2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar şunların minnoşluğuna bakın ya inşAllah tutar emin olsam şu friggten bi iki renk daha alırdım buldröı güzel olur ya 🤭🥰 bu arada içimden bişi dürtüyo benı kac kez doktorlar kız demesine ragmen ya erkekse dusuncesı aklmdna cıkmıyor benım gıbı olan varmı ya aslnda hıc onemlı degıl erkekte olabilir yıne cok sevinirim ama herseyi pembe ortak hic bisi almadım kız oldugunu duyunca dıbıne kadar hevesımı almak ıstedım :KK70:

Eklentiler

• IMG20220314173937.jpg
    IMG20220314173937.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 109
Canım ne oldu sonuç dr ne dedi??
Aa unutmamışsın😇
Enfeksiyon dedi ama başka hiçbir şikayetim olmadığı için (yanma ağrı vs) bir şase verdi. 10 güne tekrar tahlil yaptıracakmışım. Normalde içtiğimden daha çok su içmeliymişim. Genellikle her hamile en az 1 kez yaşarmış idrar yolu enfeksiyonu. Devam etmezse korkacak bir şey yokmuş

Ben de bugün Tetanoz aşısı oldum, inşallah ağrımaz. 3 buçuk kilo almışım biraz az dedi ebem. Kalp atışını da dinletti 😇 perşembe detaylı ultrason var, bir şey soracağım. Sadece rapor mu veriyorlar, cd isteyecek miyim?

Ama cabim cidden sabah 8 buçuk gibi vururdu acıkınca bak saat 14 oldu hala toplasan iki kere çok kuvvetsiz vurdu hiç kıpırtı yok anlamadım 😶 korkmuyorum desem yalan olur

Ayni ya ben de bilemedim gitsem mi gitmesem mi acaba pozisyon değişti de ondan mı falan diye düşünüp kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama cidden bugün çok farklı
Bende de 2 gündür pek hareket yok. Hepimizde aynı durum varsa anormal bişey yoktur diye düşünüyorum ama 🤷🏻‍♀️

Omron kullaniyorum
O çok pahalı ya 🤦🏻‍♀️
Ay ne sorcağımı bilmiyorum ki kız :) Az önce başka bir hastaneyi aradım hem ücret sordum hem de kaç dk sürüyor dedim 1200 tl ve 15-20 dk sürüyor dediler özel hastane yani ilginç geldi bana benim dr zaten normal muayeneyi o kadar inceledi şimdiye kadar ...
Hastsne değil de daha çok direk Google de ayrıntılı usg olarak arat ki doktorun numarası çıksın onlar daha uzman oluyor
Kızlar bunu almıştım geçen şimdi geldi, çok güzel ince biraz ama tam baharlık, yazlık , hemde uygun😍😍🌸

LCWaikiki.com Linki🌸🌸
Bayıldım ama görünce bile icim üşüdü ben bahara yaza olan inancımı kaybettim 😅
Bende de 2 gündür pek hareket yok. Hepimizde aynı durum varsa anormal bişey yoktur diye düşünüyorum ama 🤷🏻‍♀️
İlk kez bugün oldu çok kötüydüm ama Allahdan elimi karnıma koyup bekledikçe tek tük de olsa kuvvetsiz hareket hissettim rahatladım insan alışınca korkuyormuş harekete alıştık artık

Beden olarak nasıl tercih etmemiz lazım acaba? Bir fikrin var mı? ☺️
Ben normalde xs-s giyiyorum. Lcw den aldığım hamile kıyafetlerini l-xl falan aldım. Çünkü bu haftlarda dar kıyafetlerin ödemi tetikleyeceğini söyledi dr. Bir tayt aldım mesela pantolon gibi duruyo o kadar bol. Bu pantolonu da 2-3 beden büyük alayım diye düşündüm

Kızlar şunların minnoşluğuna bakın ya inşAllah tutar emin olsam şu friggten bi iki renk daha alırdım buldröı güzel olur ya 🤭🥰 bu arada içimden bişi dürtüyo benı kac kez doktorlar kız demesine ragmen ya erkekse dusuncesı aklmdna cıkmıyor benım gıbı olan varmı ya aslnda hıc onemlı degıl erkekte olabilir yıne cok sevinirim ama herseyi pembe ortak hic bisi almadım kız oldugunu duyunca dıbıne kadar hevesımı almak ıstedım :KK70:
Bende erkek olursa sonradan diye korkuyorum.🙈 Çok fena olur.

X