2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bugunden itibaren hissetmeye basladim canim boyle yumuşak yumuşak vuruyor resmen sert degil guzel bi vurma böyle
Ben de hissediyorum sana yazacaktım, tatildeydik giremedim buralara hatta dün akşam öyle bir vurdu ki eşim karşıdan gördü
Ben ilkinde ıslak mendil almıştım canım 18 paket. Evim yerden ısıtmaydı o yüzden yüksek bi yerde sakladım doğuma kadar da kuruma vs olmadı.

Valla bi ondan korkuyorum alırım kururda eşimin dilinden kurtulamam diye.. olmadı alırım koliyle geliyo zaten dolap üstüne koyarım

Basak burcu olmanın faydaları Şimdi de şunları aldım. Evde kalacak olsam almazdım. Bebeğime taze taze verirdim ama bu tarz ürünlere çok ihtiyacım olacak.Sut sagma makinesini de 2.el aldım. Normalde 3600 liraydı ben 180 TL ye aldım. Tabi kullanılmış olduğu için biberon ve ara aparatlarini sıfırdan 200 liraya aldım. 3600 liralık ürün 380 liraya geldi .kullandım biraz bayağı da güzel çekiyor

Eklentiler

• Screenshot_20220219-144719_Chrome.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20220219-144644_Chrome.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_20220219-145151_Chrome.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 80
Kızlar selam,kontrolüm vardı bugün çok şükür herşey yolunda.hastanede covid aşımı da yaptırdım.aslında kararsızdım ama doktorum heryer hastalık kaynıyor yaptır dedi.magnezyum demir ve d vitamini yazdı.
yoncambenim canim detaylı icin doktorum betatom a yönlendirdi bahcelievlerde yeri.doktor yönlendirdiği icin 700 TL dedi

Kızlar selam bizim bebiş 25cm 450gram olmuş çok göstermedi kendini ya plasenta ya da kordonun arkasına saklandı hep
Biz ayrıntılı ultrasondan vazgeçtik hoca zaten yarım saat inceledi tek tek tüm organları, beyni, spinal kordu ekstremiteleri ölçtü bir sorun görmedi benim de içim rahatladı çünkü merkeze gitmek randevu bulmak zor ayrıntılıya
Bi de bebek ihtiyaçları konuşulmuş ben 11.hafta civarı büyük şeyleri aldım hep dayanamadım ebebek şubat indirimleriyle de geriye kalanları toparladım neredeyse her şeyi hazır bebişin

Eklentiler

• Screenshot_20220219-144942_Gallery.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 96
Heeeee benim kuzenimde oraya gidiyo incirli caddesine yakın hatta , iyi ozman canım nezman gidicen

Öyle tabi daha pahalıya gelirdi. Sigorta iyi oldu. Ama paket değil benim ki sigorta istersen bir araştır sizin oradaki hastane ile annlasmasi var mı diye. Demir Hayat iki can yaptırdım.

21.haftadan 1-2 gun sonra bakiliyo dedi kadın.henuz randevu almadım ararım bir kac güne randevu oluştururum.pahali ama fiyatlar hep böyle sanırım en azından doktorumun tavsiye ettiği yer olsun
Aynenn canımm kuzemim 1100 tl demişti sen 700 dedim demekki kuzenim bana sallamış fiyatı ahh ahh
Aynen doktor tavsiye ettiği yerse bencede gitmek de fayda var en azından güzel bakarlar inşallah
Bebeğin içinde sevindim herşeyn güzel gitmesine

Gözümüz aydin canım artik boyle devam eder ,bu arada ben plasentadan dolayi hissetmiyormusum rahim agzina cok yakin dedi yukari ciktikca hisedersin demisti oyle oluyor galiba

Bu ikisinden alıcam galibaaa 1 numara 12 gün fln anca yetiyomuş kuzenimde 80li yeter hemen büyüdü dedi ozman 1numaradan 1 tane alıcam yeter

Eklentiler

• 28A39DE9-2A88-47BE-8261-F229A296B7D7.png
    319,3 KB · Görüntüleme: 69
  • 142098C4-C667-4852-892F-27837AAD3A85.png
    300,2 KB · Görüntüleme: 76
Saol canim benim
1000 tl dedi zaten ama doktor adını sordu 700 olur dedi ama nakit diye de ekledisen napacaksın randevu bulabildin mi ?

Bu ikisinden alıcam galibaaa 1 numara 12 gün fln anca yetiyomuş kuzenimde 80li yeter hemen büyüdü dedi ozman 1numaradan 1 tane alıcam yeter
Bu sleepy nin de paketleri çeşit çeşit bebek resimlileri eski paket mi oluyor? Trendyolda yorumlara baktım bebek resmi olan paketlerde 1 noya çok küçük 2 no 4-5 kg bebeğe ancak oluyor falan yazmışlar.

Bu sleepy nin de paketleri çeşit çeşit bebek resimlileri eski paket mi oluyor? Trendyolda yorumlara baktım bebek resmi olan paketlerde 1 noya çok küçük 2 no 4-5 kg bebeğe ancak oluyor falan yazmışlar.
Yaaaa böyle sipariş veriyomuşsun o seninnn dediğin bebekli olan geliyomuş sanırım,
Ama dediğin gibi 1 numara baya küçükmüş cidden bende duydum . Oyuzden ondan 1 tane aldım şimdi başka almıcam. 2-3 numara fln daha çok kullanılır herhalde

Kızlar kendime suwenden bu iki gecelikten aldım sabahlığı yok temmuz sıcağında kat kat giyinemem kollarını da kestireceğim yazlıklar iyice iç gösteriyorlar ya da boydan çok kısalar odalar küçük olduğu için koridorda gezmeye çıkarım kilom da var biraz uzun ve iç göstermeyen bişeyler olsun dedim kızçemin hastane çıkışlarıyla da uydurdum renkleri aynı renkleri giyeriz kısmetse Evde de efil efil iyi olur dantelli süslü ekru renk loğusa pijamam da var ama pijama rahat olmuyor özellikle de altında hasta bezi varken

Eklentiler

• FF79D17C-3BCF-4B2E-81E5-458F19EB76DC.png
    539,8 KB · Görüntüleme: 94
  • C3542DAF-A0C9-42B6-ADEE-0860B2DBB849.png
    516,3 KB · Görüntüleme: 92
  • 87EFFB54-54CC-4AF4-B936-887FC3E301E9.png
    287,1 KB · Görüntüleme: 94
  • BFB2BC9F-F63C-49EC-AB1A-7B1A2DF3D135.png
    343,8 KB · Görüntüleme: 96
2 noda da göbek oyuntusu varmış benim bebeler 4 kg doğuyo zaten direkt 2 alırım ben. Prima mis gibi kokuyodu bunlar da kokuyo mu acaba? Göstergesi olması da güzel. Ama hiç kullanan tanıdığım yok görsem iyi olurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…