2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben şimdi geldim doktordan. Ama doktor hastaneye yatırmak istedi. 🙈 Yatmadım. Çünkü öğlen toplantım var yarın da.
Radyologa yolladı. Zaten Perşembe detaylim var. İğne verdi yine. Offf offf offf. Miyom büyük rahim agzjnda bu sefer de hapşırık tan kanama oldu. Günde 3 pregesteron. Ayrıntılı bir tarama merkezine mi gitsen acaba dedi. Perşembe günü karar vericez vakalim. Nasıl bitecek bu aylar acaba. En son kendimi sürekli hastanede yatarken bulmam umarım. Eve geldim elektrik yok 5 katı çıkmak zorunda kaldım.🙈 Ultrason için tekrar gidicem.
Kuzum hamile kalmadan önce bu miyomları biliyor muydun? Öncesinde bir tedavi, ameliyat vs olmak istemedin mi 😕

Myom kaç cm? Sezaryende o da alınır ama inşallah son aylarda iyice rahatsız etmez. Bende de vardı ama rahmin dışında saplıydı ben görmedim ama greyfurt kadardı diyo eşim hamile kalmamı engellemişti ve çok ağrı yapıyordu lanet bişey ya🙄
Sorma çok fena benimde 7.5 tunson ölçtugunde doktor bugun bana söylemedi boyutunu. 🙈

Kızlar bebeğime oda yapmayı düşünüyorum ama ilk etapta beşiği bizim yatak odamızda olacak. Beşik olarak park yatak mı alsam ahşap beşik mi çok kararsız kaldım. Ahşaplar çok şık duruyor ama park yatak kadar pratik değil ne yapsam bilemedim hiç
Eğer hemen 1 yaşından sonra odasında yatıracaksan park yatak al bende öyle yaptım.kaldırıp kileri koydum.ahşapları kaldıramazsın.hem odasına erken geçerse çocuk daha iyi oluyor.ben öyle yapmıştım.park yatak 4 yıldır kimlerde artık yeni bebişlere çıkaracam

Ya bende dün ve evvel gün hiç hissetmedim. Bir de kanamam olunca korktum da valla. Ama bugün hissettim kıpırtılari. Fakat gün içinde ayaktaysam bir şeylerle mesgulsem hiç hissetmiyorum. Ancak sırt üstü yatinca anlayabiliyorum hareketleri otururken ya da ayaktayken hiç yok. Bir de çocuk sırtını dönmüşse ondan da hissedemiyoruz bazen bence dün elimle bir tarafta sertlik hissettim bir kaç saat sonra o sertliğin yeri değişmişti. Demek ki yer değiştiriyor diye düşündüm. Bilmem ki bunlar birer sebep olabilir.
Evet canim bende buna bağlıyorum artik , en sin ultrasonda cok ters biryere girmişti tepe taklak duruyordu dogum pozisyonunda gibi ayklari hala yukarda olabilir belki yarin gidip gorecegim😊

Ben şimdi geldim doktordan. Ama doktor hastaneye yatırmak istedi. 🙈 Yatmadım. Çünkü öğlen toplantım var yarın da.
Radyologa yolladı. Zaten Perşembe detaylim var. İğne verdi yine. Offf offf offf. Miyom büyük rahim agzjnda bu sefer de hapşırık tan kanama oldu. Günde 3 pregesteron. Ayrıntılı bir tarama merkezine mi gitsen acaba dedi. Perşembe günü karar vericez vakalim. Nasıl bitecek bu aylar acaba. En son kendimi sürekli hastanede yatarken bulmam umarım. Eve geldim elektrik yok 5 katı çıkmak zorunda kaldım.🙈 Ultrason için tekrar gidicem.
İş yerinden izin alma durumun yok mu, hani en azından hastanede değil de evde dinlenirdin o_O

geçmiş olsun canım sıkıntısız atlatacaksın inşallah bebiş iyi şu durumda önemli olan da bu şu an

Eğer hemen 1 yaşından sonra odasında yatıracaksan park yatak al bende öyle yaptım.kaldırıp kileri koydum.ahşapları kaldıramazsın.hem odasına erken geçerse çocuk daha iyi oluyor.ben öyle yapmıştım.park yatak 4 yıldır kimlerde artık yeni bebişlere çıkaracam
Teşekkür ederim canım 🥰

Canim gercekten stres oluyorum iyice boyle olunca sen yine hissettugni soyluyorsun bende oda yok ama ben kziimi cok indiirp kaldiryorum bu aralar cok harektlendi surekli benle ilgilen oyna diyor ondanmi artik bilmiyorum hic birsey yok hamile degilim sanki o derece🤷‍♀️ sorunca yazarim etiketlerim senide canim👍
Ya hiç hissetmiyor değilim, yemek yerken fln içimde dönüyor resmen ama böyle uzanıp bekliyim tık yok😂🤦🏼‍♀️ Öyle tekme fln hak getire 😂 ama ben de senin gibi kızımla çok ilgileniyorum, sürekli kucağımda çok zor oluypr😩 bak mesela şimdi küçük bir pıt geldi ama yoğun be büyük değil henüz 🥺

sabahları
Ya hiç hissetmiyor değilim, yemek yerken fln içimde dönüyor resmen ama böyle uzanıp bekliyim tık yok😂🤦🏼‍♀️ Öyle tekme fln hak getire 😂 ama ben de senin gibi kızımla çok ilgileniyorum, sürekli kucağımda çok zor oluypr😩 bak mesela şimdi küçük bir pıt geldi ama yoğun be büyük değil henüz 🥺
Canım biz de öyle hissetmiyoruz ki. Pır pır ediyo resmen :) kelebek kanat çırpıyo sanki. Siz geçen öyle diyince ben de dedim Allah Allah acaba ben mi hareket zannediyorum o_O

Benmi cok net hissediyorum yada oyle zannediyorum ayaktayken bende hissetmiyorum oturup dizlerimi kendime dogru cektigimde veya uzandigimda cogu zaman sabah uykumdan uyandiriyor pat pat vuruyor 🤔🤔

Kesin bu kzilarimiz yuzunden hissetmiyoruz odaklanamiyoruz artik ben ina yoruyorum canim eger yarin saglikli ve keyfi yerindeyse bu durumu takmayacagim elbet oynayacaktir birgun😅

Selam kızlar bir şey sormak istiyorum. Malum benim bulantı ve kusmalarım hala devam ediyor. Doktorum hastaneye yatırabilirim dedi. Bu sebeple önceki hamileliklerinde falan hastaneye yatan var mı? Düzeldiniz mi çıkınca ya da ne kadar yattınız?

Kızlaaaarrrrrrr :rolleyes: bebek kızmış.%99.9 dedi doktor. Geçen hafta gördüğü çıkıntı eliydi sanırım.

Bomboş bacak arası dedi. Şoktayım

9B2DEC7C-414F-4905-A410-793552EC1C08.jpeg

X