2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet kızlar her şeyleri aldık, daha bahar bile gelmedi. Son zamanlarda en fazla iki günlük yıka kurut ütüle yerleştir derdimiz olur.
Napıcaz biz şimdi?
Gerçekten kara kara düşünüyorum 9 ay sonuna kadar herseyi aldim bir tek bakım ürünleri kaldı. Ne yapacağım simdi

canım evet yazılmış ama ben de izledim çekimleri yaparken detaylı şekilde iç organlara bakmadan hemen geçiştirdi.. bu sabah gittim böbreklerinin usg sini istedim biraz sinirlenir gibi oldu ama hiç sesimi çıkarmadım diğer oğlumun nefroloji dr. na göstereceğimi söyledim çekti verdi şükür..

Bitti mi her şey?
Benim kalmadı ya sanırım, kıyafet almayayım artık dedim mevsim geçişi kilo vs araç gereçler tamam. Beşik Bi tane var zaten başucu konusunda da gidip geliyorum bunu da kurabilirim yatak odama.
Gündüz oyalayacak hareketli bişiler alayım diyodum ama beğendiklerim çok uçuk fiyatlı kısa süreli kullanım için değer mi falan git geldeyim

Eşimin yeğeni böbreklerinden 4 kere ameliyat oldu ayrıntılı ultrasonda farkedildi. Doktor kızmamali sonuçta çok önemli. Farkedilmeseydi böbrek kendi kendini bitirecekti. İlerde daha çok sıkıntı zaten amacıda bu ayrıntılının

Gerçekten kara kara düşünüyorum 9 ay sonuna kadar herseyi aldim bir tek bakım ürünleri kaldı. Ne yapacağım simdi
Ben onlarıda aldım
Birer ikişer paket bez alırım, pamuk alırım evde kalabalık yapmasın diye son günleri bekletiyorum, alamazsam bile o an alınabilecek şeyler

Ben onlarıda aldım
Birer ikişer paket bez alırım, pamuk alırım evde kalabalık yapmasın diye son günleri bekletiyorum, alamazsam bile o an alınabilecek şeyler
Bende kalabalık olmasın diye almadım ara ara bakacağım indirim vs alırım. Ama daha çok var temmuza bide bunun normal doğum beklemesi var

Bende kalabalık olmasın diye almadım ara ara bakacağım indirim vs alırım. Ama daha çok var temmuza bide bunun normal doğum beklemesi var
Ay evet Mart annelerine baktım mesela başı görünüyomuş şubat sonu doğmuş falan, ya da hala bekleyen var nasıl heyecanlılar o günler gelse diyorum o gruplara bakıp bakıp
En zoru beklemek olacak son günler

Benim kızımdan kalma ikea bir beşiğim var iki kademeli, başucumu elden çıkarmıştım o zaman, alıp almamakta kararsızım sen ne düşünüyorsun?
İki model arasında kararsızım yanının açılması benim için gerekli değil baby plus sallanıyor mu bilmiyorum belki lazım olabilir bir de odadan odaya gezecek gibi olmalı.
İkinci foto yüklenmemiş tekrar yükledim.

Eklentiler

• FF65F052-173B-4096-928A-34022B499C79.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 35
  • DFF098A4-57B8-4E66-80B2-B571C145642D.png
    302,5 KB · Görüntüleme: 35
Bu sudocrem denen şeyi de görüyorum hep , kabi ayakkabı boyası gibi olan beyaz.. ne için acaba bu bebek bakım kremi diyor ama neye bakım? Banyo sonrası falan mı?
Sudocrem baya yoğun kıvamlı bir krem ,içeriklere dikkat ediyorsanız eğer içeriği pek temiz değil . Ürünler hakkında fikriniz oluşması için isterseniz instagramdan "mühendisinoğlu" hesabına göz atabilirsiniz .
Evet kızlar her şeyleri aldık, daha bahar bile gelmedi. Son zamanlarda en fazla iki günlük yıka kurut ütüle yerleştir derdimiz olur.
Napıcaz biz şimdi?
Öncelikle çok geçmişş olsun , bir kaç gün sonra rahatlayacaksın inşallah
Bende çoğu şeyi aldım , işten de ayrıldım. Pinterestten bir şeyler beğenip ,yapalım vakit geçer diye düşünüyorum
Beşikte aldın mı? Yazdım gören olmadı herkesin beşiğe kadar tam mı ya erken gibi geliyo bana ama
Ben anne yanı almıştım , dün akşam da let go dan favoriledigim ikea beşik çok uyguna fiyat düşürünce hemen gidip aldık. Beşiklerde tamamlanmış oldu

Ben anne yanı olarak bunu aldım , sağ sola sallanıyor alt kısmını ayarladiginda. Odadan odaya çok rahat taşınıyor . Artı yanında bir aparat var , şarkı ,isik ,doğa sesleri ve titreşim var ama titreşimi pek etkili değil gibi

Kızlar günaydın. 8 kilo almışım. Doktor hamileliğim başlangıcında toplam 8 kilo alacaksın demişti. Sizde durumlar nasıl. Böyle hareketsiz devam edersem 20 kiloyu görücem heralde.
canım bende 7 kg almışım ödemsiz normal halimle bazen çok ödem oluyor ve kabızlık çekiyorum ozaman tartılınca 9-10 kg arasıdır herhalde ... maalesef kilo almak elde değil sanırım ekstra hiç bir şey yemiyorum tatlı, kapalı gıda yemiyorum ama hamilelik bana öğrendiğim andan itibaren kilo yapıyor .. ilkinde de 18 kg almıştım gayet iştahsız isteksiz bir hamile olmama rağmen

Beşikte aldın mı? Yazdım gören olmadı herkesin beşiğe kadar tam mı ya erken gibi geliyo bana ama
Niye erken daha agirlasinca ne gidip bakabiliriz ne de uğraşıp değiştiririz.

Şimdi baktım senin yolladigina benim arkads almıştı ondan 6 ay kullanabildi. Park yatak aldı sonra.
Benim oğlumun beşiği var. Büyüyebilen lerden oglan büyüyünce baza alıp beşiği buyutmemistim. O duruyor ama oğlanın odasında tabi baya da büyük. Ben oğlanı 6 aya kadar Tiny love ana kucağında yaptırmıştım. Ama şimdi yatağım daha yüksek Tiny love alçak kalacak. Bu sebeple baby plus anne yanı aldım. Bence 1 yaşa kadar kullanılır gibi.

Düzeltme baby plus sallanıyor. Tekeri varmış ben fark etmemiştim ama çok hafif ben tekeri fark etmeden odadan odaya götürdüm denedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…