2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bayağıdır uğramıyorum nasılsınız umarım herkes iyidir 🙏❤ Benim gebelik iyi gidiyor gibi gittikçe büyüyor bebiş.. yarım saattir aşağıda baskı ve kasıkta dolgunluk belimde de hafif ağrı hissediyorum inşallah ciddi bişey değildir var mı ağrı yaşayanlar 😔 Büyüdüğü için öyle oluyor diyin de içim rahatlasın😅
Selam canım bugün bende aynı durumdayım. Bebek kafasıyla mi aşağı baskı yaptı ayağıyla mi kasık bölgesine toplanmış gibi 10 dk da bir tuvalet hissi.
IMG_20220313_235957.jpg

Sürekli test mi veriyorsunuz geçmediğini nasıl anladınız? Benim de geçen hafta verdiğim kan testinde nötrofil sınır değerin çok az üstündeydi. Yarın aile hekimine idrar verecem. Bir de ben günde 3 lt su içiyorum ama idrar rengim buna rağmen açık değil. Aklıma takılıyor
Vala canım 2 kere verdim gebelikten ver hep çıkıyor benim böbreğe çok vuruyor çok yüksek değil dedi 10 lökosit suyla geçer dedi ama yok geçmiyor yok yani

Yaaaaa bölünürmü hiçç yaz sennn😍😍 en son taaa 27 ocakda yazmışsın 🤦🏼‍♀️
Aralara sende gir ne olucak herkes fikrini söylüyor muhabbet olur hepimiz arkadaşlık yapıyoruz😍😍🙏🏻
Çok şükür gördüğün baktığın gibi iyiyiz sen iyimisin bebiş nasıl😍
Kız dedektif üşenmeyip baktın mı herkesi tek tek inceledin mi 🤣

Ben progestanı bıraktım .
Hala kullandırıyor mu doktorunuz ?
O 200 lük fitili yüzünden enfeksiyon oldum ben ..
Sarı akıntıdan bezmiştim , bıraktığım gün sarı akıntım kesildi , haftaya tahlil vericem inşAllah atlatabilmişimdir .
Ben doğuma kadar kullanacağım. Sarı akıntı dediğiniz şey enfeksiyon değil ki ilacın bir kısmı geri geliyor.

X