2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydın, ben bu yuzden hala uyku tulumu gıydırıyorum 😂6 yaşında suan.
İnsan gibi uyumayı bılmıyor zaten

Hasta olacaksa yapacak bir şey yok mıkrobu kapmıştır. İnşallah hemen atlatır

Ben oğluma giydiremiyorum boynu kafası terliyor sağlam giydirirsem. Erkek çocuklarda daha çok olur zaten terleme..

İlk daldığı zaman bir yarım saat çok örtemiyorum üstünü. Bu yüzden üşütmesin diye beklemeden atlete varana kadar üst değiştirdiğim çok oldu uykuda..
Bebekken kullandım tulum 2 yaşından sonra terleme başladı 🤷

Ben oğluma giydiremiyorum boynu kafası terliyor sağlam giydirirsem. Erkek çocuklarda daha çok olur zaten terleme..

İlk daldığı zaman bir yarım saat çok örtemiyorum üstünü. Bu yüzden üşütmesin diye beklemeden atlete varana kadar üst değiştirdiğim çok oldu uykuda..
Bebekken kullandım tulum 2 yaşından sonra terleme başladı 🤷
Evet uykuya geçtikten baya bir müddet sonra gıydırıyorum ben de . Kendım yatacagım zaman. O zaman terlemıyor.

Evet uykuya geçtikten baya bir müddet sonra gıydırıyorum ben de . Kendım yatacagım zaman. O zaman terlemıyor.

Ben bir de genelde yatırmadan önce yakasından içeri bez koyuyorum bari terden ıslanan bez olsun çekip alırım diye. Unutursam da üst değiştiriyorum 😒

Hiç eskiler gibi terlemiş örteyim üşümesin yapmadım. Uyancaksa da üstünü hemen değiştirdim. Artık büyüdü zaten uyandı tekrar uyut derdi yok dönüp dötünü yatıyo 😁

Günaydın kızlar. Bende bir ara bebişin hareketlerini çok iyi hissediyordum hatta 1 akşam resmen baya oynadı sonra günlerce tık yok hatırlarsınız korkup dr a gittim daha erken zaten hissetmen için dedi ama 3. bu yani tecrübeliyim gazdan ayıracak kadar arkasını dönmüştü hareketleri o yüzden hissedemediğimi düşünüyorum şimdi bile çok nadir pıt pıt vuruyor gibi ama her gün değil 30 dan sonra falan hergün hareket edecek durumda oluyorlar galiba hani saymak gerekiyor gün içinde hatta.
Benim de karnımın sağ tarafında ara ara acı oluyor dikkat ettim özellikle haftasını doldurduğu günler oluyor belki regl dönemlerimdir dün o taraf baya sertti o tarafa toplandı belki de bilmiyorum. Yarın dr.a gidiyorum umarım iyidir bebiş.
Sevgililer gününüz kutlu olsun bu arada:KK36:

Bence ikinizde dede konusundan gittiniz 😀
Ben dededen gittim zaten :KK45:
Konu sahibine de ayrı sinir oldum hıkmık etti bir sey demeden de üyeliğini iptal etti hem de.
O adamın aklı yerinde değil ve kıza ne dediğini kız da bilmiyor
Kalıbımı basarım.

Konularında hep taciz takip edilmek var ne hikmetse

Ah ebebek zaten geçen ki siparişte iki ürünün rengini doğru tutturduğuna çok şaşırmıştım.
Emzik kabında 4 renk seçeneği varken sen git maviyi seç :tokat:
Git diyor mağazada değiştir şimdi 😒

Eklentiler

• IMG_20220214_100553.jpg
    IMG_20220214_100553.jpg
    160,9 KB · Görüntüleme: 75
Ya bende dün ve evvel gün hiç hissetmedim. Bir de kanamam olunca korktum da valla. Ama bugün hissettim kıpırtılari. Fakat gün içinde ayaktaysam bir şeylerle mesgulsem hiç hissetmiyorum. Ancak sırt üstü yatinca anlayabiliyorum hareketleri otururken ya da ayaktayken hiç yok. Bir de çocuk sırtını dönmüşse ondan da hissedemiyoruz bazen bence dün elimle bir tarafta sertlik hissettim bir kaç saat sonra o sertliğin yeri değişmişti. Demek ki yer değiştiriyor diye düşündüm. Bilmem ki bunlar birer sebep olabilir.

Ayakta iş yaparken ben de anlamıyorum. Sanki sallantıda uyuyorlar ☺️

Dün duş aldım giyindim oturdum. Ben oturup arkama yaslanınca bir anda göbek hizama kadar çıkıp toplandı. Orada top olduğuna eminim. Dışarıdan biraz sertlik olarak hissediyorum da asıl içeriden hissettim.. Neden yaptı öyle anlamadım 😁

Ah ebebek zaten geçen ki siparişte iki ürünün rengini doğru tutturduğuna çok şaşırmıştım.
Emzik kabında 4 renk seçeneği varken sen git maviyi seç :tokat:
Git diyor mağazada değiştir şimdi 😒
Bu emzik kutuları çok tatlı ama sitesinde tükenmiş kaça almıştın? Mağazada var mıdır bilmem bu pzr gidip bakayım bende.

Günaydınlarrrr
yettim, bdv mağdurlarından biri de benim :KK53:
Nasılsınız? Kimler gidiyor bugün doktora benimle beraber :KK49:

Happy valentine :KK37:
Ben şimdi geldim doktordan. Ama doktor hastaneye yatırmak istedi. 🙈 Yatmadım. Çünkü öğlen toplantım var yarın da.
Radyologa yolladı. Zaten Perşembe detaylim var. İğne verdi yine. Offf offf offf. Miyom büyük rahim agzjnda bu sefer de hapşırık tan kanama oldu. Günde 3 pregesteron. Ayrıntılı bir tarama merkezine mi gitsen acaba dedi. Perşembe günü karar vericez vakalim. Nasıl bitecek bu aylar acaba. En son kendimi sürekli hastanede yatarken bulmam umarım. Eve geldim elektrik yok 5 katı çıkmak zorunda kaldım.🙈 Ultrason için tekrar gidicem.

Ben şimdi geldim doktordan. Ama doktor hastaneye yatırmak istedi. 🙈 Yatmadım. Çünkü öğlen toplantım var yarın da.
Radyologa yolladı. Zaten Perşembe detaylim var. İğne verdi yine. Offf offf offf. Miyom büyük rahim agzjnda bu sefer de hapşırık tan kanama oldu. Günde 3 pregesteron. Ayrıntılı bir tarama merkezine mi gitsen acaba dedi. Perşembe günü karar vericez vakalim. Nasıl bitecek bu aylar acaba. En son kendimi sürekli hastanede yatarken bulmam umarım. Eve geldim elektrik yok 5 katı çıkmak zorunda kaldım.🙈 Ultrason için tekrar gidicem.
Myom kaç cm? Sezaryende o da alınır ama inşallah son aylarda iyice rahatsız etmez. Bende de vardı ama rahmin dışında saplıydı ben görmedim ama greyfurt kadardı diyo eşim hamile kalmamı engellemişti ve çok ağrı yapıyordu lanet bişey ya🙄

X