2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kaldırıldığına dair bir şey yok ama sadece öğretmenler için değildi bu tüm kamu kurumları için geçerliydi şimdi nasıl böyle olmuş ki ya
Valla ben yine de rapor alıp dilekçemi vereceğimi söyledim. Müdür de ben imzalarım dedi. İlçe kabul ederse izni kullanırım, etmezse yapacak bir şey yok artık.

Bu hafta ayrıntılı ulturason girdim doktora sordum tetonozu önermedi saglık ocagından gel diyorlar ben zaten pintirikliyim kafam karıştı karar veremedim

Okula ve idareye bağlı dediyse bu iznin olduğu ancak onlar izin verirse kullanılabilir olduğu anlamına gelmez mi
Evet ben de müdürüme doktorumdan raporu alırsam siz dilekçeme imza atar mısınız dedim. Ben atarım gerisi ilçeye bağlı dedi. En azından şansımı denemiş olurum.

Kizlar acil bakarmisiniz bi akintim çok yoğundu akintiyla birlikte pihti seklinde kan gelmis cok korkuyorum basina gelen varmi

Hanımlar yeni çıktım. Bayağı inceledi doktor. Nazlı hanım kızımızı gördük şükür. Sorunsuz bitti, herşey iyiydi. Bitişe yakın milimlik kalpte delik olduğunu, gelişim sürecinde ve birkaç hafta içinde kapanabileceğini ama doktor olduğu için belirtmek gerektiğini söyledi. Açıkçası telaş yapmadım. Down sendromunda bundan büyük delikler oluyormuş. İkili test de sorunsuz olduğu için sadece doğum sonrası bir eko çektirip içinizi rahatlatırsınız dedi. Şimdilik birşey yapmayacağız zaten. Doğuma kadar genelde kapanıyor dendi.
Böyle bir durumda karşılaşan var mı?

Kızlar bu lwc nin kalıpları nasıl alanlarınız vardı bayağı şu aşağıdaki tulumları 6 9 mu yoksa 9 12 mi alsam karar veremedim hiç
Canım hiç yorum yapamıyorum. Çünkü yine çocuğun boyuna posuna ve gelişimine bağlı. O yaş gruplarını almaya terddüt etmiştim daha once de şimdi de ediyorum. Çocuğun o gruptaki zamanı yaza mı kışa mı gelecek insan tahayyül edemiyor. Bu şekilde kadife tulum aldım yaz mevsiminde oldu çocuğa kullanamadım. kısa kollu ve kolsuz body hariç diğer aylara bir şey almaya cesaret edemiyorum. LCWnin bebek kalıplarına emin olamıyorum. Normal çocukta benşm oğlan hep 2-3 yaş büyük giydi. Misal şimdi 8 yaşında 12-13 giyiyor. Ama benim oğlan uzun. İşte ondan hiç bilemiyorum. Ama benim oğlana H&M ve Koton şu an hiç olmuyor mesela. En büyük yaş grubu bile olmuyor. Sadece LCW, Zara ve Polo uyuyor.

Bende tam emin olamadım ama aldım artık 6 9 ay olanından inşallah uyar diyerekten küçük gibi olursa biraz daha erken dönemde giydiririm artık ne yapayım.6 ayı kışa denk geliyor zaten 3 6 ayı arasida sonbahar o arada da giydirebilirim çok kalın kaçmaz bebisler üşür herhalde sonbaharda da.gorcez bakalım maşallah senin oğlan boylu demekki.bizimkide kısa olmaz sanırsam eşimde bende boyluyuz bakalım artık

Minik delikler tek başına anlam ifade etmez diye biliyorum. İns doğuma kadar kapanır geçer

Evet küçülüyor emzirirken kalır biraz ama sonra tamamen eski haline geliyor
Gerçi eski haline çok küçük değil ama olsun şuan eski halinede razıyım
Bana 20 kilo dedi doktor
Heee iyi bari 2kiz normal
Kizlar acil bakarmisiniz bi akintim çok yoğundu akintiyla birlikte pihti seklinde kan gelmis cok korkuyorum basina gelen varmi
Sen nolur nolmaz doktora git canım
Küçülüyo küçülüyo da maalesef sarkıyo
Ayyy şuan onada razıyım çok feciler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…