2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
evet canım ben de köpük mustela alıcam yarın e bebekten pişik kremi hakkında bir önerin var mı??
Ben pişik önleyici mustela başladım. Ama ek gıdadan sonra pişik sorunu fazlaca yaşandığında yetmiyor. O zaman bepanthol onarıcı bakım kremi ve sudo kremde aldım. Sudo pek içerik olarak iyi olmasa da. Şimdi hametan bile kullandığım oluyor. İyi bir taneyle başla sonra hepsiniz deniyosun zaten. Her çocuğa iyi gelen farklı oluyo

ek gıdaya kadar mustela iyi yani o zaman ben de onu alayım zaten arada kantoron yağı süreriz ya biraz doğal şeyler iyidir sanki

ek gıdaya kadar mustela iyi yani o zaman ben de onu alayım zaten arada kantoron yağı süreriz ya biraz doğal şeyler iyidir sanki
İyi tabii. Ya bir de insan cildine sürülünce içeriği iyi bişeyler olsun istiyor. Ben hep mühendisinoğlu’nu takip ederdim. Baya yardımcı oluyor her bütçeye göre ürün karşılaştırıyo

Diger ay yavas yavas kolilemeye baslayacagım. Ogluma yatak alıcam ve dolap kızada aynı sekilde dolap almam lazım Yani anlayacagın ikea yolları gozukuyor

O dert bende de var. Aynı oda da hem kızıma hem oğluşa bir alan oluşturma lazım, bir de ikisinide yansıtsın istiyorum kafam iyice karıştı. İkea görsellerine ihtiyacım var en sevdiğim iş dekorasyon neyse ki

Benim suan daha ilk bi kac gundur hissediyorum ama ben de mantar oluyo. Ona kullandim ilac bitmisti negatifti tahlilde simdi yine pozitif cikmis. Enfeksiyonda ilerlerse yandi gülüm keten helvam bakiyim verirse bana ne vercek monurol saşe heralde demi

8.8 kg ile sol kulvardan arap beygiri gibi geliyorum muhtemelen yarın sabah 9 olur benimde
Hellloooo 10
Tam 10 kilo almışım. Maşşallahım var yine 30kilo alıcam bu hamilelikte heralde ben yine

Ay allah korusun ilerlemez inşallah evet ben 5 6 kere kullandım ama dediğim gibi sürekli tekrar etti faydası olmadı demekki bana

Ay allah korusun ilerlemez inşallah evet ben 5 6 kere kullandım ama dediğim gibi sürekli tekrar etti faydası olmadı demekki bana
Hımm saşe işe yaramıyorsa niye veriyor ki bu doktorlar. Senin antibiyotik alman gerekiyor belki artık. Simdi saşeyle de belki ilerletmiyorsundur. En azından kontrol altindadir gecmese de.

Bu su icme işi de ayrı bi olay. iç iç dakikada lavabodayiz zaten ama Mesane yine de temizlenmiyor hayret bişey.

Allah kurtarsın daha beteri olmadan inşallah.

Bende işe yaramadı aslında yinede kimseyi yanlış yönlendirmeyeyim evet enfeksiyon hep çıktı mesela, kimi zaman su iç temizler dedi kimi zaman monurol verdi. Hiç bir zaman çok ilerlemedi çok şükür. Umarım bu antibiyotik tamamen temizler artık.

Evet ben 3 litre içiyorum her gün. Gece bile tuvalete gitmekten uyuyamıyorum bıktım artık

Amin allah hepimizi kurtarsın temiz enfeksiyonsuz bir hamilelik geçirelim inşallah

Profil fotom = şu an ki ben öyle bitik bir durumdayım işte
Ahh ahh inşallah, artık o günler çok uzak gelsede bir umut var her zaman
Şimdiye kadar zor geçmiş şimdiden sonra ağzının tadıyla tamamlamayı nasip etsin gebeliğini Rabbim
Son haftalarda daha az uyunuyor zaten. Vücut uykusuzluğa alışmaya çalışıyor asıl
yandık desene psikolojim iyice bozuldu

T
Geç döllenme olmuştur canım çok büyük bir fark değil dr.un söylerdi sıkıntı olsa.
üp
Evet canım enfeksiyon var bende bi toz kullandım ama İnan çok rahatladım suan hiçbirseyim yok çok iyi geldi ölüyordum resmen

Hee iyiymis ben de 3 kilo az almisim diyordum. Bebiş almıs sadece anlasılan. Kendisi plasentasi suyu anca 800 yavrunun. Beslenmeni maşallah tam denk getiriyorsun kalori mi hesapliyorsun nedir
Kalori hesabı yapmıyorum aslında. Dikkat ediyorum. Zaten sebze ağırlıklı beslenirim. Hazır gıda tüketmem. Gün içinde çok hareketliyim. Belki de bundandir

Ben de dün tokken ve üstümde kazak varken tartildim. 72.5 geldi. Hamile kaldığımda 74 kiloydum ama 75.8 geldiğimde elbiseyi düşüp yazmislardi. Ben bunu ekmek yememeye ve ıvır zıvır yememeye bağlıyorum. Corona olduğumda ıvır zıvır yedim 1 kilo aldım. Bence bu pis şeyler kilo aldırıyor. Yoksa sadece yemek yemek bence kilo aldırmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…