2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim sigorta şirketi fetal dna yi ödüyor. Genel sigortam var.
Devlet hastanesi dedi ya yildizsavascisi o yüzden sgk ile gidiyordur diye düşünerek söyledim. Benim de genel sigortam var ödemedi (hindistan uzantılı şirkete yaptırmak istedi ama ankara memorial amerika uzantılı şirketten testi istedi)

Amniyosentez de nift de yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası. 24 martta ayrıntılı ultrason var inşallah orada sağlıklı derlerse bu tarama testini kafama takmicam. Suan modum düştü moralim bozuldu evet ama ayrıntılı ultrason u bekliyorum sabırsızlıkla. Bence prosedür bu herkese söylüyorlar bana da amniyosentez ve nift ama nift i devlet karşılamıyor falan diye açıkladı istemiyorum deyince kağıt imzalatti.. herkese diyor mu bilmiyorum ama eğer öyleyse yazıklar olsun hamileler hassastır hormonal olarak hem için de bir can var ne şartlarda kim bilir ne zorluklarla hamile kaldılar bu insanları bu kadar kolay yıpratmaya hakları yok .. güle oynaya girdim hastaneye ağlayarak çıktım resmen.. Yani kağıtta yüksek risk yazısı göremedim o yüzden yaptırmak istiyorum şuan o denilen şeyleri

Olabilir yok ben dün yazmıştımda girmiş cvp vermemiş oyuzden görmemiştir yazıyım dedim onu bekliypdu çümkü
Ya canim hepsi alıntıda bekliyor tam bugün yazacaktım sagolsun dr keyfimin içine etti direk 3 lu tarama için yazdım size dur o konuların hepsi alıntıli yazcwm yanlış anlama lütfen ilgilenmiyor değilim bu hafta çok yoğundum gördüm gördüm alintiladim toplu cevap yazacaktım simdi de tetenoz oldum kolumu kaldıramıyorum bu ne böyle ya bu kadar beklemiyordum hemşire yarın ağrısı artar dedi bu az hali ise vay halime . Az kendime geleyim okuycam hepsini dr tün enerjimi emdi

Evet ankara memorialdayim bende kime gidiyorsun? Ben provizyon aldim ödedi ama yaptırmadım yine de alianz benim sigortam.

Bedava da işte Allah korusun bir şey olsa haberin olmuyor.ozelde 3 günde çıkan şey aylar sürüyor. Randevu alayım dedim bir ara .Hani bir de devlete gideyim .1 aydan önce randevu yok.
Randevu saat 16 da açılıyor buldun buldun o da sana uygun saat pek denk gelmez içeriden tanıdığın varsa hallediliyor ancak ben öyle alabildim ama malesef burası roman dolu parası olan zaten randevuyla falan uğraşmak istemiyor temiz yer arıyor özele gidiyor acilse zaten bekleyemez şehir dışına gidiyor çoğu kişi devlete de garibanlar kalıyor. Buranın özeli de tek olunca soyguncular resmen devletin içeride baktığı tahilili özel dışarıya gönderiyor ve aşırı para alıyor ama böyle testleri devlette fakülteye gönderiyor bekle bekle zaten o tahlilin doğruluğu bile şüpheli. Gittiğimde ayrıca genel bir kan tahlili verdim saat 15:30 du açlık kan şekerine bakmış bebek oynasın diye gırtlağıma kadar çikolata kek ile doluyken Doğum konusunda da orada yapamayacağıma karar verdim özel oda var mı yok mu belli değil hasta bakıcılar hemşireler canlarından bezmiş oldukları için ters davranıyorlar bi kez devlette başka bir ameliyat olmak zorunda kalmıştım sondayı temizlikçi takmıştı Malesef eğitim sağlık gibi konularda sözün parana geçiyor ülke olarak paran yoksa öl kıvamına geldik çocuğumu devlet okuluna gönderemiyorum çünkü 1 sınıf 40 kişi her türden insan mevcut başarılı olabilmesi için o kurs senin bu dershane benim sürekli destek gerekiyor yada koleje göndereceksin bir şekilde para vermeden olmuyor, sağlık konusunda da ya devlete gidip 3. Sınıf insan muamelesi görüyorsun ya basit bir özelde 2. Sınıf yok ben ille 1. Sınıf muamele istiyorum dersen o zaman şehir dışına çıkman gerekiyor. Ben maddi durumumuz iyi iken sürekli yarın ne oluruz kaygısı yaşıyorum verdiğim paralara acıyorum geliri daha az olanlar ne olacak bilemiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Ben tetanoz aşısı olalı 2 hafta oldu hala daha leblebi büyüklüğünde şiş ve mor gibi ağrısı acısı 1 hafta sürdü inşallah senin çabuk geçer.

