2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bu sudocrem denen şeyi de görüyorum hep , kabi ayakkabı boyası gibi olan beyaz.. ne için acaba bu bebek bakım kremi diyor ama neye bakım? Banyo sonrası falan mı?
Pisige falan iyi geliyormuş. Bepantol den daha iyi yazmışlar. Çok Amaçlı bir krem .Kullananlar çok memnun ben de alıyım dedim .

Merhabalar, bizde de aynı durum mevcut. Aynı hekimde ben de detaylıda 10-15 dakika kadar kaldım. Bilgisayar üzerinde yapılan işlem de 5-10 dakika sürdü. Verilen raporu okuduğumda tüm organlara bakılıp ölçüm yapıldığını ve bu ölçümlerin normal değerlerle karşılaştırıldıklarını anlıyorum. Hekimin kendisi de bu açıklamayı yaptı zaten. Standard olarak en fazla 30 dakika sürüyormuş total işlem zaten. Sevgiler.
kızlar birşey sormak istiyorum ben detaylı usg yaptırdım ama 10 dk. sürdü kendi kadın doğum dr. yaptı böbrek pankreas gibi organların ölçümlerini yapmadı damarlara bakmadı benim hiç içim rahat etmedi,, sorun yok gayet iyi dedi ... 950 tl de ücret ödedik şimdi başka yer bakıyorum ama bu kadar ücret bir daha ödeyemem doktorum gökmen iyigün herkesin memnun olduğu bir doktor ama bendemi sorun var anlamadım kaç gündür uykularım kaçtı.. devlette de bir türlü yer bulamamıştım detaylı yaptıranlar nasıl geçti beni bilgilendirebilirmisiniz bu kadar bakması yeterlimi kemik beyin kalp ölçümleri yaptı risk varmı diye baktı okadar 😓😓😓😓😓😓😓

Sağlıktan önemli mi ya hala böyle düşünenler olduğuna inanmak istemiyorum eşin tam dayaklık. Cinsiyeti erkek belirliyor bundan haber var mı acaba 😡
Pes diyorum başka bişey demiyorum. Bu devirde hala cinsiyetçilik peşinde koşan mı var ya . Doğru kromozom yollasaymış. Vallahi çok kızdım

Allahım hepimize hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin de ağustosta mutluluklarımızı konuşalım inşallah
Benim Haziran sonu gibi görünüyor. Sezeryan olacak .Tabiki bebis bir sürpriz yapmazsa😊İlklerden biri olacağım. 25.haftamiza da gelmişiz bu arada 🥰Max 1.5 kilo aldım. Haftaya seker yüklemesi var .Umarım bebek de kilo almıştır 😁😁

Benim Haziran sonu gibi görünüyor. Sezeryan olacak .Tabiki bebis bir sürpriz yapmazsa😊İlklerden biri olacağım. 25.haftamiza da gelmişiz bu arada 🥰Max 1.5 kilo aldım. Haftaya seker yüklemesi var .Umarım bebek de kilo almıştır 😁😁
5 haftada 1,5 çok iyi 🤩 ben de işte 6 kilo almışım 🤦‍♀️

İlk ve son doğuracakları merak ediyorum 😅

Aynen ben de, hamile insanı bu yüzden kırmak vicdansızlık ya
Ya bu kizcagizin kocasi anlatmalarindan yola cikarak soyluyorum hep bu kiza bi gard almış kavga ve tartismalardan beslenen biriydi ve bu konudada bilelenmis yapmis yapacağını hic normal biri degil anlatmalarindan🤷‍♀️

Allah razı olsun. Eşim beni kırdı.
Onu umutlandırmışım erkek hissediyorum demişim.
Demediğini bırakmadı Bana.
Ay canım bizim 3. Kız biz napalım😂 Ben cinsiyeti öğrenene kadar bana herkes kesin erkek olacak dedi ben kız hissediyorum dedikçe yok yok kesin erkek deyip durdular çok etkilediler sanki illa erkek doğurmam gerekiyormuş gibi. Takvimler hesaplamalar hurafeler belirtiler... Eşimi de iş yerinde çok gazlamışlar 3.de değişiyor erkek olur kesin falan demişler. Bizde karı koca baya erkek bekledik sizler de biliyorsunuz. Kız olduğunu eşime tel.de söyledim sesinden anladım biraz üzüldü daha doğrusu şok olduk ama akşam eve geldiğinde herşey normaldi hatta ben biraz daha etkilendim bile diyebilirim. Nihayetinde benim yavrum yeter ki sağlıklı hayırlı bir evlat olsun. Kız olduğu için hiç ağlamadım ama cuma günü ayrıntılıda bu kız değil erkek derse asıl o zaman üzüntüden ağlarım galiba çünkü 3. Kız fikrine çok alıştım zaten evde bir kız düzeni vardı kızlarım çok mutlular süpriz bir bebekti Allah böyle uygun görmüş vardır bir bildiği☺️

Ben erkek diye hissediyordum onada hep dedim.
Oda bana kızdı demeyecektin erkek hissediyorum. Ben 100 de 100 erkek bekliyordum dedi.
Artık çocuk istemem 3 de 4 de kız olur dedi.
Ben de sana bi daha çocuk yapmam zaten deseydin :lülülü:

X