2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Selamlar kızlar, hayırlı haftalar olsun.

22+1'den bildiriyorum, bu sırt bel ağrıları beni biraz yormaya başladı. Bir de 10 gündür demir ilacı alıyorum doktor tavsiyesi ile, tuvaletim simsiyah ve pis kokulu.. Gaz çıkarınca da aynı koku. Eşimden kaçıp duruyorum kokuyu alacak diye

Onun dışında iyiyim fena sayılmam, 16 Martta kontrolüm var, onu bekliyorm yana yana :)

Bende senin gibi hissediyorum. Ayrıntılı bitince gidesim gelmiyor hic ben 3 hafta sonraya randevu aldım 24 haftalık olacak. Sonra 28 32 36 seklinde ilerler.

bu hissetme olayı kişiden kişiye değişiyormuş, bi kaç hafta içinde sen de net hissedersin inşallah
ilk gebelik olması,kilo vs gibi etkenler de etkileyebiliyormuş

İlk gebelik mi? İlk gebelikte biraz daha geç olabiliyor.

Ben de bebeğin hareketlerini hala hissetmiyorum.
Ben de hiç hissetmiyorum kızlar. Annem bile sorup duruyor, canım sıkılıyor Benimki ultrasonda da çok sakin, hiç öyle kıpır kıpır görmedim, anca elini falan oynatıyor biraz kafasını sallıyor Hep öyle nazikçe hareket ediyorsa ben anca 30. hafta hissederim artık

Buna katılıyorum mesela benimki kuduruk, ultrasonda da durmuyor karnımda da

Şuan için bu çok güzel ama doğunca aynı şeyi söyleyemeyeceğim benim diğerleri kuduruktu buda öyle. Doğunca uykusuz her gece
Ben zaten kabullendim çoktan, annem de bu senin küçüklüğüne benzeyecek görürsün diyor. O zaman zaten eyvahlarım olsun. Neyse gelsin bakalım hazırım

Bu gidişle ben de öyle. Bu sefer ultrasonda sakin kalıp hareket ederken kendimi dinleyeceğim bakalım :)

Aslında normal benim 3.o yüzden çok erken hissettim. Yoksa seninde hareket ediyor ama farketmiyorsun 25 civarı hissetmemen imkansız gibi. Daha erken haftalar.
Evet inşallah. Sorun olmasın da hareketi geç hissetsem de olur. 4 hafta oldu haliyle az telaş oluyor. Teşekkürler :)

Canım benim çocuk 3250 doğdu. Normal kilodaydi. Ben sleepy nin kilo skalasına baktım.
1 numara 2-5 kilo
2 numara 3-6 kilo çok fark yok gibi ikisi arasında. Ben oglumda 0 numara 2 tane 1 numara 3 tane kullanmıştım. Ama bizimki atopik olduğu için sık bez değiştirmiştim.

Nasıl bir şey olduğunu bilmediğim için anlamadım baya uzun süre.
Annem " nasıl hissetmiyorsun saçmalama " derdi. Ben de anneme kızardım üstüne

Gaza cok benzıyor :)

Kızlar bıktım ben bu kanamalarda yine kanamam oldu. Demin hastaneye gidip prolatuon ignemi vuruldum. Bugün biraz markete gittim. Vallahi nedir bu
Çok geçmiş olsun canım sen hep istirahat edeceksin anlaşılan neyse ki sebep bebek değil buna sevinmelisin

Ben ilk hamileliğim de öyleydim, özeniyodum çok hatta hareket eden bebeklere annelere. Ama bu doğduktan sonraki kızıma yansımadı.
Uykusuz geceler hareketli durmayan bir bebek, erken dönme emekleme yürüme falan hepsi vardı.
Ama zarif bir kız ona yoruyorum senin kızçende zarif bir prenses olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…