2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın kızlar 10 gündür çok hastaydım. verdiğim kan testimde kanımda ki enfeksiyon çok yüksek çıktı. Dahiliye doktoru antibiyotik verdi. Çok ama çok mutsuzum bu hastalıklar sebebiyle dün idrar testi verdi, sonucu çıkmış ama doktoruma şuan için gösteremiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20220317-102454.png
    109,1 KB · Görüntüleme: 44
Aynen öyle zaten canim. Misal yağlı, tuzlu
Tatlı şeyler çok gereksiz
Anneye kilo yapıyor sadece .bebeğe hicbir katkısı yok.

Ekmek sadece 1 dilim yiyeceğim kahvaltılarda
Onun dışında yağa, tatlıya, tuzluya dikkat edeceğim hepsi o kadar aslında

Bir de benim bir arkadaşım var, nasipse 3. Tüp bebeği için tedavi oluyor şuan onuda dualarınıza eklermisiniz?
Kandiliniz mübarek olsun bu arada kızçelerim
Dualarımız kabul olsun
güzel ve hayırlı haberler alır inşallah arkadaşın Allah yardımcısı olsun,çektiği zahmeti vereceği güzellikle unuttursun inşallah
senin de kandilin mübarek olsun canım

Ah canim olabilir. Çok da haklisin. Ben ailemde hiç şeker hastaligi olmamasına ragmen ilk hamilelikte aşırı korktum. Hamileliği aç bitirdim resmen şimdi insülin kullandigim için bir derece rahatım. Sürekli takip altındayım zaten. Dün doktora açlık şekerim biraz yükseldi sanki bu ara dedim. Doktor kızdı. 250 açlık sekeri ile gelen var. Abartma lütfen 100 nedir ki dedi. Tabi bu 10 senelik doktorum. Bende zaten insulin direnci varmış. İlk hamilelikte şeker yüklemesi sonrası anlaşıldı. Hamilelikten sonra bende glifor matofin kullandım. 10 senedir kullanıyordum. Şimdi hamilelik düşününce doktor insülini önden verdi. Vücudun alışsın diye. Ama insülin kilo yapıyor bence. Tabi benim ne hayallerim vardı. Şöyle Spor yaparım. Böyle yururm diye evde kondisyon bisikleti step aleti var. Evden çıkmadan bile yaparım diyordum. Böylece kilo almam fazla diye düşünüyordum. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Hareket kısıti beni mahvetti. Ama olsun yinede stres yapmamak bebek için önemli. Kiloları sonra düşüncem.
Sana da tavsiyem çok kafana takma tabi dikkat et muhakkak. Ama inan stres daha kötü. Benim arkadsim stresten tansiyonu yükseldi ve erken doğum yaptı. Bu nedenle stresten uzak dur. Olumlu dusun. İnşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alalim. Diğer sağlık sorunlarını sonra hallederiz.

Bir de benim bir arkadaşım var, nasipse 3. Tüp bebeği için tedavi oluyor şuan onuda dualarınıza eklermisiniz?
Kandiliniz mübarek olsun bu arada kızçelerim
Dualarımız kabul olsun
Dua edeceğim muhakkak. Allah isteyen herkese bu duyguyu nasılsın etsin. Insanin hayatta elinde olmayan iki şey doğum ve ölüm. Umarim sağlıkla nasib olur. Onların olumlu haber aldıklarında ki hislerinin nasil güzel olacağı fikri bile mutlu ediyor beni.

benim su sızıyor bir anda hepsi gitse ben de duramazdım heralde
Benim doktor olur diye umuyorum ama belli de olmaz 2 doktor var sadece

Enfeksiyon kan ve bakteri çıkmış mutlaka ilaç tedavisi almanız gerekiyor geçmiş olsun bol su için bol bol çok sıcak olmayan su ve sabunla yıkanın iç çamaşırını günde 2 defa değiştir

günaydın
çok geçmiş olsun canım inşallah atlatırsın bi an önce.
idrar testinde de değerler pozitif çıkmış ,kanındaki yüksek enfeksiyondan dolayı da olabilir.
doktoruna göster bi an önce sonuçları

Keşke isteseydin canim. Çekilir dert değil. İlacı düzenli kullanınca kendime geldim. Şuan günde 1 tane kullanıyorum
Baya ise yarıyor.
Yaa senin adına sevindim çok söyledim doktora hayır dedi
Şimdi bi de geceleri sağ elimde uyuşma ağrı var gece uykusuda haram oldu 25 . Haftsyım ama hamileliğime sevinemiyorum acılarımdan

Bende bu sabah yediklerimi yazayım bari.

Tereyağında 2 tane yumurtayı 1 dilim tam buğday ekmeği ve labne ile yedim. Üstüne şekersiz kafeinsiz türk kahvemi ve kocaman bardak suyunu içtim.

Acıkınca süt yarım muz ve 2 cevizle süt yapicam.

Oglende 1 adet tost yemeyi planlıyorum.

Yaa senin adına sevindim çok söyledim doktora hayır dedi
Şimdi bi de geceleri sağ elimde uyuşma ağrı var gece uykusuda haram oldu 25 . Haftsyım ama hamileliğime sevinemiyorum acılarımdan
Çoğumuz kullandık ve kullanıyoruz halen
Neden hayır dedi ki? Annenin ruh hali fe cok önemli yalnız.
Uyuşma ya da karıncalanma magnezyum eksikliğinden olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…