaçıncı haftalar arası kızlar? Sağlık Ocağı aramadı bu sefer.

Canim sadece denemek içinmi istiyorsun ,yoksa sezeryan geçmişin tramvami yaratmisti sende

Ben her zaman doğal olanın normal doğum olduğuna inaniyorum. Ortada psikolojik ya da normal dogumu engelleyici bir sorun yoksa doğum normal yoldan olmali bence.
Hangi dr.a gittin İzmir'de
Benik dr.um da destekliyor ssvd
Bende eski sezeryanliyim 12 sene oldu
Eğer ağrılı vs gidersem bı muayene olup gidişata bakıp denemeyi düşünecegim ama onun dışında planlı bı ssvd yapmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…