2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Vallahi aklım sürekli peynirde benim. 🤣İlk çocukta peynirli sandvice aseriyordum.🤣🤣🤣 Bütün öğünlerde sadece peynir yesem ya da tost hiç bikmam😍
Ben eşimi tembihledim
Doğumdan çıktığım anda bana şöyle peynirli jambonlu füme müme bir sandviç getir hemen diye.
Çok aşırı canım istiyor:KK43:

Peki bende bir kaç salata tarif edeyim bari.☺️ Kerevizi rendeliyoruz bir de elma rendeliyorum. Sarımsaklı yoğurt biraz ceviz az mayonez çok güzel.

Havucu rendele zeytinyağında kavur sarımsaklı yoğurt mayonez enfes

Kırmızı lahana ufak ufak sonra zeytinyağında sotele sarımsaklı yoğurt mayonez ve ceviz

Kabak rendele zeytinyağında sotele sarımsaklı yoğurt mis..

Kabak, havuç julyen dogra içine sotelenmis mantar közlenmiş kırmızı biber julyen, mısır olursa zeytin sonra 1 limon zeytinyağı mayonez sarımsak ve yoğurt karıştır. 😍😍😍

Peki bende bir kaç salata tarif edeyim bari.☺️ Kerevizi rendeliyoruz bir de elma rendeliyorum. Sarımsaklı yoğurt biraz ceviz az mayonez çok güzel.

Kırmızı lahana ufak ufak sonra zeytinyağında sotele sarımsaklı yoğurt mayonez ve ceviz

Kabak, havuç külün dogra içine sotelenmis mantar közlenmiş kırmızı biber julyen, mısır olursa zeytin sonra 1 limon zeytinyağı mayonez sarımsak ve yoğurt karıştır. 😍😍😍
Elmayı ilk kez duydum 😀

Ama havuç ve kırmızı parcar sahane oluyor. Heleki kırmızı pancar +cevız+ sarımsak

Kabak, havuç külün dogra içine sotelenmis mantar közlenmiş kırmızı biber julyen, mısır olursa zeytin sonra 1 limon zeytinyağı mayonez sarımsak ve yoğurt karıştır. 😍😍😍
Üf hepsine bayılırım
Sadece son yazdığını hiç yemedim denerim 🤤

X