2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya aynen benimkilerde çok büyük değildi şimdiye kadar sorun da olmamıştı ama hamilelikle birlikte dolgunlaşmaya başladılar sarkacaklar diye korktum ben de sporcu takayım bari evde o bile ilk zaman bi tuhaf gelecek alışıncaya kadar ... evde sütyen takınca bi şey sanki bedenimi sıkıyor gibi daralıyorum
Ben evde hicbir şey kullanmıyorum bu arada.
Dışarda ici süngerli sporcu sütyeni kullanıyorum.

Küçükse sarkma olmaz.

Eklentiler

• 20220319_194921.jpg
    20220319_194921.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 34
Hiç doymayanlarda bugüne beni de ekleyin :KK70:
Yanmışız bizzz😂😂😂
Kızlar siz evde sütyen takıyor musunuz ya ben rahatsız olurum hep hiç takmam evde ama yer çekimine yenik düşmeye başladılar sanki sporcu sütyeni gibi rahat bişiler takmak lazım sanki siz napıyorsunuz??
Südyen takmassam göğüslerm göbeğime iner şuan 100 takıyorum sen düşün nasıl büyük ve şişler 😂😂😂 babaneler gibiyim resmennn südyenle bile, bide südyen takmassam abboowww😂😂😂

Canım Allahın izniyle hiçbir şey yoktur bebişte inşallah 😊 bende ilk başta çok panikledim korktum hala ara ara korkuyorum ama gittiğim her doktor bunlar sadece kağıt üzeri hesaplar dedi ve o şekilde içim rahatladı.

@yildizsavascisi canım geldi bebek arabası, biraz çözene kadar yarım saatimizi aldı😂😂 aç kapa tekerlekler fln derken😂 ama sonunda çözdükk şuanlık ,çok beğendik hafif baya kullanışlı, alıcaksan sana uygunsa almanı tavsiye ederim , evinde merdiven varsa uada gidicğein yerde hafifliği fln cidden önemli
Şimdi koyduk tekrar kutusunaa😍💜
Merhaba bu arabanın Marka model neydi acaba.bide tek başına kolay katlanıyor mu

X