2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim randevum sabah değil benden önce öğreneceksin desene
Benim tsh baktırmam lazım aç gidicem ya o yüzden sabah giderim ama pzrts olur mu şüpheli benim ya yine de beklerim seni buraya yazmak için Zaten öğrenebilirsem herkesi ara tek tek haber ver falan girmem öğlenden sonrayı bulur

Surrender peki Ocak ayında doğuracak arkadaşı beklerken, buraya yazacağım şeyi oraya yazmamBizim kafalar o biçim. Artık tüm topiklere yazarız doğurana kadar

Eklentiler

• 59B2F493-169A-4799-B96D-0A341F1ADD78.jpeg
    185,5 KB · Görüntüleme: 61
Hastane yeni dr da çok iyi dediler 18 ine buldum aldım randevu bakalım özelden ne hayır gördük ki zaten. Ama pzrts de özelde dr a gitmeyi planlıyorum onu da bir göreyim öyle karar vereyim hem cinsiyeti söyler belki.

İyi düşünmüşsün. Babamlarık yaşadığı semtte devlet hastanesi şahane, odaları vs süper özel gibi. Cüzi bir rakam verip tek kişilik oda seçeneği de kullanabiliyosun. Evime yakın olsa gözüm kapalı oraya giderdim mesela çünkü kalabalıktan şikayet ediliyor da bir çok özel hastane de bazen çok kalabalık oluyor çocuk bölümü falan. Randevular kayıyor vs.

Her yerde var sıkıntı özel muayenehane değilse eğer. Şansını denemende fayda var

Bişi dicem, siz neden orayı takip ediyorsunuz sürekli
Benim ilk gebeliğim ya, orada doğumun nasıl başladığını, nasıl ilerlediğini, yaralarının kaç günde geçtiğini, emzirme vs gibi şeyleri taze taze, sıcacık paylaşıyorlar Bu son arkadaş doğursun Şubat ayına geçeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…