2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Gün içinde bulantım oluyor sanki hala. O yüzden günde 1 tane bulantı ilacını devam edeceğim.
Çünkü midemi bastırmak için sürekli bısıler yemek zorunda kalıuorum
Ben bıraktım içmiyorum artık arada kötü oluyorum amaaaaaa artık içmekde istemiyorum sanki alışkanlık oluyo bi zamandan sonra diye düşündüm

Ben bıraktım içmiyorum artık arada kötü oluyorum amaaaaaa artık içmekde istemiyorum sanki alışkanlık oluyo bi zamandan sonra diye düşündüm
Valla sürekli mide bastırmak için bısıler yiyeceksem alışkanlık yapsın zaten ne kaldı surda doğuma.

Benimki anormal sekilde hareketli
Belki de o da mide bulantısı yapıyor bilemiyorum artık.

Valla sürekli mide bastırmak için bısıler yiyeceksem alışkanlık yapsın zaten ne kaldı surda doğuma.

Benimki anormal sekilde hareketli
Belki de o da mide bulantısı yapıyor bilemiyorum artık.
Aynennnn mide bulantısı şeklinde gezmek kötü cidden yaaa, midem yanınca geceleri bazen kötü oluyorum bendede uyumaya çalışıyprum dediğin gibi zaten az kaldı
1 tane buldum aldım.ustune alt açma minderi de vardı onu da aldim
Aaaaa geçenlerde gelmişti mavi renkti onumu aldın

Kayınvalıdem geçen geldiğinde yatak odasına bakındı ( yeni yapıldığı için)
Çekmeceleri falan açtı orada mavi kıyafet görmüş.

Pazar yemeğe gittik, diyor ki " sağ gösterip sol mu vuracaksın yoksa. Erkekte sürpriz mi yapacaksın"
Çekmecende mavi kıyafet gördüm.

Cinsiyetin rengi mi var yahu!
Kızlara Mavi yasak mi?
Daha neler, aman şu saatten sonra cinsiyet değişmesin
Erkeği kaldıramam " dedim.

Toplam harcama tutarın (taksit olsun ya da olmasın) en fazla limitin kadar olabilir

Evet en az 2 yıl. Diğerlerinde de çalışmadım.
O kadar izin veriyorlarsa çok şanslısınız. Ben de almak çok istiyordum ama Bize alttan alttan tenzili rütbe, tayin. Mecbur doğum sonrası bemen döneceğim. En azından evden çalıştım riskli gebelik sınıfında olduğun için sağolsun buna müsade ettiler

Ben yiyorum.
Evet karnım gergin oluyor sabah saatleri disinda.
Doktor suyun iyi dedi
Başka bisi demedi.
Ben bir de günde 3 e yakın havuç yıyıyorum meyve harici.

İyi ama ne yiyeceğiz ki, hamileyiz ve sık sık bısıler yemek gerekiyor

Valla ne bilim kilo konusunda geriyo beni zaten meyvede çok canın istiyorsa 1 tane ye günlük dedi başka dr da sorucam gittiğimde

İşte kilo yapan sdece meyve degil ki.. vitaminler
demir
Yürüyüş yapmamak...
20 kilo ile tamamlarsam sevinecegim ben
Bence de ya 73 le hamile kaldım 80.6 olmuşum ne yapayım 6 haftada 3 kilo almışım çok diyor :) nisanda yürüyüşe başlıcam artık izne ayrılınca havalar da ısınır heralde sen yürüyüşe başalayacak mısın canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…