2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yetiyo yani küçük bir dilim ekmekle? :KK53:
Vallaaaa sabahları öyle az yiyioruzz 😂😂
Magnezyumu sakın bırakma
Bana doktorun verdiği ilaç ezcanelerde olmuyor genelde
Sipariş veriyorlar öyle gdiip alıyorum
Bir kaç gün savsakladım hemen ağrım olmaya başladı akşamları
İlacı alınca geçti

Noldu çok mu yiyormuşuz:tokat:
Vallaaa bukadar önemli olduğunu bilmiyodum hele o kramp bunun için oluyosa alırım hemen🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ben az yiyiomuşum😂😂😂😂🤪
Aaaa aşk olsun yoncambenim yoncambenim sen yaz bakalım ne yiyormusssun 🧐
Ben sabah kaşarlı tost yedim, tost ekmeğinde ..😂
Akşamda yeşilmercimekle makarnayı zor yedim😂😂
Hattaaa eşime dedim yani fazla yemedik dimi dedim yok normal yani dedi .
Ben nefes alamıcak dereceye geliyorum 🤦🏼‍♀️😃
Gecede hep gazzz sorunum oluyo😂😂 mide yanmalarıda
Ama gelin görünki sizin 8 kilo alan yine benim😂😂😂

Vallaaa bukadar önemli olduğunu bilmiyodum hele o kramp bunun için oluyosa alırım hemen🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ben az yiyiomuşum😂😂😂😂🤪

Benim de migdem çok yanıyordu. Doktror bir ilaç verdi asla yanmadi bir daha. Bugün içmeyi unutmuşum şimdi fena yanıyor. Geceleri gaz sorunu bende de var. 🤣 Kız ben 10 kilo aldım. Ayrıca kayıtlara gexsin bazi arkadaşlardan daha az yiyorum🤣

Ben az yiyiomuşum😂😂😂😂🤪

Magnezyum şart canim. Hergün yatmadan önce içiyorum. bugun bitiyor
Cuma doktora gidicem yazdırcam

Benim de migdem çok yanıyordu. Doktror bir ilaç verdi asla yanmadi bir daha. Bugün içmeyi unutmuşum şimdi fena yanıyor. Geceleri gaz sorunu bende de var. 🤣 Kız ben 10 kilo aldım. Ayrıca kayıtlara gexsin bazi arkadaşlardan daha az yiyorum🤣
Ayyyy belliki ben bu gidişimde doktora bir sürü ilaç isticem cidden çok kötü yaa😃😃😃

Ayyyy belliki ben bu gidişimde doktora bir sürü ilaç isticem cidden çok kötü yaa😃😃😃
İşte canım ayıp değil ya,🤣 Bana miğde için rabiza veri doktor. Gece yatmadan Gyno Ferro sanol içiyorum. Gece 3 te uyanıp tiroid ilacı içiyorum. Sabahl yine gno Ferro ve rabiza içiyorum. Kahvaltıdan sonra progesteron, imom omega ve magnezyum içiyorum. Akşam yine proggestoron bir de antisyaminik içiyorum. 🙈🙈🙈 Yazarken yoruldum. Resmen avucla ilaç içiyorum.
Bu arada bugün doktor imom omega yi birirince bırakıp regenesis max almamı söyledi.

İşte canım ayıp değil ya,🤣 Bana miğde için rabiza veri doktor. Gece yatmadan Gyno Ferro sanol içiyorum. Gece 3 te uyanıp tiroid ilacı içiyorum. Sabahl yine gno Ferro ve rabiza içiyorum. Kahvaltıdan sonra progesteron, imom omega ve magnezyum içiyorum. Akşam yine proggestoron bir de antisyaminik içiyorum. 🙈🙈🙈 Yazarken yoruldum. Resmen avucla ilaç içiyorum.
Bu arada bugün doktor imom omega yi birirince bırakıp regenesis max almamı söyledi.
Bunlarda kilo aldırıyor .

Ben de
Demir
Magnezyum
Ve magnezyum içeren takviye hapı kullanıyorum. Doktor millattan önce yazmıştı hala bitmedi gitti. Sittin sene içilir 😀
Pahalı dedik ama önce
Neredeyse 3 aylık icim icin :KK53:

Şimdi kalsıyum istıcem
Hergun süt içemem ki yahu😀

Aslında doktor bu zamanlarda yazıyor . Şikâyet var mı diye de soruyor.

Hamilelikte en önemli şey magnezyum
Doğuma kadar kullanıyorum ben .
Aynen ben kullanmıyodum sanırım benim ilaçlarım magnezyum içeriyi yoktu , belkide bu gidişimde yazıcaktır söyleyince🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Abboowww maşallah 😃😃😃😃Aaa sanolu bende kullanıyodum demir ilacı , bide elenatal2 kullanıyodum bunlar sanıırm magnezyum içermiyo🤷🏼‍♀️😃
Doktora geçen ay çok gidince bu ayı es geçiyim dedikdeeee fazla hasta ortamlarını sevmiyorum, nisan başında gidelim dedik😂 bi 15 gün daha ilaçsz burabilirmiyiö bilemedim şuan😂

Ben de
Demir
Magnezyum
Ve magnezyum içeren takviye hapı kullanıyorum. Doktor millattan önce yazmıştı hala bitmedi gitti. Sittin sene içilir 😀
Pahalı dedik ama önce

Şimdi kalsıyum istıcem
Bende meselaa demir ilacının kilo aldırdığını düşünüyorum onu içtiğim ay kilo aldım acaba oyuzden mi😂😂

Ben de
Demir
Magnezyum
Pahalı dedik ama önce

Şimdi kalsıyum istıcem
Evet kalsiyum sormayı unuttum doktora. Bunların dışında ben insulin de alıyorum daha onalarda yapıyor kilo maalsef.🙈

Mide bulandiriyor zaten
Gece yatarken içiyorum. Ama sanki bir yerde yazıyordu suan hatırlamıyorum.
Ayy bazen benim gece bacağıma kıramp giriyor gerılırken

Ama hamilelikten önce de oluyordu . Var yani eksiklik:)
Ya evet benimde gerinirken olmuştu ilk hamileliğimde kramp çok korkuyorum. Doktor önce şase magnezyum vermişti hem sabah hem gece diye onu icemedim.🙈 Hap verdi bir içini okuyum bari

Aynen ben kullanmıyodum sanırım benim ilaçlarım magnezyum içeriyi yoktu , belkide bu gidişimde yazıcaktır söyleyince🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Abboowww maşallah 😃😃😃😃Aaa sanolu bende kullanıyodum demir ilacı , bide elenatal2 kullanıyodum bunlar sanıırm magnezyum içermiyo🤷🏼‍♀️😃
Doktora geçen ay çok gidince bu ayı es geçiyim dedikdeeee fazla hasta ortamlarını sevmiyorum, nisan başında gidelim dedik😂 bi 15 gün daha ilaçsz burabilirmiyiö bilemedim şuan😂
Yahu aile hekimine yazdirsana.

X