2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O zaman dogru olma payı yüksek bir hurafemsi birsey dayancaz artık. Her hafta farklıliklar yaşamaya da alısıyoruz sayelerinde

Herkes bilmeden almasın diyedir belki. Ya da önce muayne olmak gerekebilir. Ben muayne oldum ondan sonra açıldı o bölüme randevu. Doktor ondns önce güzelce muayne etti. Daha sonra alan açılıyor.

Kızlar dün büyük oğluma bir kardeşi olacağını söyledik. Çok mutlu oldu hiç beklemiyordum çünkü istemem diyordu önceden. Yatarken karnımla konuşup iyi geceler dedi. Sabah da okula uğurlarken kardeşime hoşçakal diyeceğim dedi keşke dedim bu ilgiyi şu an halihazırdaki kardeşine de gösterse

Suan ilacı içtim ama sabah ac karna içemedim. Sabah aç karına troid ilacımı da kullanıyorum cünkü. Mide bulantisi da yapar diye cesaret edemedim. Yemekten 2 saat sonra iç dediler o sekil denedim. Ictikten 2 saat sonra yavastan midem dönmeye başladi. Yarım saat daha bekledim biseyler yedim. Şurup daha iyiyse olmadı onu sorayim. Akşam iç demediler ama olmadı onu da soriyim ihtimalleri değerlendiriyim. Hoş akşam da yatmadan önce midem alev alıyor yemek borusu dahil

Herkes bilmeden almasın diyedir belki. Ya da önce muayne olmak gerekebilir. Ben muayne oldum ondan sonra açıldı o bölüme randevu. Doktor ondns önce güzelce muayne etti. Daha sonra alan açılıyor.
ben gidiyorum zaten muayene olmaya ,, şimdi bir randevu aldım 17. sine bakalım açacaklarmı onlar açmazsa ben bir daha bilmiyormuş gibi söylerim sağol canımm

Daha yeni mi öğrendi

Daha yeni mi öğrendi
Evet yeni öğrendi. Bir hafta önce kardeş ister misin demiştim evet ama kız olsun ve güzel olsun demişti oldu paşam demiştim ayarlayacağım o işi neyse dün de siparişini ayarladım oğlum yazın gelecek kardeşin inşallah dedim
Kaç uyuma var diyor oooo daha çok var sayamayız dedim

Aman canım ne hak geçecek. Benim kızımda prımayla büyüdü
Ama bu öyle olmayacak
Kahrolası kapitalızm
Ya baktım diğer bezlere de hepsinde iyi kötü yorumlar var riske atmayayım dedim nebilim hani biri 100 diğeri 50 ama aynı kalite olsa alayım da nebilim arkadaşın bebek geçende 2 kere üstüme çiş geçirince

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…