2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Allah korusun ama doğum anının bilr garantisi yok. Bunları hiç düşünmüyorum diğerlerinde de düşünmedim. Eğer ki olumsuz birsey olsa sadece kıyafet esya değil kaybım zaten yakar beni. Allah esirgesin.
Aynen canım insan kalan eşyayı düşünemez Allah korusun olmayacak öyle bişey hayırlısıyla

Evet eskiden ama çoook eskiden harika bir sayfaydi. Keşke öyle kalsaydı.
Şuan güncel takip edebilecegimiz bir sayfa varsa önerilere açığız 🙂 açıkçası benim ilk bebeğim olacak ama işimden dolayı hep küçük yaş grubu ve bebeklerle çalıştığım için uzun yıllardır anne bebek sayfaları takip ediyordum. Tüm marka ve ürünler o kadar aklımda yer edinmiş ki duyduğum , işime yarıyor şuanda 🙂

Şuan güncel takip edebilecegimiz bir sayfa varsa önerilere açığız 🙂 açıkçası benim ilk bebeğim olacak ama işimden dolayı hep küçük yaş grubu ve bebeklerle çalıştığım için uzun yıllardır anne bebek sayfaları takip ediyordum. Tüm marka ve ürünler o kadar aklımda yer edinmiş ki duyduğum , işime yarıyor şuanda 🙂
Şuan seçmek çok çok zor. Gıda için gıdamuhendisi var ama o kadar dava açıldıki aktif değil.

Ben de daha ufak tefek bir kaç zıbın dışında bir şey almadım. Nisan'da başlarım diyorum ama bilmiyorum, araştırmaya başladım bebek puseti - anne yanı yatak vs.

Bebek puseti en zoru bence onu halledersek hepsi hallolur gibi geliyor bana :olamaz:

Ben sonunda yine primaya devam diyeceğim galiba hiçbiri yatmıyor aklıma ne sızdırma ne bir sorun yaşamadım ikisinde de. Fiyatları maşallah ama bilemiyorum.
Ben prima premium care aldım 1 er paket 1 ve 2 no. İlk kızımda o üst file kısmı poposuna yapışıyordu aktif bebeğe geçmiştim tabi 10 sene oldu daha gelişmiştir diye düşünüyorum baktım aynı sonra aktif bebek alırım ikisine de kutu kutu aktif bebek kullandım hiç sızdırma ve pişik yaşamadım ben parfüm kokması belki iyi değil ama o kokusuzlar da aşırı pis çiş kokusu yapıyorlar ben koku konusunda hassasım mesela yumuşatıcı da kullanırım seviyorum mis gibi kokmasını dalin bahar ninnisi stoğu yaptım şimdiden. Sleepynin fenomenler tarafından sürekli övülmesi ve sürekli indirimler yapması bana bi itici geldi. Arkadaşım sleepy 3 no.sunu kullanıyor bebiş biraz etli butlu lastikleri sıkıyormuş koparıyor lastiğini ee öyle de bi çiş yapıyor hemen dışarı çıkıyor gece de rahat uyuyamaz çocuk primada akşam bağla sabah çıkar gayet rahat oluyordu kullanma sayısına göre aynı hesaba gelecek gibi geliyor bana bakalım bi başlayalım baktık altından kalkamıcaz ucuzlara bakarız. Prima iphone gibi oldu parasına kıyan alsın diyor firma😅

Ay hepsi tutturdu bi sleepy bu kadar reklamı yapılan bişeyi alasım gelmiyor benim🙄
Bilmiyorum ki reklamlardan etkilenmedim çok TV izlemedigim için görmüyorum. Ama oncekinde Prima başladım bir daha başka kullanamadim. Ne kullandiysam yara yaptı çocukta. Gerçi çocukta atopik çıktı sonradan 🤣ondan da olabilir. Prima da aşırı pahallanmis. Hoş ben sleepy bio natural aldım o da diğer sleepy den pahalli ama ne bilim bu sefer baştan farklı deneyim dedim. 1 ve 2 numaradan birer paket aldım. Devamını da almadım beğenmezsem diye riske de girmek istemedim. Diğer markaları da deneyerek devam etmeyi düşünüyorum bu sefer.

Ben sonunda yine primaya devam diyeceğim galiba hiçbiri yatmıyor aklıma ne sızdırma ne bir sorun yaşamadım ikisinde de. Fiyatları maşallah ama bilemiyorum.
Ben primanin preminium un da hiç bir sorun yaşamadım ama çocuk buyup onlar küçük gelince aktif Bebeğe geçtik sürekli sızdırdı mahvetti beni. Fiyatlarının masallah olması beni uzaklaştırdı zaten 🙈 ilk zaman ben çok şık degistiriyorum diye biraz daha ucuz olsun dedim ama tabi beğenmezsem yine diğerine gecicem. Ne bileyim YouTube da bir sürü video izledim öyle aldım. Ama ben aldıktan sonra değişmiş galiba daha incelmiş filan öyle yazıyor yorumlarda. O sebeple devamını almaya cesaret edemedim.

Allah razı olsun. Eşim beni kırdı.
Onu umutlandırmışım erkek hissediyorum demişim.
Demediğini bırakmadı Bana.
Allahallah ya pardonda seninmi elindeymiş , eli ayagi duzgun diye şükuredecegine üzerinemi geldi bide pis herif😡
Evladin kızı oğlumu olur allah ıslah etsin ah ahh🤦‍♀️

X