2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bilmiyorum canım. Bi parlaklık var hiçbişey olmaya da bilir dedi. Erkenden detaylı ultrasona giricem inşallah geçer. Geçmezse amniyosentez yapılacak.
Birşey çıkmaz canım ALLAH’ın izniyle doktorlar her zaman hep en kötüsünü düşünerek olaylara yaklaşıyor aslında telaş edilecek bir durum yok sadece tedbirden ikili test zamanında bir problem görse o zaman söylerdi zaten içimi ferah tut canım

Ama sadece sen yoksun
1-2 kişi daha var orayı takip eden
Ee ocak bitti zaten

Nasıl almadan durabiliyosuuunnn
Benim daha cinsiyet belli değilken başladım, şimdi kıyafet işi bitti gibi bişi diyebilirim büyük ürünleri kaldı
Cinsiyeti belli olsun diye bekledik hep, olmadı Bir de ben günübirlik Edirne’ye gidip, e bebek, lcw gibi mağazalardan ucuz ucuz almak istiyorum (Yunanistan’da yaşıyorum) Öyle derken oturduk kaldık anca doktora gidip geliyoruz işte

Ben 4 haftada bir gidiyorum.bu sefer 5 hafta beklicem dedim dayanamadim 6 hafta gitmeyen anne görmüstüm mesajlarda helal olsun
Ben 5 haftada bi gidiyorum valla ama zor dayanıyorum cidden
Kaç kilo aldın?
3 yaaa fazla deği doktor iyi dedi bu sefer
Vallaaa bizim kuzenimin günü 7 şubattı erken geldi sancısı, hala 5 dk damı ağrıyo yanındayım gördükçe korkuyorum yeminle diyorum iyi sabrediyosun şuan alın beni sezeryana diye ağlardım
@Mervveeee yoncambenim ayy kızlar şimdi erkek annesimiyiz kesin bilgi mi yayalım mı
@2kiz1anne1bebek senide aramızda görmekten mutluluk duyacağız beybiiiiii
Resmen erkek annesiyiz valla
Evet yoncambenim de sıkı bir Ocak ayı takipçisiydi
Cidden feci takip ettim sıra şubatta

Kızlar bu reflü yataklarından alayım mı sizce gerekli mi marka model tavsiye edecek var mı
Eki Görüntüle 2999792
Bebekte reflü olmasa bıle bence alınması gerek . Ben beşik yatağının altına ve baş kısmına bısıler koyup bu sekilde açı verıyordum
Ama yazın belki cok sıcak olabilir bu yatak
Bilemiyorum. Onun yerine yattığı yerın baş kısmını yukseltırsen aynı görüntü oluşuyor

Benim canım 12de erkeğe benziyo demiştim 17 haftadada erkek dedi

Kızlar bu reflü yataklarından alayım mı sizce gerekli mi marka model tavsiye edecek var mı
Eki Görüntüle 2999792
Tam bu tarz yatağı sormak için gelmiştim ki sizin mesajınızı gördüm. Yakın arkadaşım bu yatağın kiraz çekirdeklisini kullanip çok memnun kalmıştı hatta bir kaç kişiye daha aldırıp onlar da memnun kalmıştı. İndirime girdiğini görünce alacağım şimdi, trendyolda nerdeyse 2 katı fiyatı

Hanımlar hareket hissetmeye başladınız mı benim bu ilk gebeliğim değil ama gala hissedemiyorum
Birde balık yağı kullanıyormusunuz doktorunuz önerdi mi

Hanımlar hareket hissetmeye başladınız mı benim bu ilk gebeliğim değil ama gala hissedemiyorum
Birde balık yağı kullanıyormusunuz doktorunuz önerdi mi
12.hafta sonrası 1500 luk balık yağı, multivitamin omega-3 ve d3k2 damla baslamami istemişti . O günden beri kullanıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…