2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya siz pipiyi gördünüz mü Peki
Doktor bugun direkt bacak arasına koydu
Ben o anda anladım çünkü bomboş
Yakınlaştırdı da baya cidden bisey yoktu baya şeklini bile gösterdi. Yani pipisi olsaydı görmemem imkansızdı.
Bugün de pek bi sakindi benimki doktorun dürtüklemesine tepki verdi bir tek
Ben gördüm. Görülmeyecek gibi değildi çünkü🙊😂 ilk kez görmeme rağmen anladım. 😅

Ben gördüm. Görülmeyecek gibi değildi çünkü🙊😂 ilk kez görmeme rağmen anladım. 😅
Dimi
Aslında geçen hafta rahat dursaymıs görürmüşüz bir sey olmadığını da rahat durmadı hiç. Artık bu haftalarda pipinin görünmemesi imkanısz bence :KK70:

selam kızlar ben birkaç video izledim ıslak mendilleri hep uni baby yenidoğan almış millet siz araştırdınız mı tecrübeliler ne kullandınız ilk aylar pamuk kullancaz ama dışarda falan lazım olunca bunu kullanıyormuş herkes siz ne düşünüyorsunuz??

Yakınlaştırdı da baya cidden bisey yoktu baya şeklini bile gösterdi. Yani pipisi olsaydı görmemem imkansızdı.
Valla ben kendiminkinde pipi görmedim ilk defa anlamadım, böyle senin gibi alttan göstermedi, başka şekilde baktı kesin erkek dedi ama ben görmedin🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

bende net bi şekilde gördüm üç kez falan hatta. Benim de alışverişin bitmek üzere eğer bir sürpriz olsa mucize olsa bebiş hep erkek şeyleri giyecek 🤭🤭

Ben yapı olarak afedersiniz çok kasılıyorum hani o an kan gitmez oksijen gitmez diye cok korkuyorum uzun sürüyor o kasılma halim ve bu rahmi de kasar mi diye de korkuyorum aslında istek hormonal çok arttı bende ama daha hic yakınlaşma olmadı vicdan yaparım diye korkuyorum esim de bi kaybımız olduğu için Allah korusun bir şey olursa ilişkiye bağlarım diye sanırım hic üstüme gelmiyor sagolsun anlayışlı davranıyor tabi zorlanıyoruz ama bilmiyorum belkii hareketi hissedeyim denerim çünkü ilişki sonrası kasılma da olsa hareketini hissedersem rahat olacağım için olabilir malesef ben henüz hareketleri hissetmiyorum kız çocuk geç hareket eder diyorlar ama bilmiyorum kilolu da değilim ama tık yok henuz bebek hareketi olarak 🤷🏻‍♀️
Belki de sakin bir bebek ve o yüzden hissetmiyorsun. Benim bebek bildiğin karnımda geriliyor. Bu benim canımı çok yakıyor. Keşke ben de geç hissetseymisim. Hep hissetmeyi çok istedim halbuki 😊

selam kızlar ben birkaç video izledim ıslak mendilleri hep uni baby yenidoğan almış millet siz araştırdınız mı tecrübeliler ne kullandınız ilk aylar pamuk kullancaz ama dışarda falan lazım olunca bunu kullanıyormuş herkes siz ne düşünüyorsunuz??

Ben ilk çocukta çoğu şeyi unibaby kullandım. Hiç mustela, sebamed falan kullanmadım.

Unibaby yenidoğan ıslak mendili de uzun süre kullandım.

bende net bi şekilde gördüm üç kez falan hatta. Benim de alışverişin bitmek üzere eğer bir sürpriz olsa mucize olsa bebiş hep erkek şeyleri giyecek 🤭🤭
Allahtan ben geçen hafta kendimi tuttum. Bir iki tane mavi zıbını oldu sadece :KK70:

Sağolasın, Allah senin de gönlüne göre versin inşallah 🤩🤩 kaçta gideceksin yarın?
Randevulu değil devlete gideceğim sekreter torpili ile istediği zaman gelsin demiş ama tabiki dayanamam sabahtan giderim artık kaçta beni alabilirse belki beklicem akşama kadar hiç bilmiyorum ama kesin olarak öğrenmeden dönmek istemiyorum gerekirse oradan özele de giderim.

Kızlar eşim pozitif galiba 😫 Evde yaptığımız testlerde az önce çok silik pozitif çıktı, şimdi hemen bir eczaneye gitti, orada da test yaptıracak garantilemek için. Ben de test yaptım şu an negatifim. Bence sen evden git diyor, ne yapacağım 😕 Kayınvalidem de, annem de yakın ve müsait, ama ya ben de pozitifsem ve onlara bulaştırırsam diye korkuyorum 😫

Evet bana gostermisti ucunu bile gördüm sekil şemal buyuk adaminki gibiydi tövbeeee est.:eek::emir_bebek: ahahah ama yinede icime kurt duşürdün kadınn:rolleyes: bu sefer resim isteyecem kanit dursun elimde😅

Evet ya bu aralar sıkılmıştım iyi oldu 😍
Sen daha önceki yenidoğan döneminde süt sağmışmıydın canım?
Yok kuzum ben dogumhanede emzirmeye basladim ,ebe sıktı sütüm geldi hemen oracıkta 😅ilk temasımız oyle olmuştu kizimla unutamiyorum o anı zaten😊🤗

X