2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hadi inşallah su arkadaşın kızı mesela sürekli böyle şeyler atıyorlar bana
Ortada bir sey var gibi duruyo ama işte
Ben çok araştırdım ya hamile kaldığımda her şeyi. 12 hatta bazen 13. Hafta da dahil iki organın da görüntüsü birbirine çok benzermiş. Bence doktorlar tahmin bile yapmamalı

Darısı başımıza inşallah
Benim ilk bebeğim aslında ama gönül kızdan yana

Evet haziran annelerinde ondan yanılma oldu o kadar bence. Artık erkek kız yapacak birsey yok 18 hafta olacak nerdeyse

Öksürüğün hafifledi mi?
Dün akşam acile gittim canim izolasyon dan izin alıp ama hep aynı şeyi söylüyorlar " yapacak bir şey yok çekeceksiniz, "
Ben çekerim de evladıma zarar gelir mi diyorum cevap alamıyorum o kadar uzun süredir öksürüyorum ki kaburgalarım kasıklarım ağrıyor şimdilik çok şükür bir kanama vb olmadı sadece kasık bölgemde ağrı sızı var , öksürük iki gun öncesine göre bi tık hafifledi ama hâlâ devam ediyor dr da sağolsun süper moral verdi 3 ay çeken hasta bile varmış öksürüğü bakalım

ER=751794]@SevimliKedii[/USER] kizzz gittinmi dr 2 yi ceyrek geceydi galiba randevun seni bekliyom sabirsizlikla
yoncambenim Gttim gittim anca yazabiliyorum çok kalabalık ve çok küçük bir yer korona açısından büyük riskliydi açıkçası.ama doktor güzeldi detaylı detaylı anlattı hep tüm tahlillerimi inceledi.bebisimizi renkli gösterdi ama cikdi vermedi bu haftalarda net görüntü olmaz daha küçük dedi yazıcısında da sorun varmış sanırım. Ve cinsiyetiniz belli oldu kızımız oluyormuş

Maşallah gözün aydin erkek senesi kız senesine döndü resmen

Olurda o vermek istemmeiş yada bozuk diye verememiş bahane etmiş olsun bişi olmaz sonuçda öğrendin , hayırlı olsun kızçen yaaa çok sevindim

:) tamam canım

Ayy kesinmiii %500 mü cok sevindim hayirli olsn canim bir sonraki level a hosgeldin sende. bende iki haftaya geliyom bekleyn

canım seninkine sanki erkekmi demişlerdi .. hayırlı olsun

Olurda o vermek istemmeiş yada bozuk diye verememiş bahane etmiş olsun bişi olmaz sonuçda öğrendin , hayırlı olsun kızçen yaaa çok sevindim
Banada öyle geldi herkese kağıt verdi sadece bebeğin bilgilerini yazan yazıcıdan ciktı vermedi sanırım çok sağol kuzum çok şükür ilerde biraz bebis ama sorun demedi 241 Gr mis 18+2 cikdi.

Acayip benziyor tarzımız. Kız olsaydı hep bunları eklemiştim sepete
ya canım ,, benim içime doğan sanki senin kız 11. haftada erkek tespit etmek zor çünkü ikisi de aynı görüntüde oluyor bir an önce öğrensen artık valla merak ediyorum bende... ben tutturamadım biliyorsun 2. de erkek inşallah senin tutsun.. elbiselerde çok güzelmiş olsaydı bende kesin alırdım böyle elbiselerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…