2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sen nerelisin bakiiim merak ettim. Ankara'nın da ucuz yerleri var elbet. Ama sen kesfedememissin. Senin oturduğun bölge biraz pahalli evet. Avmler aşağı yukarı her yerde aynı. Güzel mesire alanları var ama genellikle şehrin dışında maalesef. Neyse Allah gönlüne göre versin.☺️
Şansıma galiba evlendim zaten covid belasi başladı pek doya doya gezdim de denemez 🥲
Ama genel görüşüm ankara ne benlik ne esimlik değil 😅
Aslında has Ankaralı birinden öğrenmek güzel olur belki ilerde çocuklar oyun arkadaşı falan olur biz de senle kahve içeriz suralar ucuz suralar da gezilir dersin 🤭🤭🤗

Sen nerelisin bakiiim merak ettim. Ankara'nın da ucuz yerleri var elbet. Ama sen kesfedememissin. Senin oturduğun bölge biraz pahalli evet. Avmler aşağı yukarı her yerde aynı. Güzel mesire alanları var ama genellikle şehrin dışında maalesef. Neyse Allah gönlüne göre versin.☺️
Caaanım Ankara :)
Ankara
Eskişehir
Adana
En sevdiğim şehirler arasında 😀

Minicity nın kalitesi nasıl canım..internet sitesini bendeğördüm bayağı uygun şeyler var
Valla ben 2-3 parca kiayeft almistim oncesinde henuz kullanmadim yikamadim da ama ortalama olarak iyi bence kiz akrdesime de kullanmistik cunki

Selam,
Gebelik seker yüklemesi yaptıran var mi ?
25.haftamdayım bugün 50ml seker yüklemesi sonucum 126,6 mg cikti. Problem var mi bilemedim.

Kizlar size şimdi çok önemli bir soru soracağım..
Genital gölge temizliği.. Ya Allah aşkına ne kullanıyorsunuz??
Ben bi dönem lazere gittim ama covid falan devam edemedim hiç faydası olmadı tabi,
Ağda yapmaya çalıştım pek beceremedim,
Epilator aleti aldım onla çatır çatır yolarak alıyordum acısada🤭
Hamile kaldığımdan beri Epilator kullanmadım, Permatik ile alıyorum ama 3 güne geri çıkıyor.. epilator den korkuyorum yolarken canım yanıyor ya pat diye suyum falan boşalır ya da rahim etrafında kasma kaynaklı kanama olursa diye.. kafama çok takıyorum ben bunu ya ???
Kız bu su o kadar kolay boşalan bir sey mi ayol daha neler:KK45:
Yap gitsin

Sen sakın kendini hiç bir şey için suçlama. Sen bir şeyler hissettiğin için suçlu değilsin asla. Bende ilk çocukta kız hissettim. Kendimi de cok hazırlamıstim. Sonra erkek çıkınca çok üzüldüm. Ama önemli olan sağlıklı olması. Sonuçta biz ne yaparsak yapalım yine de Allah'ın takdiri böyle şeyler. Ama diğer şeyler değil çünkü Allah hepimize akıl vermiş. Sadece insanlar onu kullanmiyor maalesef. Ama asla hiç bir zaman eşinin davranislari için kendini suçlama. Hatalı olan sen degilsin. Çünkü bazen bu tarz durumlarda kadinlar kendini suclaya suclaya eşlerini haklı kendilerinin haksız olduğuna inanmaya başlıyorlar. Bir tanıdığım vardı. Kadın çok iyi eğitimli çok iyi derken Profesör durumu çok çok iyi. Keza eşi de aynı şekilde hem meslektaş hem onun da durumu iyi. Ama aynı şekilde kadını suçlu olduğuna inandırmis. Yıllarca zulüm etmiş. En son çocuklar büyüyüp annelerine sen ne yapıyorsun diyene kadar kadın bunun farkına bile varmamis. Sonra ailecek terapiye gitmeye başladılar. Şimdilik düzelmiş gibi görünmekle birlikte inşallah daha sonra eski haline dönmeyeceğini umuyoruz. Sen de kendini bu sarmala sokma. Sen hatalı değilsin asla unutma.
Allah razı olsun senden canım. Rabbim den sabır diliyorum.

