2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kuzum hamile kalmadan önce bu miyomları biliyor muydun? Öncesinde bir tedavi, ameliyat vs olmak istemedin mi

Sorma çok fena benimde 7.5 tunson ölçtugunde doktor bugun bana söylemedi boyutunu.

Eğer hemen 1 yaşından sonra odasında yatıracaksan park yatak al bende öyle yaptım.kaldırıp kileri koydum.ahşapları kaldıramazsın.hem odasına erken geçerse çocuk daha iyi oluyor.ben öyle yapmıştım.park yatak 4 yıldır kimlerde artık yeni bebişlere çıkaracam

Evet canim bende buna bağlıyorum artik , en sin ultrasonda cok ters biryere girmişti tepe taklak duruyordu dogum pozisyonunda gibi ayklari hala yukarda olabilir belki yarin gidip gorecegim

İş yerinden izin alma durumun yok mu, hani en azından hastanede değil de evde dinlenirdin

geçmiş olsun canım sıkıntısız atlatacaksın inşallah bebiş iyi şu durumda önemli olan da bu şu an

Teşekkür ederim canım

Ya hiç hissetmiyor değilim, yemek yerken fln içimde dönüyor resmen ama böyle uzanıp bekliyim tık yok Öyle tekme fln hak getire ama ben de senin gibi kızımla çok ilgileniyorum, sürekli kucağımda çok zor oluypr bak mesela şimdi küçük bir pıt geldi ama yoğun be büyük değil henüz

sabahları
Canım biz de öyle hissetmiyoruz ki. Pır pır ediyo resmen :) kelebek kanat çırpıyo sanki. Siz geçen öyle diyince ben de dedim Allah Allah acaba ben mi hareket zannediyorum

Benmi cok net hissediyorum yada oyle zannediyorum ayaktayken bende hissetmiyorum oturup dizlerimi kendime dogru cektigimde veya uzandigimda cogu zaman sabah uykumdan uyandiriyor pat pat vuruyor

Kesin bu kzilarimiz yuzunden hissetmiyoruz odaklanamiyoruz artik ben ina yoruyorum canim eger yarin saglikli ve keyfi yerindeyse bu durumu takmayacagim elbet oynayacaktir birgun

Selam kızlar bir şey sormak istiyorum. Malum benim bulantı ve kusmalarım hala devam ediyor. Doktorum hastaneye yatırabilirim dedi. Bu sebeple önceki hamileliklerinde falan hastaneye yatan var mı? Düzeldiniz mi çıkınca ya da ne kadar yattınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…