2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hanımlar burda arkadaşımın komşusu var. Komşusu kadın Türk adam alman.
Kadın gece evde doğum yapmış yanında sadece eşi varmış. Ambulans eve gelince zaten kadın doğum yapmış. Eşide yardım etmiş.
Kadın demiş bir anda oldu. Doğum sancı hepsi.
Ayyy ben şok oldum şok.
Helal olsun kadına dedim. Ben olsam korkardım adamda yardım etmiş tabi oda ayrı bir cesur 😳😳

.....
Hanımlar burda arkadaşımın komşusu var. Komşusu kadın Türk adam alman.
Kadın gece evde doğum yapmış yanında sadece eşi varmış. Ambulans eve gelince zaten kadın doğum yapmış. Eşide yardım etmiş.
Kadın demiş bir anda oldu. Doğum sancı hepsi.
Ayyy ben şok oldum şok.
Helal olsun kadına dedim. Ben olsam korkardım adamda yardım etmiş tabi oda ayrı bir cesur 😳😳
Tövbe tövbe :KK53:

Şuan tükendi yazıyoda bebeğe bunlark almayı düşünüyorum , tekrar fgeldiğinde,
Eşimde alma çook ses yapar diyo ne biliyim😂😂
Bende kıyafetten önce oyuncak bakıyorum😂

Eklentiler

• FD7CE916-FC8A-4947-A0C1-B126C9835A5F.png
    FD7CE916-FC8A-4947-A0C1-B126C9835A5F.png
    194 KB · Görüntüleme: 74
  • E0235999-165A-47BB-BFF8-F8FA0ED330E1.png
    E0235999-165A-47BB-BFF8-F8FA0ED330E1.png
    481,4 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba Temmuz Anneleri,
Sizlere bir sorum olacak izninizle:
Benim gebeliğim daha yeni , Eylül annesi olacağım nasipse.
Aranızda hiç şekeri yüksek çıkan oldu mu ve doktor ne dedi?
Ben de tahlil sonuçlarımı aldım. Şekerim 119 çıkmış , daha önceki tahlilde ( geçen sene 108 falanmış ) yine sınırda zaten. Maksimum 109 olması gerekiyormuş i.

Takip mi edelim denildi, ilaç mı verildi? Bilgisi olan var mı? 🙏🏻
Benim 111 cikmisti. Bir doktor yukleme yapcakti istemedim. Asil devam edecegim doktora sordum bi daha bakalm gerekirse yükleme yapilir dedi. Yememe dikkat ediyorum ama en önemlisi yürüyüş. Ve şekerim düştü o ara pek yürümemiştim korona olmustum evdeydim cok meyve tuketmistim. Bence diyetinize dikkat edin yuruyua yapin bol bol. Sınirda olunca gerek gormedim ben zaten ileri haftalarda sekere bakiyirlar duruma göre 23 24 . Haftalarda seker yüklemesi yapiliyor. Muhtemelen size de diyet ve hareket derler

Güle güle kullanmak nasip olsun canim.
E bebek
çorap
Çoraplı pijama
Askılı çıt-çıt
Çıt-çıt badiler icin cok güzel indirimler oluyor.
Ama kıyafet diyorsan eger taklıtcı lcw güzel
Özellikle bebek kıyafetinde 😀
Evet de çok ufak bölüm ayırıyorlar.
Güzel bı LC ye denk gelemedim.

Benim 111 cikmisti. Bir doktor yukleme yapcakti istemedim. Asil devam edecegim doktora sordum bi daha bakalm gerekirse yükleme yapilir dedi. Yememe dikkat ediyorum ama en önemlisi yürüyüş. Ve şekerim düştü o ara pek yürümemiştim korona olmustum evdeydim cok meyve tuketmistim. Bence diyetinize dikkat edin yuruyua yapin bol bol. Sınirda olunca gerek gormedim ben zaten ileri haftalarda sekere bakiyirlar duruma göre 23 24 . Haftalarda seker yüklemesi yapiliyor. Muhtemelen size de diyet ve hareket derler
Çok çok teşekkürler cevabınız için 🙏🏻🦋

X