2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar dr a gittim , perşembe günü tek kullanımlık şase antibiyotik kullandım ancak geçmedi hâlâ sürekli idrara sıkışıklık hissi ve girince de çok az yapmama rağmen klitoris kısmında baskı hissediyorum dedim . Dr sistit olabilir , kum dokebilirsin ya da enfeksiyona o şase yetmemiş olabilir dedi her şekilde tek çözümü bol su ancak antibiyotik verelim ki en azından bu üşütmüs hissinden rahatsız eden baskı kalksın dedi bol su da kış günü zorluyor kizlar ya bi ben mi böyleyim hani hava soğuk olduğu için kana kana susamiyorum bu arada tahlil istemedi üstünden bir hafta geçmedi diye .
Bende hiç içmek istemiyorum. Zaten hala bulantı ve kusmalarım devam ediyor su içmek çok zorluyor beni. Sürekli yanımda şişeyle geziyorum, telefonuma uygulama indirdim hatırlatsın diye. Günde 3 litre içiyorum enfeksiyondan korkuma 😔😔

İlgilenenler varsa ebebekte chicco markada indirim var.
Bana gereksiz pahalı geldiği için almıcam 🙄

Trendyoldan baby turco ıslak mendil sipariş ettim. Erken diyordum ama dayanacağını okuyunca alayım dedim 😁

Kızlar şimdi size bir soru..
Ben doktorumdan memnun kalmadım bu ay baska bırıne gecıcem detaylı için önce doktora gidip normal muayene olduktan sonra mı randevu alayım yoksa direk detaylı için randevumu alayım

Bu araba nasıl kullanan varmı

Eklentiler

• 8D20B5E7-8A17-4DDF-BF10-8C7EFF10264F.png
    8D20B5E7-8A17-4DDF-BF10-8C7EFF10264F.png
    435,3 KB · Görüntüleme: 74
Slm canlar ben ayrıntılı ulturason dan bi randavü bulamıyorum devlet hastanesi den sizler hep özel emi gidiyorsunuz devlet ten nasıl aldınız
Ben özele gidiyorum ama devletten haftalar öncesinde 182 yi arayarak randevu bulunabildiğini biliyorum. Kızlar baya uğraşmışlardı. Daha iyi bilenler yardımcı olur:KK64:

Slm canlar ben ayrıntılı ulturason dan bi randavü bulamıyorum devlet hastanesi den sizler hep özel emi gidiyorsunuz devlet ten nasıl aldınız
Canım normal kadın doğuma gidicen , ayrımtılı için yeşil alan açtırıcaksın kendine, yeşil alan açılınca peritanaloji randevuları çıkıyor, yoksa göremeesin hergün saat 4 de bakman lazım, bazen oluyo bazen olmuyo

Bu araba nasıl kullanan varmı
Ben aynı markanın kabin boy olanını aldım canım,kabin boy istiyordum zaten indirimde gördüm aldım hemen.insallah memnun kalırım 🤗travellarin özellikleri vs var belki ama bana göre değiller gidip gördüm mağazada aşırı ağırlar fitigim var zaten bakmadım bile o yüzden ağırlıklarını görünce.buda çift yönlüsu sanırım bu tarz kullananlar daha iyi bilir tabiki kullanışlılığıni vs.🤗

Ben buradayım ve dinliyorum 😊
Benim bebeğimin sağ elinde anomali teşhis edilmişti. Dün de detaylı ultrasonla alakalı yazmıştım. Bugün tekrar videosunu izlerken birşey farkettim. Doktor sağ kolunun alt kemiğinde diğer koluna göre kısalık olduğunu söylemişti ve ölçmüştü. Sol kolunu ölçüp 27 mm dedi sağ kolunu ölçüp 14 mm dedi. Yani yarısı kadar olduğunu söyledi. Bizde o an birşey anlamadık. Bugün izlediğimde bir de baktım ki o 27 mm olduğunu söylediği sol kolu değil, sol bacağı! Nasıl böyle birşey yapabilir aklım almıyor. Ben doktor olmadığım halde, eşim doktor olmadığı halde onun kol değil bacak olduğunu farketti. Ve birkaç kişiye daha sordum onayladı bizi.. Bu kadar olur. Ben bu kadar hassasken anomali teşhisi için gitmişken.. Evet bir sorun varsa da belki bu kadar ileri düzeyde bir sorun yok. Kısa olduğunu söyledi. Bacağını ölçerek.. siz olsanız napardınız 😔

