2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim gün içinde hiç akıntım olmaz ne sümüksü afedersiniz nede sıvı şekilde başından beri öyle
Dün gece ki baskaydi büyük ihtimalle kaçırdım çünkü kokuyordu afedersiniz bir de öncesinde bir buçuk bardak kadar su içip yatmistim şuan birşey yok
Olur olur çok normal ..
Gebelik sürecinde bebeğin gelişimi 5. Aydan itibaren hızlı büyümeye geçiyormuş ve bu da rahimde oluşan yoğunluğa bağlı idrar kesesine baskı sağlıyor ..

-ki amniyon sıvısı bence de denildiği gibi öyle yavaş değil de yoğun ıslaklık sağlaması gerekir diye süşünüyorum .
Hayra yoralım 🥰

Olur olur çok normal ..
Gebelik sürecinde bebeğin gelişimi 5. Aydan itibaren hızlı büyümeye geçiyormuş ve bu da rahimde oluşan yoğunluğa bağlı idrar kesesine baskı sağlıyor ..

-ki amniyon sıvısı bence de denildiği gibi öyle yavaş değil de yoğun ıslaklık sağlaması gerekir diye süşünüyorum .
Hayra yoralım 🥰
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim 🌹

3 yillik evliyiz benim koca kredi kartini daha elime vermemistir çünküsü o bir yılaaaan🤣🤣

Bisey ihtiyacim olursa nakit verir kredi kartiylada eve alisveris yapmaz nakit alir aldirir , bana gore hava hos nakit nakit getiryorum burnundan 🤪🤪😅

Benimki de asla vermez. Olsaydi yani 😂
Benimde eşim savurur hiç bakmak oyuzden kartlar paralar maaşlar bende oluyor😃😃 ben biraz daha tutumluyum indrim kovalarım öyle alırım ,
O hiç anlamaz öyle şeyler, o diyelim kart ondayken borç yapar yine eve alır tabi ben ödemeye çalışıyodum borcuu😂😂 baktım bu böyle olmıcam aldım herşeyi
Ona harçlık veriyorum sadece😂

Misal 3 taksitli aldım. 2 taksiti ödendi
1 i kaldı. Yer açılıyor mu o zaman ?

Şey gibi oldu bu oruç sorusu soran müslüman. Hoca en sonunda " kafana daya iç itoğlu it " diyor 😂
Ahahhaa örnek güzeldi 😅🤣🤣🤣

Aynen taksit ödemesini günü gelmeden yaparsan yer açılır.10 bin TL lik ürün aldın 5 taksitle ama ödemesini 3.ayda bitirdin yada azalttın diyelim, odedigin kadar yer açılır kartında.

Kredi kartı kullananlara soruyorum. Ben limiti 10 bin sectim
Ama hiç anlamıyorum.
Mısal aylık limit 10 bin ya . Diyelim ki bu ay ben toplamda 20 binlik ürün aldım. Ama taksite böldürdüm . Öyle oluyor mu?
Yanı bu aylık limit alınan ürünün hepsini mi sayıyor, yoksa taksitli halini mi o ay?

Anlatabildim mi kı acaba :tokat:
Olmuyor canım. Limiti büyük seç. Çünkü 10 binlik ürün aldin diyelim. Taksit aylık 1000bile versen bile limitin dolduğu için başka bir şey alamıyorsun. Önündeki ayda 1000 lirasını odedigin için limitin 1000 lira oluyor.

Surrender Surrender kartsız olur mu hiç. Her şey peşin olmuyor. Bir de pandemiden beri ben yanımda hiç para taşımıyorum. Para üstü verecekler. Temiz mi kirli mi belli değil. 🙈 Kartımı mobil uygulamadan açtım. Kartı bile yanımda tasimiyorum. Telefonumu alıp yanıma gidiyorum markete. Telefonla ödüyorum. Büyük meblağ malzemeler zaten peşin alınacak durumda değil. Ben robot süpürgeyi maximum pazaramadan aldım. 700 maxipua im vardı. Onu kullandim. Süpürgeyi alınca 400 maxipuan kazandım. Onunla da rondo ve iki tane Alez aldım morhipodan 😊 baya karlı oldu. Kampanyaları takip edip puan kazanıp sonra onları yemek sepetinde harcıyorum.

