2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Radyoloji uzmanina detayli yaptıran arkadaslar , ekrandan bebeginizi gosteriyormu ,ultrason kagidi verdimi birde kac dk sürmüştü hafta ici gidecegimde merak attim
Ben gidicem canım haftaya, ama ilkinde de gitmiştim. Benim 20-30 dk gibi birşey sürmüştü. Ekrandan bebeği de gördüm renkli çıktı da vermişti. Ama bizimki tanıdık diğerleri de aynı mıdır bilemedim

Bende kizimda gitmistim ama 10 dk bakmisti elime bi a4 kagidi verip yollamisti simdi farkli biyere gidecegim bu nasil yapicak merak ediyorum bende.

Bende kizimda gitmistim ama 10 dk bakmisti elime bi a4 kagidi verip yollamisti simdi farkli biyere gidecegim bu nasil yapicak merak ediyorum bende.

_Rumy_ ay kızlar ben bu yaşadığınızı yazın yaşadım, hamile değildim ve ona rağmen süreç çok korkunçtu gerçekten. Bana tek iyi gelen şey bol su ve probiyotikti. Doktora danışıp probiyotik kullanın bence başka türlü asla iyileşmiyor tam manasıyla.
Bol sudan kastım günde 4 litre falan şeklinde gerçekten vajina duş etkisi yapıyor 3 litreden sonra, zor ama gerçekten o miktarda su fayda ediyor.
Çok zor umarım hızla iyileşir çok çektim iyi biliyorum

24 e kadar çıkarmıymış ayy inşaallah yaaa..seninkide düşmüş biraz bol bol yatalım bari napalım başka çare yok..evin işini gücünü kim tutacaksa orayı hiç demiyor doktorlar
Eşim yapıyor valla. Azıcık yorulayim hemen kanama oluyor. Çocuk istemek öyle uzaktan bakmaya olmuyor. Yapacaklar.

Radyoloji uzmanina detayli yaptıran arkadaslar , ekrandan bebeginizi gosteriyormu ,ultrason kagidi verdimi birde kac dk sürmüştü hafta ici gidecegimde merak attim
Benim radyologta 2 ekran vardı biri benim karşımda biri onun önünde. Bebeği gördüm. Resim 7-8 tane çıkarmıştı. Doktorun uzmanlığı ve bebeğin pozisyonuna göre süre değişir. Benim bebeğim pozisyonu uygundu. 15-20 dk sürdü.

Tekrarladigini doktorunuza bildiriniz mi belki daha farklı bir ilaç verir. Sirkeli suyu doktor mu tavsiye etti acaba

Antibiyotik etki eder inşallah bende ilk gebeliğim de yaşadım bu sıkıntıyı bunda çok dikkat etmeye çalıştım ama bunda da başladı sanırım

2. El süt sağma makinası aldınızmı yaaa, ben 2. El daha bişi almadım insan güvenemiyo amaa
Ben aldım 2.el .medela nin süt sagma makinesi .hortumu ,biberonu her şeyi ekstradan sıfır aldım. Bir makine kaldı, bir de adaptörü. Sıfırı 3600 lira ben çok uyguna aldım. Denedim güzel de çekiyor.pilli de ayrıca.

Doktor 4 boyutlu resim de verdi ayrıca video da çektik hepsini. Yüzü falan hepsi belli .Ayrıca bir de kırmızı farklı bir resim de verdi .Bu çok yeni bir teknoloji dedi ne olduğunu anlamadık ama neyse

Oooo bayada pahalıymış iyi yapmışsın bende bakınıcam artık

bio oili nerden aldınız eczaneden mi??

Insallah benimkide oyle olur bu sefer

Doktor 4 boyutlu resim de verdi ayrıca video da çektik hepsini. Yüzü falan hepsi belli .Ayrıca bir de kırmızı farklı bir resim de verdi .Bu çok yeni bir teknoloji dedi ne olduğunu anlamadık ama neyse
Ne guzel ya ben annemle gidicem oda gorsun ıstiyorum da iceri almaz resim vermez falan diye beklentiye girdim burda bi kac yer oyle yapiyo

Canım ben yaptım sadece beni aldılar içeriye renkli vermedi zaten ekrana kaydetti ultrason bitince eşin de gelsin dediler o bilgisayar ekranın dan çektik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…