Benim bebeğimin sağ elinde anomali teşhis edilmişti. Dün de detaylı ultrasonla alakalı yazmıştım. Bugün tekrar videosunu izlerken birşey farkettim. Doktor sağ kolunun alt kemiğinde diğer koluna göre kısalık olduğunu söylemişti ve ölçmüştü. Sol kolunu ölçüp 27 mm dedi sağ kolunu ölçüp 14 mm dedi. Yani yarısı kadar olduğunu söyledi. Bizde o an birşey anlamadık. Bugün izlediğimde bir de baktım ki o 27 mm olduğunu söylediği sol kolu değil, sol bacağı! Nasıl böyle birşey yapabilir aklım almıyor. Ben doktor olmadığım halde, eşim doktor olmadığı halde onun kol değil bacak olduğunu farketti. Ve birkaç kişiye daha sordum onayladı bizi.. Bu kadar olur. Ben bu kadar hassasken anomali teşhisi için gitmişken.. Evet bir sorun varsa da belki bu kadar ileri düzeyde bir sorun yok. Kısa olduğunu söyledi. Bacağını ölçerek.. siz olsanız napardınız 😔
Sen ciddi misin ?? Yani ben şu an okurken sinirlendim. Nasıl böyle bir hata yapılabilir? Ben olsam o doktora gider böyle böyle bir durum var siz nasıl iş yapıyorsunuz diye hesap sorardım.
Ama böyle bir yanlışlık yapıldığından kesin emin misin bu arada? Gerçi emin olsanda olmasanda içi içini yer insanın. Bence tekrar git ve böyle bir yanlışlık varsada doğru düzgün bakılsın düzeltilsin. Özel hastahane birde. O kadar para vermişsinizdir. Gidip içinizi rahatlatın bence.

Sen ciddi misin ?? Yani ben şu an okurken sinirlendim. Nasıl böyle bir hata yapılabilir? Ben olsam o doktora gider böyle böyle bir durum var siz nasıl iş yapıyorsunuz diye hesap sorardım.
Ama böyle bir yanlışlık yapıldığından kesin emin misin bu arada? Gerçi emin olsanda olmasanda içi içini yer insanın. Bence tekrar git ve böyle bir yanlışlık varsada doğru düzgün bakılsın düzeltilsin. Özel hastahane birde. O kadar para vermişsinizdir. Gidip içinizi rahatlatın bence.
Çok ciddiyim hemde! O kadar bariz ki diz kapağı ayağı gözüküyor yanlış yerde durdurup ölçmüş resmen. Gittiğim yer özel bir klinikti. Kendisi profösör perinatolog diye gittim. Yarın arayacağım. Uykularım gitti resmen. Zaten bir sorun var mı yok mu diye düşünüp duruyordum. Bacağını ölçüp koluna kısa demesi beni psikolojik olarak çökertti. Allahım şu 4 ayı stressiz geçirmem için yardım etsin 😔 Para verip gidiyorsunuz kol diye bacak ölçüyorlar. Benim başıma gelirdi ancak.. Yarın hem kendi doktoruma göstereceğim o videoyu. Hemde o prof ünvanlı kör doktoru arayıp soracağım.

Çok ciddiyim hemde! O kadar bariz ki diz kapağı ayağı gözüküyor yanlış yerde durdurup ölçmüş resmen. Gittiğim yer özel bir klinikti. Kendisi profösör perinatolog diye gittim. Yarın arayacağım. Uykularım gitti resmen. Zaten bir sorun var mı yok mu diye düşünüp duruyordum. Bacağını ölçüp koluna kısa demesi beni psikolojik olarak çökertti. Allahım şu 4 ayı stressiz geçirmem için yardım etsin 😔 Para verip gidiyorsunuz kol diye bacak ölçüyorlar. Benim başıma gelirdi ancak.. Yarın hem kendi doktoruma göstereceğim o videoyu. Hemde o prof ünvanlı kör doktoru arayıp soracağım.
Kesinlikle hesabını sorun. Zaten hamilelik başlı başına bir stres. Ve belki sizi olmayan bir şey için üzüyorlar şu an. Umarım onlar yanlış ölçüm yapmışlardır ve çok güzel haberlerle dönersiniz bu sefer.
Ben normalde fevri bir insanım düşünmeden hareket ederim genellikle. Benim başıma böyle bir şey gelse yıkardım orayı. Okuyunca bile çok sinirlendim😡😡😡😡

Canım sakin ol kendini strese sokma. İnşallah yanlış görmüş ve yanlış ölmüştür. Kendini uzup tansiyonunu yükseltme. Tabi yarın ara bence de. Hatta başka bir doktora detaylı ultrason için gidebilirsin. Ben bulunduğum şehirde detaylı ultrason yaptırdım ama 4d yok. Yakında başka bir şehirde bir daha randevu alıp gitmeyi düşünüyorum. İlk çocukta da öyle yapmıştım. Birden fazla fikir almak iyidir.

X