2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım benim çocuk 3250 doğdu. Normal kilodaydi. Ben sleepy nin kilo skalasına baktım.
1 numara 2-5 kilo
2 numara 3-6 kilo çok fark yok gibi ikisi arasında. Ben oglumda 0 numara 2 tane 1 numara 3 tane kullanmıştım. Ama bizimki atopik olduğu için sık bez değiştirmiştim.☺️
bez paketlerinde çok adet yok zaten ya ben de doğuma yakın kilosuna göre olmadı 0-1 bi paket ayarlarım artık şimdi bilemedim :)

Ben hala hissetmiyorum net birşey.😒😔 Aslında bir kere kıpırtı gibi birşey oldu anlık. Onun dışında günde birkaç kere hissedenler gibi değilim. Nasıl olacak bilmiyorum. Haftaya detaylı var ama Çarşamba devlete gideceğim yine de.
canım benim ikinci hamileliğim 16. haftadan bu zaman hissediyorum ki son 2 haftadır bariz tekmeleri sertleşmeye başladı senin ilkse belki ondadır ilkini 20. haftada hissetmiştim bende

Evet ilk. Tekme yumruk ne olursa kabulüm şuan bekliyorum 😍
yemekten sonra sol tarafına uzan ve sakince bekle bakalım ufak pır pır bişeyler hissedecekmisin... 20. haftandasın 1-2 haftaya mutlaka kıpırtılar hissedersin çok güzel bir duygu rabbim isteyen her kadına tattırsın 👏

Kızlar AFP testinden anlayan var mı? Referans aralığı verilmemiş. İnternette de tam bilgi yok. Eşime sordum o da bu testten anlamıyor. Kendi doktoruma yazdım ama ne zaman görüp yazar bilmiyorum. Değerim 44.80 çıkmış.
Canım doktorundan bilgi alabildin mi? benim de şimdi sonucum geldi. 51,2 çıkmış mom değeri 1.21 "Nöral tüp defekt için düzeltilmiş AFP MoM değeri (1,21) risksiz bölgede bulunmaktadır" böyle bir ibare var ama doktor henüz dönmedi.

Kızlar kontrolden geliyorum bir cinsiyet şoku yasadim 14. Haftada erkek oldugunu ogrendigim ve defalarca testislerini ve pipisini gordugum bebegime doktor kiz dedi 😂😂
Kız o nasıl oluyor 😳 net gosterdiyse bu ne şimdi 🤔sen gordunmu bu sefer peki bacak arasını doktormu yanıldı acaba.

X