2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Sleppy küçük diyorlar hep yorumlarda zaten. Prima gerçekten bir tık daha büyük diğer bezlerden. Hangi marka hala karar veremedim almıyorum o yüzden bez.

Baby turconun bedeni de küçükmüş. Tüm yorumlarda bahsediyordu.
Ben indirimden alırken 2 ve 3 aldım o yüzden. Yenidoğan ayrı bir paket alırım hastaneye götürmek için..
Açıp bakmadım boyutlarına. Eve gidince akşam bakayım ya..

Bende aldım nolur ne olmaz diye 80li olan 11 gün fln gidiyomuş , o arada seni idare eder dedi
Oyuzden yinede olması iyi
Şimdi baktım benim aldığım Sleepy bio natural
1 numara 128 adet 2-5kg diyor
2 Numara 136 adet 3-6kg diyor arada çok fark yok.
Ama eski notlarıma baktım ben 1 numaradan 4 paket kullanmışım oğlumda 3250 doğmuştu. Ama cildi çok hassastı o sebeple sık değiştirmek durumunda kalmıştım.

Hala da hassas..... Mustela şampuanla başlamıştım artık büyüdü deyip daline geçtim çocuk mahvoldu her yeri kızardı. Atopik dermatiti var. Bioderma şampuan kullanıyoruz. Geçen yine deneyim dedim uni baby arada kullanıyordum hafta bir onla bir diğeri ile bioderma bitmiş 2 haftadır onu kullandım. Çocuğun kafası yara olmuş

Ayyu minnoş bayaa hassas ozman kolaylıklar diliyorum
Sen ne olur ne olmaz bildiğin yoldan şaşma

Evet evet aynı işte şiddetli değil öyle ama var yani kendini hissettiriyor oda insanı tedirgin ediyor İnşallah temiz sonuçlar alırsın bizede haber et sonucun çıkınca
Canım doktordan çıktım herşey yolunda dedi.enfeksiyon için kan ve idrar verdim çıkınca sonuçlarım söylerim sana enfeksiyon durumunu.birde dediki (daha önce kaybım olduğu için bu gebeliğimde biraz stresliyim )stres yapma bu kasıklarımda ağrıya sebep olur erken doğumu tetikler dedi stres yok herşey yolunda dedi.

Vala kızlar böbreklerim dün kopuyordu doktora dedim dediğiniz gibi bol su iç dedi ilaçtan daha iyi dedi ama genede bugün var ama dünkü gibi değil içiyorum bol bol su
Benim böbreğim mi belim mi çözemedim ya bi huzursuzluk var üzerimde ama tam neresi ağrıyor onu da çözemedim

Bende daha hiç mağazaya gidip gezmedim burda sanırım okumuştum e bebek mağazası kokusu bile farklı diyen birini merak etmiyor değilim ayrıca yakınlarımın çocuklarına bişeyler almak konusunda da hiç iyi değildim 3 yaşındaki çocuğa 6 yaş kıyafetleri almışlığım var gözüme küçük geldi diye neyse inşallah bizde uzmanlaşcaz bu konuda deneyimleyerek

Benim böbreğim mi belim mi çözemedim ya bi huzursuzluk var üzerimde ama tam neresi ağrıyor onu da çözemedim
Çoğumuz hemen hemen aynı haftalarda aynı şeyleri yaşıyoruz galiba sol tarafım böbrekmi bel mi anlam veremediğim boşluk ağrıyomu acıyomu ismini koyamıyorum 2 gündür. Yarın sağlık ocağına gidicem test yaptırıcam bende

Evet cok şükür valla sabah doktor daha bizimlesin dedi ama net birsey soylemedi refakatciya izin vermiyolar ama oda arkadaslarim cok yardimci oluyorlar
Olsun en azından canın da sıkılmaz çok çok daha iyi sağlıklı şekilde tez zamanda evine kavuşursun inşallah

Evet doğru
Havalandırmaya mı sıkıyolar napıyolar ben bilmem ama mağaza bebek kokuyo resmen
Aldıklarımı odada yerleştirmeden önce bi açmıştım tekrar oda bile koktu

Stres gerçekten başa bela sanırım ya hiç hassas olmayan bünyeler gebelikte stres yüzünden hassaslaşıyor bende geçen hastanelik olmuştum mideme vurdu stres Umarım eşlerde durumun ciddiyetini kavrar da stressiz geçer gebeliklerimiz. Herşeyin yolunda olmasına çok sevindim gördün mü bebişide büyümüş mü bende özledim 1 aydık görmüyorum nerdeyse inşallah tahlil sonuçları da temiz çıkar rahim büyümesindendir ağrılarda stres te azalınca rahatlarsın

Aynı şeyler aynı haftalarda olduğuna göre normal rahim büyümesi filan diye düşünüp rahatlıyorum ama sonra enfeksiyon yüzünden hastaneye yatan arkadaş geliyor aklıma rahatlamayı tahlil sonucunu alıncaya bırakıyorum insan ister istemez korkuyor ya ama şimdi sende de aynı hissiyatı görünce içimde bi tık rahatlamadı değil benimde yarın kontrolüm var bi test yaptırcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…