2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bu beşik nasıl sizce? Ekru olması hoşuma gitti evdeki tüm mobilyalarla uyumlu ve koyacağım alana iyi olur başka da yer yok zaten. Tekerlekli ve hafif olduğu için salona falan da taşırım gerekirse diye düşünüyorum🤔
Anne yanı gibi açılmasına ihtiyacım yok çünkü ben yazın yatak odasına yatamam aşırı sıcak oluyor camı açınca da soğuk ve gürültülü oluyor eşim orada yatar ben salonda zaten çocuklardan sonra adamla ne kadar birlikte yatabildik şüpheli yattıkça da hamile kaldım uzak olsun bana😂😂😂
21 hafta beşik almak için erken dimi biraz indirim var beşikte ama çok önemli bir fiyat farkı değil şimdiden almayayım diyorum ben hepiniz aldınız mı ki?

Eklentiler

• C9B8B262-F954-4690-B2B2-AD3FB892D703.png
    C9B8B262-F954-4690-B2B2-AD3FB892D703.png
    302,5 KB · Görüntüleme: 48
Dalin in bebek yagi,sabunu,şampuanı,toz deterjan,krem pudra aldım
Mustela:4 lu set aldım,Şampuan,bebek yagi,krem ve vücut kremi .Buna ek olarak da konak önleyici kopuk
Bir de sudocrem aldım
Bu sudocrem denen şeyi de görüyorum hep , kabi ayakkabı boyası gibi olan beyaz.. ne için acaba bu bebek bakım kremi diyor ama neye bakım? Banyo sonrası falan mı?

Bu sudocrem denen şeyi de görüyorum hep , kabi ayakkabı boyası gibi olan beyaz.. ne için acaba bu bebek bakım kremi diyor ama neye bakım? Banyo sonrası falan mı?
Pişik kremi koyu kıvamlı bir krem yaralara yanıklara da iyi geliyor ben 2 kutu aldım indirim yakalayınca al

Canım bende miyom var bir kaç tane. Biri baya büyük ve t rahim ağzında. Biraz hareket edeyim hemen kanama oluyor. Misal geçen markete gittim. Akşam kanama oldu. Fazla hapsirayim fazla oksureyim kanama oluyor. 🙈 Hiç yerimden kalkmadan yatmak çok zor. Bir kere de evde çekmece düzenledim eğilip kalktım yine kanama oldu. Doktor yapmayacaksın hiçbirini yoksa hastaneye yatırım dedi.🙈

Böyle kepek birikimi gibi düşün bebegin kafasında oluyor. Sarı kabuk bağlıyor hafiften üstü. Rahatsız edici bir görüntü ve kasindiriyor bebeği.
Hani bebek derisi yenileniyor gibi oluyor her bebekte oluyor sanıyordum öğrenmiş oldum sizden 😊 fazla bilgisiz olduğum konular var galiba

Bunu giymeden doğuranı fenomenlikten çıkarıyorlar bence 🤣
Cidden öyle yaaa😂😂😂😂
Evet ama sonu gelmiyor alışkanlık yaptı birazda öyle düşünüyorum bırakmak gerçekten zorluyor beni
Doktorum içmende bi sorun yok dedi belkide dediğin gibi alışkanlık yaptı ama kusmakdan iyidir 1tane içiyorum zaten
Valla normalde bende sıkan taytlari severim. Dediğin gibi göbeği iyi saklıyor. Korse etkisi yapıyor.🤣
Ayyyyy evet kesinlikle😍😍😃😃

Canım bende miyom var bir kaç tane. Biri baya büyük ve t rahim ağzında. Biraz hareket edeyim hemen kanama oluyor. Misal geçen markete gittim. Akşam kanama oldu. Fazla hapsirayim fazla oksureyim kanama oluyor. 🙈 Hiç yerimden kalkmadan yatmak çok zor. Bir kere de evde çekmece düzenledim eğilip kalktım yine kanama oldu. Doktor yapmayacaksın hiçbirini yoksa hastaneye yatırım dedi.🙈
Az kaldı dayan canim :KK200:

X