2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hem de nasıl. Asıl şimdi dikkat etmek şart

Bir de ben hergun muz yıyorum
Meyve yiyorum baya :)
ben de her gün muz ve portakal yiyorum ,bazen de yeşil elma
şimdi meyve saatim hatta:)

işten eve gidince de akşam yemeği
sonra kabak çekirdeği ve açık çayla günü kapatıyorum

İnşallah. Yoksa bana yine lazer yolu görünür.

ben de her gün muz ve portakal yiyorum ,bazen de yeşil elma
şimdi meyve saatim hatta:)

işten eve gidince de akşam yemeği
sonra kabak çekirdeği ve açık çayla günü kapatıyorum
Zaten hızla kilo alıyoruz
Bu aralar tatlıya abandım ablam yüzünden

Yanı 1 haftada 3 kilo bile alınabilir şu saatten sonra :)
O yüzden dikkkat etmek şart

Boğazı durmadı ki
Biri bitti yenisini yaptı

İç karnın geniştir daha iyi çatlamadan çok şişmeden bitirirsin. Geçmiş olsun bu arada.

Bana özeldeki 16 haftalıkken hiç belli olmuyo ne desem yalan olur dedi baya da uğraştı bende baktım bi boş gibi bi dolu gibi görünüyodu bende bişe anlamadım.
17 haftalıkken devlete gittim karşımda ekran yoktu ben hiçbişey görmedim ultrason da çok eskiydi baya bi baktı ordan burdan çok uğraştı kız dedi hocam kesin mi alayım mı pembeleri dedim bacak arası boş artık dolmaz dedi
Adam kesin konuşunca bende kesin kız diyorum artık ama değişebilir emin olma doğumda bile farklı çıkan var falan dediler. Benimde ultrasonlar tost makinesinden hallice olunca içimde şüphe kalmadı değil. Dayanamayıp alıyorum pembişleri neredeyse yaşına kadar giyecekleri hazır bugün bile sipariş verdim Hep içime kız doğduğu, rüyamda kız gördüğüm için bence kızım olacak ama cuma günü kısmetse gözümle görüp tam emin olacam inşallah.
Dr.a cinsiyeti öğrenemedik dicem görmeden kalkmam yerimden valla

Bende çok çektim aşıdan canım neredeyse 2.yi olacam hala ufak bir şişlik var acısı 10 günde geçti diğerlerinde böyle olmamıştı

Diğer hepsine katılıyorum da bu koyulaştırdığım kısım çok saçma ya. Kadın kendisi de istiyormuş ki kaşınmış. Madem anlattığı gibi sadece adam istiyormuş kadın adamdan gizli korunsaymış. Bunun bir sürü yolu var. Baskı falan bir yere kadar.
Sebep olanlardan biri de kendisi, ama tek adam mı suçlu? Olan masum sabiye olmuş

Ben de epilepsi hastasıydım. Hamileyken de ilaç kullanıyordum. Oğlumu doğurunca bir süre daha ilaca devam edip bıraktım. Baktım ki rahatım iyileşmişim. Bazı hastalıklara hamileliğin iyi geldiğini okumuştum. Belki de oğlum şifa oldu bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…