2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Misal 3 taksitli aldım. 2 taksiti ödendi
1 i kaldı. Yer açılıyor mu o zaman ?

Şey gibi oldu bu oruç sorusu soran müslüman. Hoca en sonunda " kafana daya iç itoğlu it " diyor
Olur tabi. Kısaca mantık şu sana bir para belirliyor. Sen ister taksitle al ister direk çek o paradan düşüyor. Eğer taksitle sadece ödemesi bölünüyor. Değilse o ay odemelisin. Ama sonuçta 10 binse limit 5 taksit yaptı diyelim 2 bin yansır ödemeye. Ama genel limitten düşer 10 bini.

O b*kunu cikaracagimi düşünüyor ama asla oyle bisey yok firsat verilmiyorr bana yoksa bu yoklukta ne deli gibi alisverisi edecem yav

Birikim için bizim izlediğimiz yol şu her ay belli bir miktar paraya asla dokunmuyoruz. Bide bes hesaplarımız var onları ödüyoruz. Çocuklarında üniversite fonu. Kenara atınca biz aa ihtiyaç oldu hopp harcıyoruz yoksa.

Kredi kartında genelde taksit yapmam bende. En fazla 3 taksit oda pahali bir ürunse yoksa hesap şaşar. Bide ben calismayacagim en az 2 yıl onuda düşünmem gerekiyor.

2 yıl çalışmayacak mısın ?

O anda beğendiysem ve yarın indirime girecek deseler beklemem cunku ya giderse elden
Bi kere zaradan üst vardı eşim çok beğendi alıyım fln dedi ozman 350 tlydi ozman
Dedim bırak ben alıcam sana onu , yaza girerken indirme girmişti 150 tlye almıştım
O b*kunu cikaracagimi düşünüyor ama asla oyle bisey yok firsat verilmiyorr bana yoksa bu yoklukta ne deli gibi alisverisi edecem yav
Hahahahahaha işte öyle sanıyolae herhalde deli gibi durmadan alışverş yapıcan diye

Kiz zarada indirim olunca içeri girilmıyor ki
Nerden kaldı da aldın onu
Bir kaşa kuyrugu oluyor bazen kapıda kadar

Kızlarrr kabızlık sorunuyla uğraşanlar varsa benim gibi
Geceden bir bardak suya bir ceviz atın
Sabah aç karnına suyunu için
Sanki günlerdir karın ağrılarıyla cebelleşen ben değilmişim gibi hemen rahatlattı( ağrısız, sızısız)
Bu arada doktorum duphalac şurubunu yazmıştı bana ama aşırı gaz ve ağrı yaptığı için kullanamamıştım. Ceviz suyu favorim bundan sonra
Belki aynı sorunla uğraşan birine yardımcı olurum paylaşayım sizinle dedim

Kızlar b ölçümlere bu kadar detaylı takılmayın her gebelikte oluyor..bazı değer önde bazısı 3 gün geride görünebilir.o bebeğin yapısıyla alakalı..kimibebeğinkafası büyük kimisinin küçük oluyor onun gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…