2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İşte bilmeyince veriyo biz şimdi araştırmacıyızzz ozmanlar annem biberonun içine , süt bal pekmez yumurta koyup bana veriyomuş, amaa cidden ben hala kolay kolay hastalanmam ona bağlıyoz

Kizz bana bak mide spazmi falan gecirme he boyle yenirmi püü bize ,ayy bide tek olmadigimada seviniyom.bi yandan hahaha ama boyle olmaz bak nutellayi kaşiklamasaydin bari pudingi ye ama puding guzel olur
Bi gün birini bi gün birini yiyorum 1 günde hepsini yemiyorum canım şekerden düşüp kalırım valla
Amaaaa ilk 3 ay tuzlu yiyip cinsiyet öğrendikden sonra tatlıya geçtim, kesinnn psikolojik yaaa kız istiyom diye canım tuzlu istiyo diyodum

İşte bilmeyince veriyo biz şimdi araştırmacıyızzz ozmanlar annem biberonun içine , süt bal pekmez yumurta koyup bana veriyomuş, amaa cidden ben hala kolay kolay hastalanmam ona bağlıyoz
Sen bence onu yedigin etlere bagla et giren eve dert girmezmiş

Aynen pskolojik o bendede olmustu cinsiyeti ogrenince gecti vallahi grupcak vay vay vay tosunoo , herkesin iştahı şeyi yerinde maşşallah

Çiğ yumurta mi ?

Ben de kolay kolay hastalanmam. Ama bu zaten zamanla ortama alınmaktan kaynaklanıyor. Tıpkı cocukların kreşe başladıkları zaman çok fazla hasta olup, yas ilerledikçe hastalanmalarının azalması gibi yani

Ayyy evet çiğ yumurta en son sen bana pis süt veryosun babanem güzel süt veriyo diye ağladığımı hatırlıyorum

Aynen işte ne iyi geliyo bilmiyoruz ama belki aynı taktiği çocuğuma bende yapabilirim
Ben deli gibi içerdim söz dinlerdim , kardeşime içiremedi direk kustu hep o fenaydı, ama hep hastaneydik mesela ondada , annem direk ona yordı

Kardesın olması gereken tepkiyi vermiş
Ayy çiğ yumurta

Ama bunu salt normal doguma odaklanıp yapmak yanlış. İnsan sağlığı için yapmalı bence .

Evindw pilates cihazlarının olduğu kocaman spor odası olan, ve profesyonel 3pştmen olan kuzenim 36 saat doğum sancısı çekip sezeryan oldu
Bu işler fizyolojik bencede.
Bazen akışına bırakıp bebişin nasıl gelmek istediğine odaklanmak en önemlisi

Ama bunu salt normal doguma odaklanıp yapmak yanlış. İnsan sağlığı için yapmalı bence .
Evet öyle yapan için hayal kırıklığı olur. Benim hedefim ilk başta dik duruş ve ağrı içindi. Sırt ağrılarım bitti. Enerjimi artırıyor. Doğumda da faydası olup olmayacağını gösterecek. Sonuçta nasip işi.

Aramızda Jersey sütü tüketen var mı? Yeni rastladım.

Yıllardır süt içmem. Doktorum da içme dedi bu süreçte. Bu tür ineklerin sütünün kalsiyum oranı diğer sütlerden çok yüksek ve sütten yapılan yoğurt ve kaynağının tadı da enfes oluyormuş. Özel çiftliklerde bulunuyor daha çok. Süt pek olmasa da yoğurdu için denemeyi düşünüyorum.

Ben de hiç yoğurt yapmadım ama hep niyetimde vardı. Artık bir şekilde başlayıp ek gıda zamanına kadar profesyonelleşsem fena olmaz. Tüm tariflere açığım.

Kızlar siz evde sütyen takıyor musunuz ya ben rahatsız olurum hep hiç takmam evde ama yer çekimine yenik düşmeye başladılar sanki sporcu sütyeni gibi rahat bişiler takmak lazım sanki siz napıyorsunuz??
Hiç-bir zaman evde sutyen kullanmadım. Göğüslerim büyük olmadığı içinde sarkma olmadı

Çocuktan sonra rahatlığa alıştım, sporcu sütyeni kullanıyorum ici süngerli olanlardan. Sünger yoksa içinde sünger alıp takıyorum içine

Ya aynen benimkilerde çok büyük değildi şimdiye kadar sorun da olmamıştı ama hamilelikle birlikte dolgunlaşmaya başladılar sarkacaklar diye korktum ben de sporcu takayım bari evde o bile ilk zaman bi tuhaf gelecek alışıncaya kadar ... evde sütyen takınca bi şey sanki bedenimi sıkıyor gibi daralıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…