2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar çok şükür girdim tekrar basta dönmüyor haftaya bidaha gel dedi nazal kemikle burnuna bkmk için sonra bi çalkaladı doktor karnımı :) döndü güldü hatta bi dürtmek gerekiyomus demekki çok güzel döndü hemde annesını bıdaha gelmekten kurtardı dedı dedi :KK70: bi sorun gormedık dedı hamd olsun darısı gıdecek olnların basına guzel haberler alırsınız insAllah

Birde kızlar unutmusum detaylıda kan fln alınmıyo dimi
Merhaba gözünüz Aydın. Bebeğinizin ağırlığı ve boyu kaç cm çıktı acaba

Hanımlar dualarınızı istiyorum. Yakın arkadaşım Kiev'de yaşıyor ve 40 haftalık hamile doğum bekleniyor bugün yarın. Ama şimdi eşiyle yolda, başka ülkeye geçmeye çalışıyorlar. Dua edin nolur bebiş azıcık daha beklesin ve sağ salim gelsin :110:
Ayyy allah korusun çok büyük bi risk o halde yola çıkmaları ayyyy 🙏🏻🙏🏻 İnşallah sağ sağlim kurtulurlar ordan

Hanımlar dualarınızı istiyorum. Yakın arkadaşım Kiev'de yaşıyor ve 40 haftalık hamile doğum bekleniyor bugün yarın. Ama şimdi eşiyle yolda, başka ülkeye geçmeye çalışıyorlar. Dua edin nolur bebiş azıcık daha beklesin ve sağ salim gelsin :110:
İnşallah kazasız belasız sagsalim atlatirlar canım Allah yardımcıları olsun 🤲

R RabiaIslam üzgün ifadesi koyup kaçmışsın ya Kız olacaksa bu kadar üzülme yeter ki sağlığı yerinde olsun hayırlı evlat olsun. Ama bebekte mi bişey var insan korkuyor yaz bişey.

Hanımlar beni merak etmişsiniz Allah razı olsun sizden. Biraz sorunlarım var giremedim. 😓
Ama doktor baktı da bebek hareketli değildi doktor anlamadı ve büyük ultrason için bana gün verdi.
Dedi orda görürsün cinsiyeti.
3 ayın 15 ne verdi.
19 gün sonra
Hay allah bende korktum uyuyodur belki kalp atışı nasıldı? Erkek diye diye küstürdün çocuğu

X