Ben tetanoz aşısı olalı 2 hafta oldu hala daha leblebi büyüklüğünde şiş ve mor gibi ağrısı acısı 1 hafta sürdü inşallah senin çabuk geçer.
Ayyy çok üzüldüm ya geçmiş olsun canım benim daha şimdiden ağrıdan gücüm gitti hemşire yarın artar dedi yarn vay halime ... toplam en fazla 4 gün sürer dedi , inşallah yarın a geçer

Çok hakli bir serzeniş. Hersey paraya bakıyor artık. Sosyal devlet anlayisimiz var sorarsan. Ama koskoca şehir Ankara hizmet almak istiyorsan devlette randevu yok özele gidiyorsun dünya para. İki çocuk okul parası bir ailenin yıllık geçim parası. 80 bin ödedik ikisi için bu sadece okul parası daha bunun kıyafeti kitabı servisi etkinliği yıllık bize 90 100 bine malolacak. Devlete gitseler desteklemek gerekecek vs vs. Anlamsız bir döngüdeyiz.

Heee buz fln koy canım istersen koluna biraz geçsin ateşini alsın oranın Hemen etki yapmış sana inşallah daha çok ağrın olmaz valla
Olsun canım önemli değil doktorada bakma sen benimde geçen sonuçlarım iyiydi doktor istersen sıvı aldır onlar kesin değil fln dedi, sallamadım ben Üzme kendini ,,

ayrıntılı ultrason sonrası Alcam yavaştan inşallah buraya alacaklarımi atar danisirim inşallah
Aynen çok abartmadan almaya karar verdim zamanla bebeğin boy kilosuna göre alırım inşallah yine sizlere danışirim ilk alışverişlerimi almadan önce
Annem delirir bu modelleri görse inan özellikle atmadım yüz yüze gelince gostercem bayıldım vallahi masaallah yetenekli kadın ellerine sağlık
Canım benim eşim doktor. Bu konularda çok hassastır. Bunu içiriyor bana.
Yok sade içemiyorum zaten canim ben anca meyveli o da keyfine düzenli değil yani. O yüzden magnezyum takviye kullanıyorum
Evet bunları internette ben de görmüştüm
Su slopet neymiş bir bakam herkes diyor
Senden ayrıca özür dilerim yazacaktım ama çok yoğundum , tam bugün yazacaktım sagolsun dr tüm keyfime etti ardından tetenoz derken halim kalmadı.. bayıldım kesinlikle bundan alcam ama yeni doğan bebek buna olmaz demi ayrı puset almak lazım bunun içine koyarız zaten puset hep tertemiz ikinci el satılıyor az kullanıldığı için letgo dan falan bakarız inşallah bi de ilerde 8 aylık falan olunca oto koltuğu alınacak o ayrı zaten ama ben %90 bundan alcam canım güle güle kullan ❤❤❤❤

Peki bu teklif sonrası istemeyince imza aldı mı senden ??

Bende bir terslik var galiba buz koyunca daha da ağrısı artıyor ben de anlamadım niye öyle oldu

Peki bu teklif sonrası istemeyince imza aldı mı senden ??
Yok ikili testimi o yapmamıştı başkası yapmıştı ayrıntılı için devlet hastanesinde sadece görmek istedi ikili testin sonucunu, deidm doktorum iy dedi bi sorun yok dedi dedim sonuçlarım iyi çıktı dedim.
Onlar %80 sonuç vermez doğruyu söylemez aklında kalmamasını sitiyosan şöyle kinikler var istersen yaptır dedi, banada biraz anlaşmalı olduğu yerler olduğunu düşündüm bilerek gönderiyo para için, tamam sağol bakarım ben dedim çıktım.. sana belki testi yaptırdığın yer ya oyuzden imzaltmıştır

A
Adı üstünde tarama testi. Gerçeklik payı olmayan sadece risk durumunu birkaç değişkene göre hesaplayan testler. Dr lar her gördüğü durumu bizlerle paylaşmak zorunda . Çünkü Allah korusun doğumdan sonra herhangi bir sıkıntı olduğunda anne babalar direkt Dr a dava açıyor biz bu konuda bilgilendirilmedik diye.

Bu arada hayır canım bilek değil, zor olur ölçemezsin dediler ama ben koldan alcam nasipse

Aynen pusetşm zararı yok Bendede öyle biişi alabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…