Ben bi dönem lazere gittim ama covid falan devam edemedim hiç faydası olmadı tabi,
Hamile kaldığımdan beri Epilator kullanmadım, Permatik ile alıyorum ama 3 güne geri çıkıyor.. epilator den korkuyorum yolarken canım yanıyor ya pat diye suyum falan boşalır ya da rahim etrafında kasma kaynaklı kanama olursa diye.. kafama çok takıyorum ben bunu ya ???
Her ay ağdaya gidiyorum🤦‍♀️ bende 8 seans lazere gittim onunda biraz faydasi olmustu ,hamile olunca biraktim mecbur agdaya döndüm dogudman sorna tekrar lazere devam😃

Ağdaya gidiyorum ben. Hem kendi yaptığımdan daha kısa sürede bitiyor. Bir de sohbet ederken falan daha az kasıyorsun kendini.

Ay ben tövbe kanguru kullanamam 4 kg doğarsa yine ablasında 1-2 kullandım belim sırtım koptu belki yeni modeller daha ergonomiktir ama o sıcakta çekemem üstümde
Kanguru zaten her bebekte sevmiyor, kısa süreli hava alalım diye çıkılır ama 1 saat yürüyünce 5 kilo bebek bile sanki 10 kilo gibi hissedilmeyi başlıyor bence.
İlk doğduğunda sürekli uyuyorsa sabit duruyorsa falan rahat olabilir ancak kısa süreli mesafelerde 10 dakikalık yer ve işlerde.

Kız bu su o kadar kolay boşalan bir sey mi ayol daha neler:KK45:
Yap gitsin

Her ay ağdaya gidiyorum🤦‍♀️ bende 8 seans lazere gittim onunda biraz faydasi olmustu ,hamile olunca biraktim mecbur agdaya döndüm dogudman sorna tekrar lazere devam😃

Ağdaya gidiyorum ben. Hem kendi yaptığımdan daha kısa sürede bitiyor. Bir de sohbet ederken falan daha az kasıyorsun kendini.
Ben daha önce kuaförde hiç agdaya gitmedim kizlar temizliğinden korkuyorum diye ama galiba herkes agdaya gidiyor.. Ben de mi yaptırsam dicem ama malesef tüylerim köklü benim hele 5 aydir hamilelik boyunca permatik kullandım daha da çoğaldı sanki cok yanar diye tırsıyorum :KK17::KK17:

Hayır değil. Kabul etmiyorum. 🙅 Ben doğma büyüme Ankaralı bir insanım. Sen kaç senedir Ankara'da yaşıyorsun şöyle bakiiim:63:
Ankaralı sana güzel geliyor 😁 ben de 5 yıldır ankaradayım. Terfi sınavında kadro burda vardı buraya gelmek zorunda kaldım. İşim gereği tüm kurumları geziyorum. Ankaranın her yerini sokak sokak bilirim. En lüks semtinde oturuyorum (güya) , en lüks mekanlarda ağırlanıyorız. Ama yok yok yok 🤷🏻‍♀️ Avm lerde bile sözüm ona bilinen büyük markalar var ama çok az sayıda ve alt kalite ürünle. Gezecek de neresi var anlamadım 🤷🏻‍♀️ Ayağımı basmadığım sokağı yoktur tekrar hatırlatayım. İlk sınavda bana müsade 😇

Ben tüm vücut lazer tedavimi bitirdim. Hiçbir yerde hiçbirşey çıkmadığı için hiçbirşey de yapmıyorum tabi. Ayrıca bilmeden hamile kalmadan 1 ay önce de kalıcı eyeliner yaptırmıştım. Mis gibi hep eyelinerlıyım. Benim de derdim botoks. Zararı olmazmış ama kırkım çıkınca yaptıracağım

X