2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok temiz duruyor bence alabilirsin uygun fiyatlı bişi denk gelirse, ama sıfır bugün bir kaç saatliğine 800dü onuda hesaba kat.
Yani bence sıfırı 800 olan bir ürünü 2. El alıyorsan max 300/400 veriyor olman lazım.
Eğer daha fazlasını veriyorsan bir anlamı olmaz.
Dolap süper uygulama ama bazı ürünlerde fahiş rakamlar görüyorum gidip sıfırını alırsın yani ona dikkat et pazarlık yap

Canım benim aldığıma fark vermiyorum ben diye hatırlıyorum. Gyno ferro sanol sanırım 5-6tl bir şey fark veriyorum.

Evet haklısın doktorda uyardı stres yapma dedi ama bazen insanın elinde olmuyor.

63₺ çok uygunmuş. Barkod kontrolü yaptın mı alınca? Orjinal olduğundan emin misin

Ben 83₺ ye almışım yanlış hatırlamışım. İndirimdeydi..
Canım bugün aldım kargodan doğru diyorsun bakayım. Ama şimdi aynı satıcıda 78 TL baktım. O gün indirim vardı.

Canım benim aldığımin çıkıyor her yeri. Ben sıfır ürün aldım ama yine de yikayacagim. Dolap da oldukça temiz ürünler var. Bence bakılabilir. Çoğu satan da İstanbul'da gidip bakarak bile alırsın icabında.

Aynen yaaaa bakıyoeum arıyorum 800-900 bende arada bakıyorum o bayb plus markasını dolapda bazıları 700 yani normal fiyatınıda veriyorum zaten baktığım fiyatlar hep 400 olanlara bakıyorum daha fazla veremem
Normalde yataşın reflü yatağına bakıyodum 700 tl görünce bu daha mantıklı geldi

Sende böyle almıştın galiba çıkıyosa kesn alıcam ölçülerine bakıyım

Şimdi avm ye gidiyorum canım varsa ebebekten bakayım bir dediğiniz modele. Onlarda bana küçük gelmişti baktığımda, canlı göreyim en iyisi

Yok canım ya o tamamen pazarlama harikası saçma sapan bir ürün.
3 ay bile kullanmadığın bir şeye o kadar para vermek dehşet anlamsız.
İleri derecede reflü ve kusma şikayeti yaşarsın alerjik bir bebeğin vardı orası başka, o da doğduktan sonra belli olur.
Sen bu tarz bişi kesin al. Çok hareketli değilse sekiz on ay bile yatar. Başucunda nefesini bile duyarak uyursun süper ürün bende vardı bir yakınıma vermiştim şimdi kararsızım ne yapsam diye ama başucunda bişi olmadan asla olmaz.

Reflu yatağı yerine
Bebeğin yatacağı yerin altına bısıler koyup baş kısmını yükselebilirsin. Ben öyle yapiyorum

Canım benim geçen ay kendi doktorum 28mm radyolog 15mm olcmustu. Cihazları farklı nihayetinde. Geçen hafta kendi doktorum 40mm ölçtü. Bu hafta perinatolog da 44mm ölçtü.
Ben o 15mm in uzaklık olduğunu düşünüyorum canım sen yanlış duymuş olabilirsin belkide doktor yanlış söyledi.
Asla 15mm olduğunu söyleyip senin ordan kalkıp gitmeni izlemezler çok tehlikeli bir ölçü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…