Benimde eşim savurur hiç bakmak oyuzden kartlar paralar maaşlar bende oluyor😃😃 ben biraz daha tutumluyum indrim kovalarım öyle alırım ,
O hiç anlamaz öyle şeyler, o diyelim kart ondayken borç yapar yine eve alır tabi ben ödemeye çalışıyodum borcuu😂😂 baktım bu böyle olmıcam aldım herşeyi
Ona harçlık veriyorum sadece😂
Ahh ahh sansim yok o konuda 🤣 senin gibi olmayi ruyamda görürüm ancak ,geçen kredi karti degilde para karti cikar bana internetten alacagim oluyor dedim , ben sana para veriyorum git onunla gorerek al yok kart dedi pisss🤦‍♀️🤷‍♀️👀

Surrender Surrender kartsız olur mu hiç. Her şey peşin olmuyor. Bir de pandemiden beri ben yanımda hiç para taşımıyorum. Para üstü verecekler. Temiz mi kirli mi belli değil. 🙈 Kartımı mobil uygulamadan açtım. Kartı bile yanımda tasimiyorum. Telefonumu alıp yanıma gidiyorum markete. Telefonla ödüyorum. Büyük meblağ malzemeler zaten peşin alınacak durumda değil. Ben robot süpürgeyi maximum pazaramadan aldım. 700 maxipua im vardı. Onu kullandim. Süpürgeyi alınca 400 maxipuan kazandım. Onunla da rondo ve iki tane Alez aldım morhipodan 😊 baya karlı oldu. Kampanyaları takip edip puan kazanıp sonra onları yemek sepetinde harcıyorum.
Canım ben de para taşımıyorum bankamatik kartından cektrıyorum. Zaten o da parayı anında çekiyor 😄
Biz hep peşin aldık, alışkınız. Suan kredi kartı cok garip geliyor bize 😀
Zaten aldığım şeyi en fazla 3 taksite böldürürüm kısa sürer.

Kredi kartı demek benim için heps bısıler almak demek:olamaz: biraz kullanayim iptal ettiririm. Birikim mirikim yapamam o zaman.

Günaydın hanımlar
Bir şey danisacaktim
Sabah farkettim çamaşırım ıslanmış kokladım idrar kokuyordu yinede endişelendim amniyon sıvısımi diye doktoruma yazdim kendisi amniyon sıvısı durmaz devam eder dedi büyük ihtimalle idrardir dedi devam ederse gel kontrol edelim dedi ama sizlere sormak istedim benim gibi yaşayan oldumu acaba
Gece sık tuvalete kalkarım ve çok su içerim bogazimda yara olduğu için her gece oksuruyorum bu sebepten dolayı mı acaba kaçırdım
Ben gülerken bile gidiyor vala

Kredi kartı kullananlara soruyorum. Ben limiti 10 bin sectim
Ama hiç anlamıyorum.
Mısal aylık limit 10 bin ya . Diyelim ki bu ay ben toplamda 20 binlik ürün aldım. Ama taksite böldürdüm . Öyle oluyor mu?
Yanı bu aylık limit alınan ürünün hepsini mi sayıyor, yoksa taksitli halini mi o ay?

Anlatabildim mi kı acaba :tokat:
Canım taksitlerin dahil 10 bin oluyor limitin. Mesela 5 binlik bişey alıp taksit yaptırdın 5 bin de sana limit kalır her ay taksit ödedikçe kalan limitin artar.

Aynen bende kampanyaları maxipuanları çok takip ederim online alışveriş ve taksitler için şart zaten. Eşimin çocukların kimlik nolarını ezbere bilmem ama kartın tüm bilgilerini ezbere bilirim😂

Ahh ahh sansim yok o konuda 🤣 senin gibi olmayi ruyamda görürüm ancak ,geçen kredi karti degilde para karti cikar bana internetten alacagim oluyor dedim , ben sana para veriyorum git onunla gorerek al yok kart dedi pisss🤦‍♀️🤷‍♀️👀
Hadi ya durduramıyon mu 😂😂
Ben bişiyi beğeniyorum alıyım mı diyorum eşime alsana diyo, neyse dur indirirme girer biraz dha bekliyim diyorum😂😂 kendi kendimi frenliyorum, mesela geçen şubatta çok şey aldım, martta alışveriş yapmayı yasakladım kendime😂😂

Hadi ya durduramıyon mu 😂😂
Ben bişiyi beğeniyorum alıyım mı diyorum eşime alsana diyo, neyse dur indirirme girer biraz dha bekliyim diyorum😂😂 kendi kendimi frenliyorum, mesela geçen şubatta çok şey aldım, martta alışveriş yapmayı yasakladım kendime😂😂
O anda beğendiysem ve yarın indirime girecek deseler beklemem 😂cunku ya giderse elden :KK53:

X