2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar 1 hafta önce tetenoz aşısı oldum olmaz olaydım ya ılk hamılelıktede olmustum ama bişi anlamamıştım bu nedır ya 1 haftadr kolum feelç sol tarafa yatmam lazım yatamıyorum hatta gece uyku halı sola donsem acıdan bırden uyanp oturuyorum bı sure ustune birde aşıyı olurken oglmda oksuruk vardı banada bulasmstı oglum ıylestı bıle benım hastalık aşıdan sonra evrildide evrildi grip oldu bogaz kulak agrısı oldu bitik bi haldeyim yüzüm gözüm şişti hastalıktan aşı vurulup bişi hissetmedim diyen varmı ya

Canım ağda ve tüy dökücü krem riskli olabilir (tamamen şahsi fikrim) sanki yine en mantıklısı tıraş bıçağı gibi. Alışmaya çalışsan daha iyi olur

doğrudur canım,o zaman ilkine göre su an gayet iyisin
sağlık olsun da kilo verilir elbet.
ben insülin kullanıyorum o bile etkiliyodur kilo almamı
doktor hızlı gitmişsin al ama sonra nasıl vereceksin bunları dedi aslında doğru çünkü insülin direncim var
kilo vermem kolay olmaz doğum sonrası zaten dikkat ediyorum. günde en fazla 2-3 dilim tam buğday ekmek yiyorum.akşamları da ekmek yemiyorum

Benim 2 gün ağrıdı
Geçti sonra

Evet sağlık olsun
Ama uzun sürüyor kiloları vermek
2 sene sürmüştü benim.
Yazın kilo da İyi değil yahu

Ben kahvaltıda yiyorum ekmek sdece bu arada

benim ilk gün bişey yoktu.ikinci gün kol ağrısı oldu yatarken falan .
3.gün akşam duşa girdikten sonra öyle bi ağrı girdi ki sanki canım kolumdaydı.saniyelik sürdü ama o oğrı beni benden aldı.diğer gün ağrı kalmamıştı

herkeste farklı oluyor sanırım ama 1 hafta da çok geldi bana.bi sağlık ocağına danış istersen

Benim yaklaşık 5 gun ağrıdı canım ama ciddi ağrıdı.. 5. Gun sonunda sadece dokununca üstüne yatınca ağrıdı toplam 1 buçuk hafta sonra geçti. Rabbim sifa versin
Canım ağda ve tüy dökücü krem riskli olabilir (tamamen şahsi fikrim) sanki yine en mantıklısı tıraş bıçağı gibi. Alışmaya çalışsan daha iyi olur
Aslında ben jiletle alırım ayna yardımı falan tek derdim aldık 5 güne çıkıyor .. onca çileye şekilden şekile gir al 5 güne yine çıkacak uzun süreli değil ve en önemlisi de ya hafif çıktığında suyum gelirse o an alamam da o telas sancı ile ne yaparım o halde doğuma nasil giderim

Sevinmedim diyemeyecegım
Dediğin gibi bazı bünyeler anne dikkat etse de alıyor.
Bende kızımda 30nalmıştık herkes şok olmuştu yedim heralde falan diyodum, bunda dikkatliyim çoooook hareketliyim falan nafile.
3 gündür diş yüzünden sıvı besleniyorum geçen haftaya göre +2 görünüyorum yinede

Evet sağlık olsun
Ama uzun sürüyor kiloları vermek
2 sene sürmüştü benim.
Yazın kilo da İyi değil yahu

Ben kahvaltıda yiyorum ekmek sdece bu arada
bayağı uzun sürüyomuş ya bakalım benim ilk hamilelğim hiç tecrübem yok ,
kaçla kapatıcam çok merek ediyorum

son aylarda daha çok alınıyor dimi?

Degılmi bencede çok hemsire covıd aşısında agrın oldumu dedı ıkı doz oldum ıkısındede olmadı hıc agrım dedım ooo ozman bunda hıc olmaz dedı ama büyük konuştuğumun başıma gelme süresi max 3 sn zaten

Amin ya ınsLalah benımde gecer 1 2 gune cudden cekılecek gbı degıl hele hamılelıkte ufacık bıyerı agrısa insanın canı orda atıyo sankı

Hamilelikte su içse yarayanlardanım.

Bebekte doğuyor fare kadar

bence covid aşısından daha ağrılı canım en azından ben öyle hissettim.
yarına kadar geçmezse git bi bakalım ya da telefonla ulaşabilirsen sor

Karnım ve götüm toplamda 10 kilodur
Ayy bunu göürnce 4 yasındakı oglumun arada kardesını popomu gosterp kardesım burdamı yada memelerı gosterıp burdamı dıye sorması geldı aklıma gogusler genetıkten cok buyuk hamilelik ++++++ da var popo da kucuk degıldı karnımdan daha hızlı büyüyo çocuga hak verdim bi an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…